gebe
  1. kkanatsızmelekk

kkanatsızmelekk Forum Okuru

progestan ve catlatma ignesi

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında kkanatsızmelekk tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar yeni üyeyim ve ilk konum doktorum bana once MERIONAL yumurta gelistirme ignesi verdi.4 tane yumurtam oldu. 6 tane iğne verdi.iğnemin son günü 30 eylüldu.
    28 veya 29 eylülde iliski oldu.o günden sonra hiç bitmeyen bi akinti şeffaf ara ara beyaz.sonra aşırı derecede göğüs ağrısı.göğüste damarlarim da çok belirgindi.
    doktor daha sonra 3 ekimde bebek düşmemesi için progestan verdi.ve de catlatma ignesi verdi.catlatma iğnemi salı yaptırdım.salı ve çarşamba ilişki olcak dedi oldu.
    catlatma iğnemi olduğum günden sonra dün ve bugün göğüs ağrım eskiye göre daha az.sadece dokununca ağrı oluyo o kadar.akintim da bugün çok fazla.iki gündür azalmıştı.
    doktora 3 ekimde gittiğimde göğüs ağrım aşırıydi.hatta dedim ki kendi kendime belki de hamileyimdır ne olur ne olmaz bebek gozukuyomu diye de saçma bi soru sormak istemedim.sonuçta daha ilişki olalı 5 gün olmuştu ve belirtiler çok erkendi.ben merional iğneden dolayi böyle heralde diye düşündüm.
    eve gelince netten de baktım ultrasonda hemen görünmüyomus 1 ay falan geçmesi gerekiyormuş galiba.
    acaba diyorum yine de bi ihtimal belki hamile olabilir miyim ??? yani saçma ama bi umut işte....
    belki hamileyim doktor görmedi.belki catlatma ignesine gerek yoktu.belki göğüs ağrım bu iğne yüzünden azaldı.akintim bu yüzden azaldı.gibi sacma sapan şeyler düşünmeden edemiyorum.
    siz ne düşünüyorsunuz ??
    böyle birşey olabilir mi ???
    sadece yumurta geliştirme iğnesini kullanıp hamile olduğunu öğrenen oldu mu ???
    ve gerçekten 5 gün belirti için çok mu erken ???
    ve bunu doktorun fark etmesi gerekmiyor mu ??
    gogsum çok ağrıyor dedim olur dedi tek doktor kasik ağrın da olabilir korkma dedi.kasik ağrım yok ama dedim olabilir dedi
    uzun oldu farkındayım ama kafam allak bullak...
    Bugun de ayrıca kafam karıştı.beyaz ve şeffafla karışık akintim var.ve sol kasığıma bi igne batıyor sanki.kasigimda ağrı yok ama.sadece bişey batıyor...
    Bu şimdi yumurta catladi demek mi ????
    bugün de ilişki şart mı ???
    yoksa bugün ilişki olmaması mi gerekiyo catladigi icin ???

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , Gebelik hemen usg de görülmez. Kese gebeliğin 5-6. haftası görülür. + Belirtileriniz normal , ilaç kaynaklı olağan bir durum..İğne sonrası ilişkiye gün aşırı mens olana kadar girebilirsinz. Beklenen mensiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yapın.En erken bu şekil de gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz...

progestan ve catlatma ignesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile değilken progestan kullanan ve artık bebek isteyenler!!!!!

hamile değilken progestan kullanan ve artık bebek isteyenler!!!!!

kızlar ben geçen ay rahim duvarı çatlaması olduuğu için progesan 200 mg kullandım ve ilaç bitince kahverengi kanamalarım başladı 6 -7 gün sürdü zaen adet günümdü ilacı günde 3 defa 100 gün kellanmıştım 1 ay oluyor ilacı kullanalı... ilacı kullanırken göğülerim çok acımıştı ama kanmam geldikten sonra geçmişti... bu ay yne bebek istiyorum ve hiç ilaç kullanmadım adet günüme 15 gün kala...
  2. progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ...

progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ...

merhaba hanımlar sizi sürekli takip ediyorum bugünde üye oldum çıkmaza düştüm 1 yıllık evliyim pko var bende adet olamıyordum dr gittim 4 - 5 aydır pogestan 200 mg ve glukofen 1000 mg kullanıyorum ve bu ay adetime 10 gün varkenden beri göğüslerimin ucu çok acıyor.sağlık ocağına gittim dedi ki kullandığın ilaçlar hormonlarını etkilemiş olabilir ama adetin gecikirse gel dedi test yaparız :D...
  3. Klomen ve yumurta catlatma ignesi kullananlar lutfen tercubelerinizi anlatin...

Klomen ve yumurta catlatma ignesi kullananlar lutfen tercubelerinizi anlatin...

Selam arkadaslar biliyorum bu konuyla ilgili cok forum var. Bende derdimi anlatmak istedim 4srnelik evliyim cocuk istiyoruz ama bir turlu olmadi bu ayda doktorum klomen ve catlatma ignesi Verdi ama bende birde sol tarafimda rahme yakin myom var, yumurta takibi yapti doktor bi kac gelismis yumurtan var dedi en bu y ugude myom olan tarafta ve ignede vuruldum simdi korkuyorum acaba tutmaz mi...
  4. progestan ve 2 li test

progestan ve 2 li test

selam bayanlar kafama takılan bir soru var sizinle paylaşmalıyım ben 10. haftamı bitirmek üzerim inş. 13.haftamda 2li test yaptırmayı düşünüyorum. Progestan hormon ilacı günde 1 kes kullanıyorum . 2 li testin kanda bakılan boyutu için sormak istiyorum, kullanılan ilaçlar kan sonucunu etkiler mi? böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? sevgiler... ._.
  5. pko olup  ve catlatma iğnesi ile hamile kalanlar buyrun topigime

pko olup ve catlatma iğnesi ile hamile kalanlar buyrun topigime

Herkese Mrb öncelikle Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin be bana da nasip eder inşallah .23 yaşında4 senelik evliyim.İlk 2 sene çocuk istemedim ama korunmama rağmen gebe anlamadım.3senede tedavisiz gebe kaldım .Ve uc Aylıkken gelişmedi kürtaj la sonlandı.1 yıldır uğraşıyorum klomen 7 ay kullandım bir yumurta bile gelişmedi Bu ay igne iler catlatma iğnesi tedavi ye...

Sayfayı Paylaş