gebe
  1. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0

Progesteron Testi Değerleri Hakkında bilmeniz gerekenler

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

Sevgili meleklerim progesteron hormonu testi yaptıranlar ve 21. gün testi yaptıranlar ve sonucunu bilmeyip merak edenlere sesleniyorum. Bu konu altından bizlere değerlerinizi göndererek yardım isteyebilirsiniz. Eğer progesteron değerleriniz arkadaşlarım 10 ve üzerinde ise, doktorlar bu değerleri normal olarak kabul etmektedirler. Eğer test sonucunda değerleriniz bu şekilde ise ve halen hamile kalamıyorsanız mutlak suretle eşinizin de sperm testinin yapılması gerekmektedir.

Progesteron Testi Değerleri Normal mi ?

10 + ve üstü normal olarak kabul ediliyor. Daha düşük çıkanlar için doktor bir tedavi sürecine girecektir. Bu durumda doktorunuzla konuşmanız gerekiyor.

Progesteron Testi Değerleri Hakkında bilmeniz gerekenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyniniz hakkinda bilmeniz gerekenler

Beyniniz hakkinda bilmeniz gerekenler

Dinamik renkler üretkenliği temsil ederken, huzuru simgeleyen mavi ve yeşil ise beynin en çok sevdiği renklerdir. İşte beyin hakkında en çok merak edilenler Beyin cerrahı Doç. Dr. Cahide Topsakal, beyin hakkında en çok merak edilenleri yanıtladı: * Beynin sevdiği renkler var mı? Beyin huzur açısından en çok mavi ve yeşilin tonlarını sever. Kırmızı, agresifliği artırır. Bu nedenle yatak...
  2. Selülit hakkında bilmeniz gerekenler!

Selülit hakkında bilmeniz gerekenler!

Erkeklerde neden selülit olmaz, selülit hastalık mıdır, zayıf kadınlarda da selülit olur mu? SELÜLİTTEN NASIL KORUNULUR? -Kilonuzu koruyun. Günde 1500 kalori alın. -Çok hareket edin, örneğin jogging yapın, bisiklete binin, yüzün, jimnastik yapın. -Ayrıca vitamin ve mineral alın. A ve E vitaminleri deriyi düzgünleştirir, magnezyum metabolizmayı harekete geçirir, fosfor ve silisyum...
  3. Evlilik hakkinda bilmeniz gerekenler

Evlilik hakkinda bilmeniz gerekenler

evlilik hakkinda bilmeniz gerekenler evlilik hakkinda evlilikte neler olur evlilik sorunlari evlilikte degisiklikler konulari burada melekler Merhaba Melekler, Evlilik hayalleri kuran bircok cift tabiki herseyin mukemmel olacagina inanir ve oyle olmasi icin elinden geleni yapar, Fakat butun bu tatli telasin ve dugun hazirliklari arasinda gozden kacan ve asil bizi bekleyen gercekler...
  4. Progesteron testi değerleri hakkında yardım

Progesteron testi değerleri hakkında yardım

Kızlar progesteron değerlerinin nesine bakıyoruz ben 3 gün önce yaptırdım 21. gün testini benim değerim 12.8 çıktı bu normal mi ? Daha önce yaptıranlar yardımcı olsunlar bana lütfen çok meraklanıyorum sorun var mı yok mu ?
  5. Portakal hakkında bilmeniz gerekenler

Portakal hakkında bilmeniz gerekenler

Kış aylarının vazgeçilmez meyvesi portakal, girdiği tariflere lezzet ve hoş koku katmakla kalmaz, aynı zamanda faydalarıyla da dikkat çeker. Portakal genelde pek çok insanın hastalanınca aklına geliyor. Çünkü içeriğindeki C vitamini ile dikkat çeken bir meyve. Bu nedenle özellikle kış ayalarında boğaz ağrısı veya grip başladığında portakal tüketimi de artıyor. İçeriğindeki bileşenler...

Sayfayı Paylaş