Psikolojim bozuldu :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sevimhanim tarafından paylaşıldı.

1. merhaba ben 20 yaşındayım. Üniversitede okuyorum ve cinselliği tanıyorum. Ancak anne ve babamı küçüklüğümden beri her cinsel birleşmelerine şahit oluyorum yani hep seslerini duyuyorum. Gizli yapma konusunda biraz özensiz davranıyolar ama daha çok benim ani uyanmalarım etkili oluyo.Ama bu son olay beni gerçekten sarstı ailemin yanına tatile geldim ve gece henüz kardeşim ve ben uyumadan kapılarını kapatıp işlerini hallettiler duymadığımı sanıyolar ama duydum ve bu beni çok kırdı. Kardeşim balkonda olduğu için haberi yoktu. Şu an aynı evin içindeyiz ve konuşmuyoruz anneme soğuk davranıyorum ve o bunun sebebini bilmiyo. Ne yapmalıyım :(
  2. ya bu eşler arasında çok doğal bişey seni kızdıran ne anlayamadım ben
  3. sanırım bunu her seferinde dikkatsizce yapmaları. uyumamızı bekleyebilitler en azından
  4. sanırım tam anlatamadım.? bunu 10 11 yaşımdan beri yaşıyorum.
  5. kuzucum bu doğal bişey ama sonuçta ergin çocukları olan çifler bence bu konuda daha dikkatli olmaları gerekir sonuçta devamlı böyle şeylere maruz kalan birinin elbet psikolojisi bozulur bence yani enazından uygun saatleri ve uygun zaman tercih etmelri gerekir diye düşünüyorum..
    1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş