gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

pronovias gelinlik modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Pronovias Gelinlikler pronovias gelinlik gelinlik modelleri modelleri Tanınmış markalardan birisi olan Pronovias markalı gelinlikler gerçekten itina ile ve özenle yapılmış, teknolojinin son ürünleri kullanılarak hazırlanmış sevgili melekler. Özellikle bu büyüklükte ve Türkiye'de bulunan Akay Gelinlik firması da sizlere gelinlikler üretiyor. Akay Gelinlik Görselleri konumza bakarak bir türk firması da seçebilirsiniz.

Akay gelinlik firması özellikle sütyen yaka askılı kabalık gelinlik modellerinde son derece öne çıkmaktadır.
    Galeri halinde dilerseniz Pronovias Gelinliklerin 2016 yılı modellerine göz atmak isteyebilirsiniz.
    1089 numaralı akay gelinlik modeli 1133 numaralı tantel tül akay gelinlik modeli 1134 numaralı akay gelinlik balık gelinlik modeli 1144 numaralı akay gelinlik modeli tek omuz gelinlik 1148 numaralı balık broşlu tesettür gelinlik modeli akaydan Düz A Kesim Akay gelinlik model no 995 Bolerolu Sütyen Yaka balık tesettür gelinlik modeli No 1179 Sütyen Yaka Askılı Kabarık Prenses gelinlik modeli akaydan Sütyen Yaka Askılı Kabarık Prenses gelinlik modeli akaydan Sütyen Yaka Balık Volanlı Katlı Dilimli Gelinlik Modeli Akay Gelinlikten Yukarıdaki resimlerini eklediğim gelinlikler Akay Gelinlik modelleridir. Şimdi dilerseniz hemen aşağıda küçük hallerini eklediğim Pronovias Gelinlikleri de tıklayarak galerisine girebilir ve inceleyebilirsiniz.

Pronovias Markalı Gelinlik Modelleri Kolleksiyonumuz Pronovias Markalı Gelinlik Modelleri Kolleksiyonumuz Pronovias Markalı Gelinlik Modelleri Kolleksiyonumuz Pronovias Markalı Gelinlik Modelleri Kolleksiyonumuz Pronovias Markalı Gelinlik Modelleri Kolleksiyonumuz Pronovias Markalı Gelinlik Modelleri Kolleksiyonumuz Pronovias Markalı Gelinlik Modelleri Kolleksiyonumuz Pronovias Markalı Gelinlik Modelleri Kolleksiyonumuz Pronovias Markalı Gelinlik Modelleri Kolleksiyonumuz Pronovias Markalı Gelinlik Modelleri Kolleksiyonumuz Pronovias Markalı Gelinlik Modelleri Kolleksiyonumuz Pronovias Markalı Gelinlik Modelleri Kolleksiyonumuz Şimdi de google.com.tr adresi üzerinden bulduğumuz gelinlikleri sizlere sunmak istiyoruz. Buradaki resimler eski ve artık firma tarafından kullanılmıyor olabilir bilginiz olsun ( aşağıdaki resimler sadece yukarıdakiler üretimi olan 2016 modellerine ait görsellerdir. )

Akay Gelinlik Modelleri ile peri gibi olun
    SadmiN tarafından
    Şimdi arkadaşlarım sizlere Türkiye'nin en büyük gelinlikçi firması olan akay gelinlik sitesinde yer alan bazı görselleri sunacağım. Buradaki gelinlikleri satın alabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi...
    Gelin Topuzu Örnekleri
    SadmiN tarafından
    Gelin topuzu isteyenler için harika örnekler, ister sarı ister siyah ve hangi saç olursa olsun buradaki örneklere bakarak ve saçlarınızda aksesuar da kullanarak topuzlarınızı oluşturabilirsiniz...
    Gelinlik Modelleri
    SadmiN tarafından
    Sınırları zorlayan gelinlik modelleri, dantel işlemeli straplez, vücutu saran kabarık ve kikolu kadınlarımız için gelinlikler. Özellikle son çıkan gelinlik modellerini akay.com.tr sitesi üzerinden...
    Tesüttür gelin başı modelleri harikalar
    SadmiN tarafından
    Kapalı olan gelin adaylarının olmazsa olmazı olan kapalı şekilde tesettür gelinliğe uygun olarak yapılmış görsel gelin başı galerisi arkadaşlarım.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Mart 2016
  2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: pronovias gelinlik modelleri
    ellerine sağlık canım

3. Güler

Güler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

citosum emegine saglik. gercekten cok güzel gelinlikler. ama baktikca agliyorum cünkü kaynana en ucuz ve hic hosuma gitmeyen bir gelinlik giydirdi bana. :sinirli:

4. İreM_NuR

İreM_NuR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok güzeller ellerine sağlık

5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler paylaşım için

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

''OLE''güzelmişşş beğendimm

7. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ufff ben bakmicam artik ya ben bir gelinlik hastasi olarak hepsini istiyorum da...ne yapiyim onlari?

8. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

hoş modellermiş canım emeğine sağlık

9. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    güzelermıs off ben ne gıycemmm :((

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    benimki hafif kabarık olucakk :D

pronovias gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Badgley Mischka - Pronovias Gelinlik Modelleri

Badgley Mischka - Pronovias Gelinlik Modelleri

pronovias gelinlik modelleri 2 el pronovias gelinlik ikinci el ikinci badgley mischka modelleri alıntıdır
  2. Pronovias Gelinlik Modelleri

Pronovias Gelinlik Modelleri

Pronovias Gelinlik Modelleri, Evlenecek olan kızların nişanlılık döneminden hemen sonraki en tatlı heyecanlarından birisi de mutlak suretle gelinlik modeli seçimi olacaktır. Yanına aldığınız kankanız veya sevdiğiniz arkadaşlarınızla artık gelinlik modelleri bakmaya başladınız değil mi ? Hah tamam o vakit ben bu yazımda sizlere pronovias gelinlik modelleri sunacağım arkadaşlarım. Kişilerin...
  3. 2010 Pronovias Gelinlik Modelleri...

2010 Pronovias Gelinlik Modelleri...

pronovias gelinlik pronovias 2010 gelinlik modelleri fiyatları 2010 fiyatları her genç kızın rüyasıdır güzel bir gelinlik giymek. buyrun meleklerim bunlar size özel..
  4. Pronovias 2011 Gelinlik Modelleri

Pronovias 2011 Gelinlik Modelleri

pronovias 2011 pronovias gelinlik fiyatları 2011 gelinlik modelleri modelleri duvak 2010 yaz düğünü açıldı fakat modacılar 2011 gelinlik modellerini evlenecek kızların beğenisine sundu bile... Bende sizler 2011 Pronovias Gelinlik Modellerinden seçtiğim modelleri sunuyorum kızlar :tik:
  5. Pronovias Gelinlik Modelleri 2013

Pronovias Gelinlik Modelleri 2013

2013 pronovias gelinlik, 2013 pronovias gelinlik modelleri, pronovias 2013 gelinlikler Sevgili melekler, ülkemizde İstanbul'da, Ankara'da ve Adana'da toplam 3 mağazası bulunan Pronovias gelinlikler 2013 yılı gelinleri için yine harika tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Gelin adayları için ilk tercihlerden biri olan Pronovias gelinlikler, ülkemizdeki yoğun talep sebebiyle zaman zaman...

Sayfayı Paylaş