gebe
  1. fikrimin ince gülü

fikrimin ince gülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

progestan kullanan arkadaşlar adet gecikmesi yaşadınızmı

Konu, 'Gebelik' kısmında fikrimin ince gülü tarafından paylaşıldı.

progestan kullanırken adet progestan adet gecikmesi progestan kullanan arkadaşlar adet gecikmesi yaşadınızmı.benim 3 gün adetim gecikti ama bebekte yok ilk kez adetim gecikiyor bu yaşıma kadar

progestan kullanan arkadaşlar adet gecikmesi yaşadınızmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetin gecikmesi geç gelmesinin nedenleri neler arkadaşlarım

adetin gecikmesi geç gelmesinin nedenleri neler arkadaşlarım

3 Aydır adetim nerdeyse gelmiyor gecikiyor, bu gecikmenin nedenleri neler olabilir. Hamile de değilim 38 yaşındayım bu durumda neler yapacağız yada ben neler yapmalıyım ? Bunu sitenizdeki ilgili bölümden konu olarak açıp sabit konu yaparsanız üyeler ve misafirler bu durumu başına gelenleri paylaşabilirler. Bunun dikkate alınmasını istiyorum.
  2. adet gecikmesi

adet gecikmesi

herkese ii günler adetim 5 gün geçikti. geçen ayda 2 gün geç gelmişti. bu ayda 2 gün geçince doktora gittim kan testi yaptı ultrasyonla baktı bir sorun yok dedi. beta hcg de 5 çıktı acaba diyorum başka bir doktora tekrardan gitsem mi şuan 5 gün geçikti
  3. adet gecikmesi!!!!

adet gecikmesi!!!!

merhaba kızlar , benim sorum şu ; ağustos-eylül-ekim ayları 36 günde bir adet gordum.son ayımda (ekım ve kasım ayı arası) 32 günde yanı normal duzenınde geldı .yalnız bu ay daha adet görmedm.32 gun uzerınden hesaplarsam gecikmem var ama 36 gun uzerınden olma ıhtımalı kafamı karıstryo .acaba duzenım gene mı degıstı,bide adet gecıkmesı halınde adet belırtılerı devam eder mı
  4. adet gecikmesi

adet gecikmesi

merhaba. En son 30/08/2016 da adet oldum. Normalde adet donemim 32-34 gun arasinda degisir ama temmuz ayindada adetimden 5 gunluk bi gecikme yasamistim ve adetim 30/07/2016 da gelmisti. Bu ay cinsel illiski yasamadim sadece 4 eylulde perina bolgesine zevk suyu gelmisti ve ben hemen silmistim baskada hic bir iliskim olmadi. 1 bucuk hafta once kadar grip oldum. Dun 7/10/2016 da idrar testi...
  5. progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı? bel agrısı yapıyor mu cvp yazın lutfen

Sayfayı Paylaş