Progesteron İğnesi Kullananlar

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Sizlere biraz önce http://www.meleklermekani.com/hamil...gesteron-kullanimi-ve-kullananlar-dikkat.html konusunda bu iğne hakkında bilgiler vermiştik. Progesteron iğnesi kullanan arkadaşlarımız Yaşadıkları süreci sıkıntılarını ve sorularını bu başlık altından bizlere iletebilirler. [​IMG]
    Bu iğnenin zaman zaman ağrıları fazlalaştırdığı yazanlar arasında kızlar. Bunun birde jeli var onuda kullanabilirsiniz.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhaba kıslar doktorum bu iğneyi verdı önümüzdeki haftaya transferim varda, şu takıldı aklıma hemşire bana günde iki kere vurulacaksın dedi oysa doktorum bana bir kere vurulacaksın demişti. Sizler kaç doz vuruldunuz bu iğneyi ?

3. Canım selamlar tam konu açıldı takip edeyim dedim soruyu görünce bende yazmak istedim. Şimdi ben kullandığım dönemlerde ( şimdi iki bebişim var ) doktorum bana günde 50 lik vuruyordu bir tane. Ama ben öyle ağrılar yaşadım ki dayanamadım, doktorumdan jelini rica ettim o 90 lık progesteron içeriyor muş Ondan kullanmıştım. Allah isteyen her kese bebiş nasip etsin inşallah.

Progesteron İğnesi Kullananlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

merhaba bu ikinci çatlatma iğnesi oluşum geçen ay tutmadı inşallah bu aytutar 25 ekimde çatlatma iğnesi oldum çatlamış çok şükür ama 5.gün olmak üzere acayip akıntım var normalmi acaba böle bişey yaşayan varmı aranızda yorum yaparsanız sevinirm
  2. Progesteron kullanımı ve kullananlar dikkat !

Progesteron gebe kalmayı kolaylaştırır mı ? progesteron iğnesi, progesteron değerleri progesteron hormonları nedir gibi sorularınızı bu başlık altından bizlere yöneltebilirsiniz sizlere gereken bilgileri sunmaktan büyük mutluluk duyacağımızı ifade etmek istiyoruz. Zira biz, sizin bebek sahibi olmanızı en çok isteyenlerdeniz :)bebisimbebisimbebisim Progesteron gebe kalmayı kolaylaştırır mı?...
  3. çatlatma iğnesi

merhabalar ben geçen ay çatlatma iğnesi oldum ve adetimin tarihi 12nisan fakat adet olmadım bu gecikme iğneye bağlı olabilirmi?yoksa hamilemiyim?herhangibir belirti yok nekadar daha beklemeliyim?kan testi yaptırmaşımıyım?teşekkürler
  4. PROGESTERON BAŞ DÖNMESİ YAPARMI?

progestan nedir,hamilelikte progestan kullananlar,gebelikte progestan kullananlar,progestan baş ağrısı yaparmı,progestan mide bulantısı yaparmı,progestan baş dönmesi yaparmı,progestan hakkında bilgiler PROGESTERON Progesteron vücutta doğal olarak oluşan bir hormondur. Bu bir laboratuvarda da yapılabilir. İnsanlar ilaç olarak kullanılmaktadır. PROGESTERON DİĞER İSİMLERİ Corpus luteum...
  5. Progesteron değerleri Progesteron hormonu azlığı ve yüksekliği

Progesteron nedir,Progesteron değerleri, Progesteron hormonu azlığı, Progesteron yüksekliği nedir,Progesteron değerleri hakkında bilgiler Progesteron bir cinsiyet hormonu olup kadınlarda yumurtalıklar tarafında salgılanır. Bu hormon adet döngüsü içerisinde östrojen hormonu ile birlikte işlev görür. LH yani lutein yapıcı hormonun denetimi altında üretilir. Bu hormal kadın cinsel...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. progesteron ignesi

,
  2. progestan iğne kullananlar

,
  3. progesterone iynesi

,
  4. progestan 50 mg iğne ne işe yarar,
  5. progestan iğne ne işe yarar,
  6. proqesteron iyne,
  7. progestan 50 mg ampul,