gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Programına çağırdı, tek kelime konuşturmadı!

Konu, 'Magazin' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Okan Bayülgen, Zeynep Beşerler'e program boyunca söz vermediğini farkedince bakın ne yaptı melekler:) Medya Kralı programında daimi konuk Hakkı Devrim ile birlikte Derya Baykal, Memet Ali Alabora, Harun Kolçak ve Sibel Tüzün'ün yanısıra Zeynep Beşerler'i de konuk etti.

Bayülgen, programın başında Beşerler'e iltifatta bulunarak hem iyi hem kötü kadın tiplemelerini başarıyla canlandıracak bir görüntüde olduğunu söyledi.
    Bu konuşmanın ardından Okan Bayülgen, programın sonuna kadar Zeynep Beşerler'e hiç söz vermedi, herhangi bir soru yöneltmedi.
    Eğlenceli ve bol kahkahalı geçen sohbet esnasında Beşerler sohbete hiç katılmasa da kahkahalarıyla ve diğer konukların sözlerini ilgiyle dinlemesiyle dikkat çekti. Gülümsemesini yüzünden hiç eksik etmeyen Beşerler'in bu hali program sonunda Okan Bayülgen'in de dikkatini çekti.
    Televizyon gazetesinin haberine göre, tam programı kapatacakken konuğuna hiç söz vermemiş olduğunu farkeden Bayülgen, kendisinden özür dileyerek Cumartesi günü Disko Kralı'na davet etti. Bayülgen, durumu ti'ye de alarak "Ben bu kadar sabırlı, artık yemiş, içmiş, bitirmiş, olgunlaşmış bir konuk, şarkılara eşlik ediyor, gülümseyerek bakıyor, tek kelime konuşmuyor! Benim istediğim, ihtiyacım olan konuk budur. Müthiş kız. Harikulade bir kız. Herşeyi hakediyor" diye konuştu.
    Bu sözler üzerine çok gülen Zeynep Beşerler, "Aşkolsun, hiç önemli değil. Ben gayet keyifli herkesi dinliyorum" diyerek Bayülgen'in özrünü de davetini de kabul ett.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    okanın her zamanki huyu...

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında bu program protesto edilmeli.püüüüüüüüffff

4. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok gıcık bence sinir oluyorum ayrıca kendisinede

5. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    okanı hiç sevmem kendini beyenmiş gıcık

6. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    okanın huyuu

Programına çağırdı, tek kelime konuşturmadı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum gününüze göre tek kelime ile kişiliğiniz...

Doğum gününüze göre tek kelime ile kişiliğiniz...

doğum gününüze göre tek kelime ile kişiliğiniz KOÇ (21 Mart - 20 Nisan) 21 Mart Berrak 22 Mart Doğrucu 23 Mart Meraklı 24 Mart Sade 25 Mart Dinamik 26 Mart Güvenilir 27 Mart Başlatıcı 28 Mart Masum 29 Mart Gözlemci 30 Mart Uzlaşmaz 31 Mart İnatçı 01 Nisan Ağırbaşlı 02 Nisan İdealist 03 Nisan Dayanıklı 04 Nisan Kararlı 05 Nisan İş bitirici 06 Nisan Deneyci 07 Nisan Coşkulu 08 Nisan...
  2. Kendini tek kelime ile tanit...

Kendini tek kelime ile tanit...

Ben basliyorum hemen Mutlu :)
  3. Japon Tarzı Kıyafetler Harika Tek  kelime ile girin bakınnn

Japon Tarzı Kıyafetler Harika Tek kelime ile girin bakınnn

japon tarzı kıyafetler japon stili kıyafetler tarzı elbiseler japonya yöresel kıyafetleri japonyanın yöresel kıyafetleri
  4. Tek kelime...

Tek kelime...

Hani dönecektin.. Saydın mı? Ben saymaları unuttum Yada parmaklarım tükendi bil Göçtüm her göçmen kuşla yüreğime doğru Sana doğru Yoruldum Vuruldum... Av oldum avcılara, her vuruluşta,her düşüşte İştahları köreltti etim her ateşte... Hüzün yağıyor kente.. Bir çocuğun yalnızlığı, Çaresizliği sırılsıklam Islanıyor yokluğun adına ne varsa Yok artık parmak uçlarında dokunuşlar bam teline...
  5. tek kelime etmeksizin 'seni seviyorum' deme yolları

tek kelime etmeksizin 'seni seviyorum' deme yolları

seni seviyorum havlu kenarı seni seviyorum havlu kenarları deme yolları isim yazılı kenarları yazılı kenarı Tek Kelime Söylemeden Onu Sevdiğinizi Nasıl Anlatırsınız? Romantik erkekler ve kadınlar birbirlerine 'seni seviyorum' demeden sevdiklerini söyleyebilir. 'Seni seviyorum' demek kadar bunu davranışlarlada yansıtmak oldukça önemli.. Aşk ilişkilerinin kırmızı kitabı "Evli Erkeklerin...

Sayfayı Paylaş