gebe
  1. mikko

mikko Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

progestan kullananlar hamile kalabildinizmi

Konu, 'Kadınca' kısmında mikko tarafından paylaşıldı.

Progestan kullananlar

2. gmzky

gmzky Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    28
    Kimmm varrr kulalnannnn ???

progestan kullananlar hamile kalabildinizmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. progestan kullananlar burayaaaaaaaaa..

progestan kullananlar burayaaaaaaaaa..

progestan progestan nedir kullananlar hamilelikte kullananlar hamilelik kızlar doktorum bana progestan verdi iki ay boyunca hamile kalmana yardım cı olur dedi bunu kullanananız var mı.. bu hapla hamile kalan varmı.. yalnız bu hap çok baş dönmesi yapıyormuş..doktorum bana günde 3 kez 10 gün iç dedi..bazıları vajinadan kullanmış ama bana bahsetmedi..
  2. progestan kullananlar

progestan kullananlar

progestan yan etkileri progestan kullananlar hamilelikte kullananlar ilacının yan etkileri arkadaşlar progestan kullanan var mı, ben bu ay adetimin 15. günü başladım bu ilaca ve ciddi yan etkiler yaşamaktayım. Hatta hamilelik belirtilerine benzer etkiler ama bu kadar çabuk olmayacağından hamilelik olduğunu düşünmüyorum. Ama bu kadar fazla yan etki yaşamam normal mi sizce?
  3. Aşılamadan sonra progestan kullananlar ( Progestan Kullanımı hakkında )

Aşılamadan sonra progestan kullananlar ( Progestan Kullanımı hakkında )

Daha önceden progestan kullanan meleklerimiz http://www.meleklermekani.com/gebelik/174266-progestan-kullananlar-burayaaaaaaaaa.html başlığı altından progestan kullanım süreci , adet gecikmelerini ve kanama gibi durumlarını bu konumuzdan paylaşmıştı. Sizlerde aşılamadan sonra progestan kullanmışsanız diğer kullanan arkadaşlarımıza umut olmak, onlara destek olmak adına bu konunun hemen...
  4. lcw hamile kıyafetlerini kullananlar

lcw hamile kıyafetlerini kullananlar

selam 3 aylık hamileyim ve artık eski kıyafetlerim bana olmamaya başladı lcw hamile kıyafetleri kullananlar nasıl memnunmusunuz ürünler bana ücret olarak gayet cazip geliyor kullandıysanız nasıl rahat oluyormu kıyafetler
  5. progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ...

progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ...

merhaba hanımlar sizi sürekli takip ediyorum bugünde üye oldum çıkmaza düştüm 1 yıllık evliyim pko var bende adet olamıyordum dr gittim 4 - 5 aydır pogestan 200 mg ve glukofen 1000 mg kullanıyorum ve bu ay adetime 10 gün varkenden beri göğüslerimin ucu çok acıyor.sağlık ocağına gittim dedi ki kullandığın ilaçlar hormonlarını etkilemiş olabilir ama adetin gecikirse gel dedi test yaparız :D...

Sayfayı Paylaş