Progesteron İğnesi Kullananlar

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Sizlere biraz önce http://www.meleklermekani.com/hamil...gesteron-kullanimi-ve-kullananlar-dikkat.html konusunda bu iğne hakkında bilgiler vermiştik. Progesteron iğnesi kullanan arkadaşlarımız Yaşadıkları süreci sıkıntılarını ve sorularını bu başlık altından bizlere iletebilirler. [​IMG]
    Bu iğnenin zaman zaman ağrıları fazlalaştırdığı yazanlar arasında kızlar. Bunun birde jeli var onuda kullanabilirsiniz.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhaba kıslar doktorum bu iğneyi verdı önümüzdeki haftaya transferim varda, şu takıldı aklıma hemşire bana günde iki kere vurulacaksın dedi oysa doktorum bana bir kere vurulacaksın demişti. Sizler kaç doz vuruldunuz bu iğneyi ?

3. Canım selamlar tam konu açıldı takip edeyim dedim soruyu görünce bende yazmak istedim. Şimdi ben kullandığım dönemlerde ( şimdi iki bebişim var ) doktorum bana günde 50 lik vuruyordu bir tane. Ama ben öyle ağrılar yaşadım ki dayanamadım, doktorumdan jelini rica ettim o 90 lık progesteron içeriyor muş Ondan kullanmıştım. Allah isteyen her kese bebiş nasip etsin inşallah.

Progesteron İğnesi Kullananlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Progesteron ve Düşükler

progestan kullanımı gebelikte progestan kullanımı bebeğe zarar verirmi zararlı mı En son söylenmesi gerekeni ilk başta söyleyelim. Progesteron düşüğü engellemez ! Progesteron yumurtlamadan hemen sonra yumurtalıklardan salgılanan ve rahimin içini döşeyen endometrium tabakasının desteklenmesini sağlayan bir hormondur. Erken gebelikte eğer yumurtalıktan bu hormonu salgılayan kısım (korpus...
  2. klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

merhaba bu ikinci çatlatma iğnesi oluşum geçen ay tutmadı inşallah bu aytutar 25 ekimde çatlatma iğnesi oldum çatlamış çok şükür ama 5.gün olmak üzere acayip akıntım var normalmi acaba böle bişey yaşayan varmı aranızda yorum yaparsanız sevinirm
  3. Progesteron kullanımı ve kullananlar dikkat !

Progesteron gebe kalmayı kolaylaştırır mı ? progesteron iğnesi, progesteron değerleri progesteron hormonları nedir gibi sorularınızı bu başlık altından bizlere yöneltebilirsiniz sizlere gereken bilgileri sunmaktan büyük mutluluk duyacağımızı ifade etmek istiyoruz. Zira biz, sizin bebek sahibi olmanızı en çok isteyenlerdeniz :)bebisimbebisimbebisim Progesteron gebe kalmayı kolaylaştırır mı?...
  4. 21. Gün progesteron değerleri kaç olmalı

kızlar ben 10 aydır bebek için uğraşıyorum bu ay hormon testlerim yapıldı. Her şeyim de normal çıktı progesteron test sonucum ise 12.6 sevgyesinde haftaya gelecek ama işte ne bilim mrak ediyorum. Bu değerler normal mi ? Bu değerlerin kaç olması lazım teşekkür ediyorum.
  5. Progesteron Tahlili Değerleri

progesteron testi nedir,progesteron testi normal değerleri,progesteron testi değerlendirmeleri,progesteron testi hakkında bilgiler [ATTACH] Progesteron kadınlarda yumurtalıklar tarafından salgılanan bir cinsiyet hormonudur.Adet döngüsünde östrojen hormonu ile birlikte işlev görür. LH (lutein yapıcı hormon)un denetimi altında üretilir. Progesteron hormonu kadın cinsel organı üzerinde de...
  6. Hamilelikte Kan Sulandırıcı İlaçlar ve Progesteron Değerleri

gebelikte progesteron değerleri, gebelikte kan sulandırıcılar, kan sılandırıcı ilaçlar Sevgili melekler, gebe kalmak isteyen meleklerimizi yakından ilgilendiren bir konuyla karşınızdayız. Daha önce düşük yapmış meleklerimizin isteği üzerine gebelikte kan sulandırıcı ilaçlar ve progesteron değerleriyle ilgili olarak uzmanların ağzından sizleri bilgilendiriyoruz... Hamile olduğunu...
  7. Minipill progesteron hapları

minipill hap nedir,minipill hap ne için kullanılır,minipill hap nerde bulunur,minipill hap türkiyede varmı,minipil hap kullanım şekli,minipill hakkında bilgiler [ATTACH] Bu haplar şu an ülkemizde bulunmamaktadır. Bu haplar da oral kontraseptiflerle (OKS) beraber doğum kontrol hapları grubunda bulunur ve her gün alınırlar. Oral kontraseptiflerden her yönden çok farklıdırlar çünkü sadece...
  8. PROGESTERON BAŞ DÖNMESİ YAPARMI?

progestan nedir,hamilelikte progestan kullananlar,gebelikte progestan kullananlar,progestan baş ağrısı yaparmı,progestan mide bulantısı yaparmı,progestan baş dönmesi yaparmı,progestan hakkında bilgiler [ATTACH] PROGESTERON Progesteron vücutta doğal olarak oluşan bir hormondur. Bu bir laboratuvarda da yapılabilir. İnsanlar ilaç olarak kullanılmaktadır. PROGESTERON DİĞER İSİMLERİ Corpus...
  9. Progesteron değerleri Progesteron hormonu azlığı ve yüksekliği

Progesteron nedir,Progesteron değerleri, Progesteron hormonu azlığı, Progesteron yüksekliği nedir,Progesteron değerleri hakkında bilgiler Progesteron bir cinsiyet hormonu olup kadınlarda yumurtalıklar tarafında salgılanır. Bu hormon adet döngüsü içerisinde östrojen hormonu ile birlikte işlev görür. LH yani lutein yapıcı hormonun denetimi altında üretilir. Bu hormal kadın cinsel...
  10. Progesteron ölçümühangi durumlarda yapılır?

progesteron nedir,progesteron sonuçları,progesteron değerleri,progesteron yüksekliği ve tedavisi hakkında bilgiler Progesteron 21 karbonlu (C21) steroid yapıda hormonlardan birisidir ve temel yapı taşı kolesteroldür. Seks hormonları grubundandır. Progestagen denilen hormon grubunun en önemli üyesidir. Progesteronun temel yapı taşı diğer seks hormonları gibi kolesteroldür. Kolesterol önce...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. progesteron ignesi

,
  2. progesterone iynesi

,
  3. proqesteron iyne

,
  4. progestan iğne,
  5. progestan kullananlar,
  6. progestan 50 mg,
  7. progesteron iğne,