gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Protein Diyeti Kıvanç Tatlıtuğ'un Sağlığını Bozdu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kıvanç tatlıtuğ, kıvanç tatlıtuğ haberleri, kıvanç tatlıtuğ kilosu

Sevgili melekler, geçtiğimiz yıl Kelebeğin Rüyası adlı film için 18 kilo veren KKıvanç Tatlıtuğ'un sonrasında yaptığı protein diyetiyle sağlığını bozduğu iddia edildi. Yakın zamanda uyku apnesi sorunu için Nişantaşı’nda özel bir kliniğe gittiği konuşulan Tatlıtuğ’un yapılan tetkikler sonrası günde 1 kilo et yiyip protein tozu içmesinin karaciğerinde hasara neden olduğu söyleniyor. Tedaviye başlayan Tatlıtuğ’un önlem alınmazsa siroz olacağı iddia edilirken, oyuncunun beslenme programını da değiştirdiği öğrenildi.

kıvanç-tatlıtuğ.Jpeg

Protein Diyeti Kıvanç Tatlıtuğ'un Sağlığını Bozdu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvanç Tatlıtuğ'dan samimi sohbet

Kıvanç Tatlıtuğ'dan samimi sohbet

Kıvanç tatlıtuğ severleri buraya :) Şu anda ayağım yüzünden felaket durumdayım. İnanılmaz bir şanssızlık! Los Angeles’a çarşamba günü gidecektim, bu olay ise pazartesi günü yaşandı... Amatör ve profesyonel olarak toplamda 10 yıl basketbol oynadım. Çok istiyordum basketbolcu olmayı. Sakatlandığım için bıraktım. Artık sokak basketbolu oynuyorum. Haftanın belli günleri, arkadaşlarımla bir araya...
  2. Kıvanç Tatlıtuğ'un Havyar Polemiği !

Kıvanç Tatlıtuğ'un Havyar Polemiği !

kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ haberleri havyar polemiği erkan özerman havyar krizi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Son günlerde çıkan Havyar polemiği gittikçe büyüyor melekler :) Bilgisi olmayanlar için hatırlatalım, havyar polemiği son günlerde Kuzey Güney dizisiyle hayli gündemde olan Kıvanç Tatlıtuğ 'a ünlü organizatör Erkan Özerman tarafından edilen bir laf yüzünden çıktı....
  3. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yepyeni Dizisi

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yepyeni Dizisi

Bu sayfa; Kıvanç Tatlıtuğ'un Yepyeni Dizisi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisiyle her hafta evlerimize konuk olan Kıvanç Tatlıtuğ, son günlerde Yılmaz Erdoğan'ın çektiği Kelebeğin Rüyası filminin başarısıyla gayet memnun çalışmalarına devam ediyor. Milliyet Tv'nin haberine göre Kuzey Güney'in final yapmasından sonra Tatlıtuğ bir süre yurt dışına çıkacak,...
  4. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Sevgilisi!

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Sevgilisi!

kıvanç tatlıtuğ haberleri kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ yeni sevgilisi Sevgili melekler, uzun bir süredir bir dargın bir barışık devam eden Kıvanç Tatlıtuğ-Azra Akın birlikteliği bildiğiniz gibi sona erdi. Bunun üzerine de Herkes Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni sevgilisinin kim olacağı konusuna yoğunlaştı. İşte açıklıyoruz. Kıvanç Tatlıtuğ; kalbini bir Fransız güzeline kaptırdı! Azra Akın'dan...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ'dan Sağlığıyla İlgili İlk Açıklama!

Kıvanç Tatlıtuğ'dan Sağlığıyla İlgili İlk Açıklama!

kıvanç tatlıtuğ, kıvanç tatlıtuğ sağlığı, kıvanç tatlıtuğ sağlık durumu Sevgili melekler, geçtiğimiz gün basında çıkan Kıvanç Tatlıtuğ'un yaptığı diyetin oyuncunun sağlığını ciddi biçimde bozduğu haberleri üzerine ünlü oyuncudan bir açıklama geldi. Twitter üzerinden iddiaları yanıtlayan Tatlıtuğ'un açıklaması şöyle.... "Gazetelerde hakkımda çıkan yanlış sağlık haberleri ile beni...

Sayfayı Paylaş