gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Programlar

Konu, 'Süper FM' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

programlar
    Yavuz’un Süper Minibüsü

13 Haziran 2008 Cuma | 10:03

Yavuz Seçkin hafta için her gün 18.00–20.00 saatleri arasında sizlerle . .

Radyo Güzeli

20 Mart 2008 Perşembe | 10:26

Hafta içi her akşam 20:00'de Süper FM'de

Denizhan Burhan'la Yansıma

26 Ekim 2007 Cuma | 19:07

Gecenin yalnızlığı şiirlerle ve duyguların paylaşıldığı mesajlarla...

Keyf-i Didem

10 Nisan 2007 Salı | 14:31

Hafta içi her gün 09:00-13:00 saatleri arasında, sabah koşturmacası...

Gönül Dostu Füsun

06 Mart 2007 Salı | 14:31

Hafta içi her gün 19:00-23:00 saatleri arasında ödül rekortmeni radyocu...

Yalçın

06 Mart 2007 Salı | 14:27

Gün ortasında iş stresinden uzaklaştıran çalışma saatlerine keyif katan Yalçın...

Duygu İle Dört Dörtlük

06 Mart 2007 Salı | 14:26

Süper FM’de sabahları güneş Duygu’yla doğuyor....

Programlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diyabetliler ve Aşılama Programları

Diyabetliler ve Aşılama Programları

Diyabetli olan çocuklarda, diyabetli olmayan çocuklardaki aşı programının aynısı uygulanır. Bazı aşılardan sonra yaklaşık bir gün boyunca çocuk kendini iyi hissetmeyebilir ve kan şekeri yükselebilir. Bunun için kan şekerini sık kontrol ediniz ve aşırı yükselme söz konusu ise gerekli önlemleri X~A alınız.
  2. Kadının Sesi Programından

Kadının Sesi Programından

Sunucu: Mustafa amca 89 yaşında 5 kez evlenmiş.Şuanda dul ve evlenmek istiyor.Buyrun Mustafa amca sizi dinliyoruz. Mustafa Amca: Valla iyi bir karı buluruz diye geldik işte yavrım Sunucu Bu arada telefon hattımızda Mustafa amca için arayan bir izleyicimiz varmış.Buyrun efendim sizi tanıyalım İzleyici: ismim Tayyar bacım. Mustafa amcanın karı aradığını duyduk aradık. Mustafa amca sen nasıl...
  3. Özel Eğitim Programları Süreleri

Özel Eğitim Programları Süreleri

ÖZEL EĞİTİM PROGRAMLARI SÜRESİ Özel eğitime ihtiyaç duyan bireylere verilecek eğitimin süresi sınırsız değildir, hiçbir zaman da sınırsız olmamıştır. Eğitim alacak birey MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI NA BAĞLI REHBERLİK ARAŞTIRMA MERKEZLERİ bünyesinde oluşturulan Özel Eğitim Değerlendirme kurulları tarafından incelendikten sonra bir yıl süreli eğitim almasını sağlayacak olan ÖZEL EĞİTİM...
  4. unutulmaz programlar

unutulmaz programlar

Güner Ümit in kadın kılığında Turnike sunması... Fatma Girik in Söz Fato da programında ilk tükürüşü... Medyum Memiş in Medyum Keto ya giriştiği saniyeler... Yıldo nun Süpermen kılığında Turnike sunması... Sadettin Teksoy un kutuplarda kıbleyi arayıp namaz kılması... Kaan Yakuphan in haber sunduğu sırada arkasında bulunan dev panonun kafasına inmesi... Tolga Gariboglu nun Hugo...
  5. BBG... Yarışma Programları

BBG... Yarışma Programları

bbg hakan bbg türkiye yarışmacıları hakan köse türkiye biri bizi gözetliyor Pelin Akat'ın BBG Çocukları Nerede? Pelin AKAT‘ın yurt dışından modelleyip Türk televizyonlarına armağan ettiği Türkiye’nin ilk ve en sıradışı yarışmasından bugüne kadar 100′e yakın genç gelip geçti. Dokun Bana, Ben Evleniyorum, Gelinim Olur musun gibi yarışmaların babasıydı, önderiydi ama diğerlerinin aksine bir...

Sayfayı Paylaş