Progesteron İğnesi Kullananlar

Konu, 'Hamilemiyim Soru Cevap 2013' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. Sizlere biraz önce http://www.meleklermekani.com/hamil...gesteron-kullanimi-ve-kullananlar-dikkat.html konusunda bu iğne hakkında bilgiler vermiştik. Progesteron iğnesi kullanan arkadaşlarımız Yaşadıkları süreci sıkıntılarını ve sorularını bu başlık altından bizlere iletebilirler.
    Bu iğnenin zaman zaman ağrıları fazlalaştırdığı yazanlar arasında kızlar. Bunun birde jeli var onuda kullanabilirsiniz.
  2. Merhaba kıslar doktorum bu iğneyi verdı önümüzdeki haftaya transferim varda, şu takıldı aklıma hemşire bana günde iki kere vurulacaksın dedi oysa doktorum bana bir kere vurulacaksın demişti. Sizler kaç doz vuruldunuz bu iğneyi ?
  3. Canım selamlar tam konu açıldı takip edeyim dedim soruyu görünce bende yazmak istedim. Şimdi ben kullandığım dönemlerde ( şimdi iki bebişim var ) doktorum bana günde 50 lik vuruyordu bir tane. Ama ben öyle ağrılar yaşadım ki dayanamadım, doktorumdan jelini rica ettim o 90 lık progesteron içeriyor muş Ondan kullanmıştım. Allah isteyen her kese bebiş nasip etsin inşallah.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. progesteron iğnesi

,
  2. progesterone iynesi

,
  3. progestan iğne kullananlar

,
  4. progesteron iğnesi kullananlar,
  5. progestan igne agrisi,
  6. progesteron igne kullananlar,
  7. progestan 50 mg iğne kullananlar,