gebe
  1. isikubra

isikubra Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    13

progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ...

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında isikubra tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar sizi sürekli takip ediyorum bugünde üye oldum çıkmaza düştüm 1 yıllık evliyim pko var bende adet olamıyordum dr gittim 4 - 5 aydır pogestan 200 mg ve glukofen 1000 mg kullanıyorum ve bu ay adetime 10 gün varkenden beri göğüslerimin ucu çok acıyor.sağlık ocağına gittim dedi ki kullandığın ilaçlar hormonlarını etkilemiş olabilir ama adetin gecikirse gel dedi test yaparız :D normalde en geç yarın adet olmam lazım ama şimdilik ses soluk yok ama kasığıma batmalar geliyor ara ara ... Eşimde kendini hamile zannetme değilsin üzülmeni istemiyorum diyor çünkü her seferinde adet oluyorum psikolojik olarak kendimi hamileliğe hazırlıyorum galiba ki kocam da bıkmış bundan :D yani şimdi kasıkta batmalarım süt beyaz akıntım ve de göğüslerimin ucu acıyor yatarken giyinirken her şeyden acıyor yani sizce acaba hamile olanlar var mı veya hakikaten ilaçlar hormonlorımı mı bozdu o yüzden mi göğüslerim acıyor ?????

Acaba progestan kullananlar yorumlayabilir mi ? Bana çoğunluğun yazdığı bölümünüzü atar mısınız tşk.

hamile_kalamiyorum_neden.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016 14:27
  2. gmzky

gmzky Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    28
    Bnde de PCO var banada glucophage verdi .progestani kaç gün kullan dedj progestan hapin bittikten uç gün snra fln adetin gelir gebelik yoksa ,

progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen klomen tedavisi kullanımı klomenle hamile kalanlar kullananlar Melekler, aranızda Klomen kullanan ve/veya Klomen kullanarak hamile kalan var mı acaba? Varsa burada bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
  2. menogon kullananlar ve menogonla hamile kalanlar varmı?

menogon kullananlar ve menogonla hamile kalanlar varmı?

mrb arkadaşlar menogon kullanan var mı?ben ilk defa bu ay başladım daha 1 tane vuruldum.bu iğneyle kaçıncı günde büyüdü yumurtalarınız?ve bu yolla hamile kalanlar var mı?forumlara baktım ama hep eski tarihli bende yeni bir konuda açmak istedim.lütfen kullananlar bu forumda buluşalım.
  3. hamile değilken progestan kullanan ve artık bebek isteyenler!!!!!

hamile değilken progestan kullanan ve artık bebek isteyenler!!!!!

kızlar ben geçen ay rahim duvarı çatlaması olduuğu için progesan 200 mg kullandım ve ilaç bitince kahverengi kanamalarım başladı 6 -7 gün sürdü zaen adet günümdü ilacı günde 3 defa 100 gün kellanmıştım 1 ay oluyor ilacı kullanalı... ilacı kullanırken göğülerim çok acımıştı ama kanmam geldikten sonra geçmişti... bu ay yne bebek istiyorum ve hiç ilaç kullanmadım adet günüme 15 gün kala...
  4. progestan kullananlar hamile kalabildinizmi

progestan kullananlar hamile kalabildinizmi

Progestan kullananlar hamile kalmak için 100 mg bu hapı kullanan arkadaşlarım acaba nasıl kullandınız ve kullandıktan sonra nasıl hamile kaldınız. Gerçekten işe yarıyor mu yarıyor ise ne zaman kullandınız hangi tarihler arasında. Progestanı kullandığınızda dikkat ettiğiniz birşey ol du mu yiyecek ve içecek ya da ilaç la ilgili neler yaptınız bana birileriniz anlatabilir mi ya da var ise...
  5. Rahimde polip olan ve hamile kalanlar

Rahimde polip olan ve hamile kalanlar

Merhabalar, rahim duvarinda yerlesen polipler (et beni) dollenmis yumurtanin rahme tutunmasini zorlastirdigi icin gebeligi engelleyebiliyormus. Gebelik olussa dahi dusuk riski yaratiyormus. Benim de rahim duvarimda 1.5 cm boyutunda bir polip var ve 6 aydir gebelik olusmuyor. Polipi olan ve o sekilde hamile kalanlar ya da aldirip hamile kalanlar tecrubelerini paylasirlar mi acaba? Herkese...

Sayfayı Paylaş