gebe
?

Prospektüsleri ve kullanma kılavuzlarını okur musunuz?

1. Evet, mutlaka okurum, neyin ne olduğunu bilmem gerek

100,0%
  2. Hayır, işim olmaz, ben biliyorum zaten ehem öhöm

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Bazen bakarım, bazen bakmam, uzmanlığıma kalmış :D

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Prospektüs ve Kullanım Kılavuzu okur musunuz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Yeni bir eşya aldınız, ya da doktor size bir ilaç verdi. İçinden hemen ilacın prospektüsünü ya da eşyanın kullanım kılavuzunu çıkarıp baştan sona okuyanlardan mısınız yoksa "gerek yok" diyenlerden misiniz?

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Prospektüs ve Kullanım Kılavuzu okur musunuz?
    Ben herzaman prosektüsü okurum ne olursa olsun, beni cok ilgilendiriyor hem etkisi yanetkisi falan bilmek zorundayimdir:)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

eğer bildiğim daha önce kullandığım bir ilaçsa bakmam çünkü zaten biliyorumki kullanıyorumdur:Dhoş baksakta çoğu kez pek bişey anlaşşılamıyorki:Dama anlaşılacak şekilde yazılmışsa bakarım;)

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Prospektüsleri de okurum, kullanım kılavuzlarını da okurum, herşeyi okurum. Mutlaka yaparım bunu. Bazen çok faydasını görüyorum. E tabi, Ecelin'in dediği gibi bazı ilaçlara bakmam çünkü zaten biliyorumdur. Ancak yeni aldığım eşyaların kullanma kılavuzlarına mutlaka bakarım.

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

okurum kesinlikle okurum birşeyi kullanıyorsam bu ne olursa olsun bilinçli olmam gerekir:nod:artı eceline katılıyorum bildiğim bişşeyi aldıysam okumam çünkü ilk aldığımda okumuşumdur:becky:

Prospektüs ve Kullanım Kılavuzu okur musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bambu ve Kullanım Alanları

Bambu ve Kullanım Alanları

Bambu ve Kullanım Alanları Faydalı BilgilerBambular ikiyüzden fazla türe ayrılır; hattâ bazı bilginler tür sayısını beş yüze çıkarır. Çoğunluğu Asya´da, büyük bir kısmı Amerika´da, birkaç tanesi de Afrika´da yetişir. Deniz düzeyinden başlayarak 3 000 m´ye (Himalaya) ve 5 000 m´ye (And dağları) kadar rastlanır. Bambuların gövdesi kabarık düğümlüdür. Her düğümde düşücü veya kalıcı bir km vardır....
  2. Lütfen okur musunuz.....

Lütfen okur musunuz.....

Mangal yaparken aniden Sinem’in ayağı takıldı ve düştü. Hemen Ambulans’a haber vermek istedilerse de Sinem buna karşı çıktı – kendisini iyi hissettiğini ve düşmesine sepeb olarak da ayakkabılarının yeni olduğunu gösterdi. Biraz titrek ve solgun göründüğünden, arkadaşları üstünü başını temizlemeye yardımcı oldular ve önüne dolu bir tabak koydular, çünkü elindeki tabağı düşürmüştü. Sinem akşama...
  3. Bir GÜn Okur musun Bu yazıyı?

Bir GÜn Okur musun Bu yazıyı?

Bir gün hayatımdan öldürürcesine çıkacaksın. Ben seni hep son günkü halinle hatırlayacağım seni.. En güzel halin neydi, diye düşünüyorum. Ve içimden bir ses yıllar öncesine götürüyor beni ... Seni her durumda içimde hissedebiliyorum. İşte olayımın en güzel yanı bu. Sen ne kadar anlayabilirsin bilemiyorum. Ama benim gibi her şeyden ve herkesten uzak bir hayatın olmasaydı bunun ne demek...
  4. Benim İçin Salat-ı Tefriciye Okur musunuz ?

Benim İçin Salat-ı Tefriciye Okur musunuz ?

Slm kızlar ben karen . çocuğum olmuyor . Salavatı tefriciye başladım inşallah. Yardımcı olurmusunuz lütfen arkadaşlar. Okuyan arkadaşlar sayı önemli olduğu için kaç tane okuduysanız yazarmısınız rica etsem. Allah herkesten razı olsun.
  5. Allah rızası için okur musunuz?

Allah rızası için okur musunuz?

Merhaba melekler, Beni tanıyanlar çoğunluktadır fakat bilmeyenler için kısaca kendimi tanıtayım; öğretmenim 28 yaşındayım ve 5 yıllık evliyim. Evimi şenlendirecek bir can olacak olan bebeğime bir türlü kavuşmak nasip olmadı :18: Yıllardır her ay bebek özlemi içime işledikçe işledi ve doktorlar aşılamalardan netice alamadım hep hüsrana uğradım :18: Birçok arkadaşımın hamiş :nazar: haberiyle...

Sayfayı Paylaş