gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Programsız Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme resimli anlatım

Konu, 'Msn Plus-Discovery' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

msn listesini silme msn engelliler listesini silme de engellenenler engellenenler listesi nasıl silinir Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme
    sonra acılan pencereden
    Benim tafsiyem kişileri engelledikten sonra silmeniz silmeye basladım mı engeleyip siliniz pencereye kapatmayın yoksa silmiyor
    Arkadaslar tüm bunları yapmak için plus yüklü olması gerekir

Programsız Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme resimli anlatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn space KuruLumu [ Resimli Anlatım ]

Msn space KuruLumu [ Resimli Anlatım ]

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çalınan MSN Adresini Geri Alma (Resimli Anlatım)

çalınan MSN Adresini Geri Alma (Resimli Anlatım)

msn geri alma resimli anlatım msn çalma resimli anlatım çalmak şifre geri alma programı programı https://accountservices.passport.net/ bu adrese giriyoruz. Karşınıza " Kullanılabilir dil seçeneği " menusu gelecek. Kullandığınız Msn Messenger dil seçiminiz Türkçe olduğu halde bu adımdan sonrasına yabancı dil kullanarak devam etmeniz gerekiyor.Ne yazık ki Türkçe desteği henüz yok....
  3. msnedeki virüsleri silme (resimli anlatım)

msnedeki virüsleri silme (resimli anlatım)

virüsleri silme regeditten virüs silme virüs hotmail temizleme başlat menusunden regedit yazın tamam diyip yukarıdaki dosyaları silin
  4. hopppaaaa hadin topluca abartıyoruzzzz

hopppaaaa hadin topluca abartıyoruzzzz

ben baslıyom burda bir deprem olduuu nerdeyse 8 şiddetinde vardı ewler falan harabeee
  5. Toplu Kişi Listesini Silme

Toplu Kişi Listesini Silme

facebook arkadaş silme resimli anlatım facebook arkadaş listesi silme facebookta toplu facede toplu Messenger listenizi temizlemek amaçli yada kullanmadiginiz bir msnin kisi listesini kolay bir yoldan silmeniz için pratik bir yol. Msn'de kisi listesini toplu silmek için; kisiler >>adres defterime git tikliyoruz ve kisi listesi çikiyor tümünü isaretleyip X sil seçenegine tikliyoruz kisi...

Sayfayı Paylaş