gebe
  1. ysmngrkn

ysmngrkn Forum Okuru

prolaktin seviyem yüksek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ysmngrkn tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar.3 aydır adet düzensizliği yaşadım ve doktora gittiğimde prolaktin seviyemin 33 fsh degeriminde 13 oldugunu ögrendim.doktor dostinex adlı bir ilac verdi 2 ay kullandım bugün tekrar kan sonucumua baklıdı prolaktin seviyesinin 6'a, fsh degeriminde 10'a düştüğünü söylediler. anlamadıgım şey şu prolaktin seviyesinin bukadar düşük olması normalmidir,bu ilacı hep kullanmalımıyım? teşekkürler..

2. HaLe8110

HaLe8110 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hyr hep kullanılmaz bende yasadım onları doktoruna gıt tekrar nezaman bırkman gerktgnı sole

3. karadass

karadass Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bnde doktora gttim ptolaktin değerim 32 ye çıkmış ilaçla düzelir mi

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , prolaktin yüksekliğinin teşhisi son derece önemlidir.Özellikle kaynağını iyi bilmek gerekir.Hipofiz bezindenmi,tiroiddenmi ,diğer nedenlerdenmi ? Tedavisi kaynağına göre farklıdır.Sağlıklı günler diliyoruz..

5. karadass

karadass Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Nedenini sylemedi ilaç verdi

prolaktin seviyem yüksek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. prolaktin hormonu yüksek çıkanlar görüşlerinizi bekliyorum!

prolaktin hormonu yüksek çıkanlar görüşlerinizi bekliyorum!

prolaktin hormonu prolaktin hormonu normal değerleri değerleri yüksekliği sorunu olan arkadaşlar prolaktini yüksek olup hamile kalanlar arkadaşlar ben hormon testi yaptırdım ve prolaktin hormonu 56 çıktı. yüksekmiş bu hamileliğe engelmidir.dostinex verdi doktor bunu kullansam geçermi değerler düşermi yaşayan arkadaş varmı bu durumu.birde o hapı içerken hamile kalırsam bi sorun...
  2. prolaktin yüksekliği

prolaktin yüksekliği

prolaktin tedavisi sonucunda hamile kalanlar var mı?tedavi süreçleri nasıl ilerliyor?
  3. Arkadaşlar prolaktin hormonu yüksek çıkıp dostinex kullanan var mı ???

Arkadaşlar prolaktin hormonu yüksek çıkıp dostinex kullanan var mı ???

prolaktin hormonum 48.90 çıktı yani baya yüksek, doktorum bana dostinex hap verdi fakat biz bebek istiyoruz, kafam karıştı bu hapı kullanma esnasında hamile kalmak ne derece doğru acaba, tecrübesi olan arkadaşlar lütfen destek !!!
  4. prolaktin yüksek çıkanlar

prolaktin yüksek çıkanlar

Merhaba kızlar. Ben 1 kaç hafta önce tahlil yaptırdım. Prolaktinim yüksek çıktı. Ama ne adet düzünsizliğim var, ne de göğüslerimden süt geliyor. normal adetimi her ay tam zamanında görüyorum. Doktora gittim. Doktor dostinex içmemi önerdi. Dostinex kullanan varmı aranızda? en çabuk ne zaman gösterir tesirini? dostinex kullanıpda hamile kalan varmı aranızda?
  5. prolaktin değeri

prolaktin değeri

Merhabalar, dün adetimin 3. günüydü aşırı adet sancısı ve kusma yüzünden hastaneye gittim kan tahlili yaptılar ve prolaktin değerim yüksek cıktı değer 27 di acaba cok mu yüksek hamileliği engeller mi canım cok sıkıldı bu duruma doktor salı günü ek tahliller istedi ama canım cok sıkıldı netten araştırma yaptım ama iyi seyler duymadım sizce değer cok yüksek mi hamile kalmama engelmi ( adetlerim...

Sayfayı Paylaş