gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Proje

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben bardagın altından kurabiye çıkmasını istiyorum ama nasıl yapıcam?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bardağın altına kurabiye koyacaksın hahaha

Proje konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç projeler

ilginç projeler

ilginç projeler ilginç çocuk projeleri proje konuları kolay ve projeler en [/URL] [/URL] [/URL] :D:D:Ddenemek laszım:D:D:D emeğe saygı::..
  2. projeler:)

projeler:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Berna'dan yeni proje

Berna'dan yeni proje

önceki günlerdeki bir haberimizde Berna Laçin'in yeni bir dizide rol alacağından bahsetmiştik şimdi bu dizi ile ilgili söyleşimize geçelim...... DİZİSİNE OYUNCU ARIYOR! TÜRKİYE'DE DRAM AĞIRLIKLI BİR SÜRÜ DİZİ OLDUĞUNU İFADE EDEREK 'ÇOK GÜZEL DİZİLER VAR. AŞK-I MEMNU, YAPRAK DÖKÜMÜ GİBİ.. BEN ONLARA RAKİP OLACAK BİR DİZİ YAPMAK YERİNE FARKLI BİR KULVARDAN GİTMEYİ ÇOK SEVERİM. OLMAYAN BİR...
  4. Proje nedir

Proje nedir

proje nedir, ne demek, nasıl hazırlanır, nasıl hazırlanmalı gibi merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı burada arkadaşlar. Aslında proje hayatın kendisidir bence... Günlük hayatımız da yaptığımız plan projeler, yaşam tarzımızı ve günümüzü yönlendirir değil mi Melek'lerim? :) Sevgili Melek'ler, birde projenin bilimsel açıklamasını öğrenelim:) Proje Nasıl Hazırlanmalı ? Proje bilimsel bir...

Sayfayı Paylaş