gebe
  1. meleğim gelsin

meleğim gelsin Forum Okuru

proxeed plus kullanıp hamile kalan varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında meleğim gelsin tarafından paylaşıldı.

selam melekler bir arkadaşım proxeed plus diye bişey kullandığını ve ondan sonra hamile kaldığını söyledi bana bu ürün hakkında detaylı bilgi verirmisiniz proxeed plus nedir yan etkileri varmı hamile kalmak için faydaları neler bunları çok merak ediyorum bende bebek istiyorum belki bir faydası olur...

2. msafir

msafir Forum Okuru

benim sperm sayım 2014 Aralık ayında 4 milyon- hareketlilik %45- morfoloji %1 idi. bu ilaçtan gunde 2 seferden 3 kutu kullandım yani yaklasık 1 bucuk ay eşim su an 8 haftalık hamile tabi ben bunu sadece bu ilaca baglamıyorum. bu donemde sigarayı bıraktım gibi. keçiboynuzu kürü, keçiboynuzu pekmezi,
    çakşır suyu,
    solgar larginin,
    solgar siyah üzüm eksteri tableti,
    arı sütü bal polen karışımı,
    shiffa home epimedium

bunları düzenli olarak kullandım. Rabbime çok şükür karım doğal yoldan hamile. aşılama falan uğraşmadık.

3. Tü lay

Tü lay Forum Okuru

Siz bunları kullanırken eşiniz bişey kullandı mı? Varmiydi bir sıkıntısı

4. yasemin84

yasemin84 Forum Okuru

Merhaba esimde vardı proxredd plus kullandı 4 kutu
    Larginin max
    Keçiboynuzu kuru
    Kırmızı kore Ginseng günde 4 tane
    Ve yanında bol havuç suyu içti.
    8 milyondan 35 milyona yükseldi ml.de keciboynuzu ozuyle fakat hareketlilik yükselmedi onuda Proxsreedd le yükseldi bir kızımız oldu simdi 2 yasinda.

proxeed plus kullanıp hamile kalan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. proxeed kullanıp faydasını gören varmı aranızda...

proxeed kullanıp faydasını gören varmı aranızda...

kızlar merhaba :) benim eşimde sperm hareketsizliği ve sayı düşüklüğü var şuan vitaminlerle destek alıyor ama proxeed diye sperm hareket arttrıcı bir vitamin duydum etkisi çok yüksekmiş oldukça faydası olduğunu duydum acaba aranızda varmı eşi kullanipta sperm sayısı artan yada hamiş kalabilen ?
  2. Norlevo kullanıp hamile kalan varmı?

Norlevo kullanıp hamile kalan varmı?

norlevo nedir,norlevo kullandım hamile kalırmıyım,norlevo ertesi gün hapı,norlevo kullandım hamile kaldım bebeğe zararı olurmu,norlevo hakkında bilgiler Ertesi gün hapı (norlevo) kullanmama rağmen gebe kaldım, bebeğe zarar verir mi bu hap sorusu özellikle ilk günlerini yaşayan kadınlarda büyük korku yaşatır. Yapılan analizlerde zaten ertesi gün hapı kullanıp hamile kalma durumunda ilacın işe...
  3. Kisti olup hamile kalan varmı?

Kisti olup hamile kalan varmı?

kist hamileliğe engelmidir,kist gebe kalmaya engelmidir,kist hamile kalmayı önlermi,kist kısırlık yaparmı,kist ve kısırlık hakkında bilgiler Kadınların korkulu rüyası yumurtalık kistleri miyomlardan sonra en sık saptanan jinekolojik problemlerdir. Şiddetli kasık ağrısı, karında şişlik ve ele kitle gelmesi gibi belirtilerle kendini gösterebilen bu kistler bazen ilaç tedavisi ile kontrol...
  4. Embriyo dondurmayla hamile kalan varmı?

Embriyo dondurmayla hamile kalan varmı?

Normalde tüp bebek tedavisinde oluşturulan embriyo kadın rahmi içerisine yerleştirilerek gebeliğin oluşması sağlanır. Ancak bazı durumlarda embriyo rahim içerisine verilmez ve dondurularak laboratuvarda özel ortamlarda saklanır, amaç bu embriyonun ileride başka bir tüp bebek denemesinde kullanılmasıdır. Embriyo dondurma işlemi nasıl yapılır? Laboratuvarda yumurta ve sperm hücresinin...
  5. Biosteron kullanırken hamile kalan varmı

Biosteron kullanırken hamile kalan varmı

Selamlar arkadaşlarım Biosteron kullanıyorum ve bebeğimin olmasını gerçekten çok ama çok istiyorum. Doktorum yazdı ve kullanmaya bugün başladım. Acaba bu biosteron kullanılırken aranızda hamile kalanlar var mı nasıl kullanayım bi tavsiyeniz var mı onun haricinde yapacağım birşeyler var ise yazarsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş