Psikolojim bozuldu :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sevimhanim tarafından paylaşıldı.

1. sevimhanim

sevimhanim Yeni Üye

merhaba ben 20 yaşındayım. Üniversitede okuyorum ve cinselliği tanıyorum. Ancak anne ve babamı küçüklüğümden beri her cinsel birleşmelerine şahit oluyorum yani hep seslerini duyuyorum. Gizli yapma konusunda biraz özensiz davranıyolar ama daha çok benim ani uyanmalarım etkili oluyo.Ama bu son olay beni gerçekten sarstı ailemin yanına tatile geldim ve gece henüz kardeşim ve ben uyumadan kapılarını kapatıp işlerini hallettiler duymadığımı sanıyolar ama duydum ve bu beni çok kırdı. Kardeşim balkonda olduğu için haberi yoktu. Şu an aynı evin içindeyiz ve konuşmuyoruz anneme soğuk davranıyorum ve o bunun sebebini bilmiyo. Ne yapmalıyım :(

2. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye

ya bu eşler arasında çok doğal bişey seni kızdıran ne anlayamadım ben

3. sevimhanim

sevimhanim Yeni Üye

sanırım bunu her seferinde dikkatsizce yapmaları. uyumamızı bekleyebilitler en azından

4. sevimhanim

sevimhanim Yeni Üye

sanırım tam anlatamadım.? bunu 10 11 yaşımdan beri yaşıyorum.

5. seda88

seda88 Aktif Üye

kuzucum bu doğal bişey ama sonuçta ergin çocukları olan çifler bence bu konuda daha dikkatli olmaları gerekir sonuçta devamlı böyle şeylere maruz kalan birinin elbet psikolojisi bozulur bence yani enazından uygun saatleri ve uygun zaman tercih etmelri gerekir diye düşünüyorum..

sevimhanim bunu beğendi.
  6. smiley

smiley Daimi Üye

seni cok rahtsiz ettigini ve anlari duydugunu annene söylemen gerek, bence annende sizin duymanizi istemiyordur.
    Bilseler belki daha dikkatli olurlar. Bence sakinca annene ac bu konuyu...

sevimhanim bunu beğendi.
  7. karakuzu

karakuzu Daimi Üye

bence sen bunu annenle tatli bi sekilde konus canim benim ya .ben sana hak veriyorum.bunu annen baban degilde baska birileri yapsa yine ayni tepiyi verirdin sanirim.bu cok özel ve cok da dogal bisey.Ama yan odalara ve aile bireylerine kadar tasirmamak lazim.sen en iyisi annenle konus.rahatsiz oluyorum artik biraz dikkat edin lütfen de.eminim o da daha dikkatli olcaktir.

sevimhanim bunu beğendi.
  8. esra2012

esra2012 Aktif Üye

konuyu aç bencede anlayışla karşılayacaklarına emin ol

sevimhanim bunu beğendi.
  9. rosalindaa

rosalindaa Üye

eslerın arası cok normal dır aslında senın rahatsızlk ettıgn konuya annenın bır konuya acarsın psıkoljı bozma hem zamanı gelınce sende anlayacaksın.. daha cok gencsın onunde uzunca yolları var.. unıver.okuyorsun buda guzel hersey gonlunce olsun.. allah yolunu acık etsın..

sevimhanim bunu beğendi.
  10. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye

Canım benim çok haklısın ama birde şöyle düşün babanla annenin hiç anlaşamaması hergün kavga etmeleri gibi ne kötü olaylar var yinede bunu küçüklüğünden beri duyman iyi bir olay değil birde kardeşinin olması onunda bunlara şahit olup kötü etkilenmemesi için annenle tatlı bir dille konuşman en doğrusu olur annen belki utanıp kızarak baskın çıkmaya çalışabilir yinede sen kendini sakin tut güzel bir dille konuş tatlım en iyisi bu olacaktır

sevimhanim bunu beğendi.
  11. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

konusun dıyosunuz ama bu kolay konusulacak bısey degıl.annesı utanır ve belkıde esıyle bu yuzden bırlıkte bıle olamaz.insan o anda kendını tutamayabilir evli değilim bekarm.cinsel hayatımda yok bu yuzden.ama ınsan o anda bı duygu patlaması yasıyo sonucta ve bunu ıcınde tutamayabılır.bende annemlerın seslerını duydum duyanda cok kısı olmustur emınım.evet ınsan duyunca kendını rahatsız hssedıyo belkı ama ılerde sende yapıcaksın sncta ve cocugunun duydugunu nerden bıleblırsınkı? onlardan nefret etmen ıcın bı neden yok ılıskıye grmeselerdı sen olmıcaktın bu dunyada.ve annen ve baban hala ılıskıye grdıgı ıcın sevnmelısın evlılıklerı duzgun gtmeyen ne ınsanlar var.baban annenle yasamayıp baska bırısyle yasasaydı dahamı ıyı olrdu? duymamaya calıs canım yapıcak bsey yok yada sole anlat knuyu sanırım komsular braz dkktsız de sesler duyuyorum gecelerı de sankı annen ve babanın yaptgını blmıyomus gıbı.belkı o zaman annen braz daha dkkt eder ıyı sanlar.

sevimhanim ve tatlı bela bunu beğendi.
  12. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye

miniğim tabiki ilerde onunda bir cinsel hayatı olucak ama anne ve babalar bu konuda daha dikkatli olmalı çocuklar uyanıkken gece gündüz evdelerken tuhaf yani benim çocuğum böyle bir durumu anlatsa söylese dediğin gibi utanırdım çocuğumun yüğzüne bakamazdım engüzeli dediğin gibi komşularda ne kadar utanmaz gibilerden takılmak birde böyle durumlar kız çocuklarında ve erkek çocuklarında cinsel yönden rahatsızlığa itiyo itina göstermek gerekir.çoğu cinsel rahatsızlığın en büyük etkenlerinden biri bence :(

sevimhanim bunu beğendi.
  13. dertliyim

dertliyim Yeni Üye

Bende 14 yaşındayım ve bendede aynısı oldu tamam daha dikkatli olmaları lazım ama bizimde olgunlukla karşılamamız lazım çünkü normal bir şey

14. nagehant

nagehant Yeni Üye

Mutlaka annene açmalısın konuyu.geç bile kalmışsın.senin yaşında benimde kızlarım var.onlar sayesinde yatak odamız felç oldu. çünkü çok geç yatıyorlar. Gürültülüler birazda bizide anlamalarını bekliyoruz cahillerin.

15. Im Whiskey ♥

Im Whiskey ♥ Yeni Üye

birtek senin annen baban ilişkiye girmiyor canım her ailede var ama tamam sessiz olmaları gerekir bu bir yana ama sen onları duymak istemezsen zaten duymazsın. Öyle birşey olduğunumu sezdin al kardeşini .ık dışarı ya da ne biliyim televizyon izleyin müzik dinleyin bu durum bitene kadar beraber vakit geçirin bu psikolojini bozucak bir konu olmamalı bence herkesin dediği gibi komşulardan gir konuya baktın düzelme yok benim dediklerimi dene konuyu direk onlara açarsan iksinden eri çocuklar rahatsız oluyo deyip utandıkları içinde soğuma yaşayabilir belki hiç yapmak istemezler buda evliliklerini alt üst eder bunlara dikkat edip gerekeni yapıcaksın ama en mantıklısı onlara aldırış etmeden kardeşinle vakit geçirmen. Allah yardım etsin...

yakışıklım bunu beğendi.
Psikolojim bozuldu :( konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Global Borsaların Morali Bozuldu

ABD’de açıklanan rakamlar ve İngiltere’de son 8 yılın en yüksek işsizlik verisi global borsaların moralini bozdu. Krizin reel ekonomiye sıçradığı yönündeki söylemlerle birlikte ABD borsaları açılışı aşağı yönlü yaparken, Avrupa borsalarında da yüzde 4’ü aşan kayıplar gündeme geldi. Güne yüzde 1 kayıpla başlayan İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) ise kapanışta yüzde 3.58 oranında değer...
  2. mouseniz mi bozuldu.. sakın atmayın!! işte çocuklarınıza oyuncak kirpi yapımı

kazaktan oyuncak yapımı resimdede görüldüğü gibi pc mousenizden kirpi yapılışı.. artık kablolarınızı uygun şekilde kesip mouseye silikon yardımı ile yapıştırıyoruz.. kolay gelsin hanımlar ...
  3. doğurdu Vücudu bozuldu

mankenlerinde bu sorunu var maalesef.... Heidi Klum işini kaybetmeyle karşıkarşıya mı haberimizde.... TOP MODELE ŞOK SUÇLAMA! ÜNLÜ TOP MODEL HEİDİ KLUM, ALMANYA’DA BAZI SUÇLAMALARLA KARŞI KARŞIYA KALDI.... Dünyanın en ünlü topmodellerinden Heidi Klum, memleketi Almanya’da şişman suçlamalarıyla karşı karşıya kaldı. Ünlü moda tasarımcısı Wolfgang Joop, bir dergiye verdiği röportajda,...
  4. Araları Bozuldu

ünlü şarkıcı Demet Akalın dostu Alişan ile arasına karakedi mi girdi.... 'DEMET'LE BİR DAHA GÖRÜŞMEYECEĞİM!' ALİŞAN 'MEGA MAGAZİN' KAMERALARINA YAPTIĞI ÖZEL AÇIKLAMADA, ESKİDEN ARALARINDAN SU SIZMAYAN DEMET AKALIN'LA BİR DAHA GÖRÜŞMEYECEĞİNİ AÇIKLADI. Yaz aylarında önce beach'te kebap yedi diye Demet Akalın tarafından çekilen telefon mesajında 'sen ne biçim bir hayvansın' yazdığı ortaya...
  5. Facebook icad oLdu insanLık BozuLdu ..

Yeğenim yazmış: -Canım sıkılıyor. Altında bir yorum: -Ahmet bunu beğendi. Yeğenim kızgınlıkla: -Nesini beğendin lan! Yanıt: -İçtenliğini. İlk zamanlar inandım ben de. Ahmet ile Ayşe arkadaş oldular. Normaldir, olabilir. Fakat yirmi yıldır evli olduğunu bildiğim arkadaşlar da eşleriyle arkadaş olmaya başlayınca şüphelendim. Yirmi yıllık evlilik nasıl arkadaşlığa dönüştü?...
  6. Cemre'nin Psikolojisi Bozuldu !

kuzey güney cemre öykü karayel merve boluğur haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Eylül ayında ekranlara gelmeye başlayan ve ilk günden itibaren seyircinin vazgeçilmez dizilerinden biri olmayı başaran Kuzey Güney dizisi, oyuncularıyla gündemde olmaya devam ediyor. Dizinin televizyonlara kazandırdığı Öykü Karayel 'e izleyici bir türlü alışamamış. Bunun üzerine diziye Merve...
  7. Hamileyim Anne Olmaya Hazırlanıyorum Ama Psikolojim Çok Bozuldu Diyenler..

gebelikte psikoloji,gebelikte psikolojik durum, Annelik duygusu ve gebe kalmak bir kadının başına gelebilcek en güzel olaylardan bir tanesidir.Bir kadın gebe olduğunu öğrendiğin ilk andan itibaren kendisinde psikolojık değişimler yaşanmaya başlar..Stres,sıkıntı ve ilk heyecan hepsi bir arada ruhsal durumumuzu etkiler. Öncelikle kendini bu duruma yani yaşadığı heycana hazırlamaya...
  8. Aşk arkadaş piskolojim bozuldu yardım edin

14 yaşındayım liseye yeni başladım 3 senedir birisini seviyorum ama o beni sevmiyor aynı sınıftaydık 8. Sınıfta bizim sınıfımız grupludur gruplara ayırılır ben hep ezilenler grubundaydım onur ise diğer grupta o da beni eziyor arkadaşım doğru düzgün yok ve en kötüsü yeni liseye gidiyorum belki sevdiğim kişiyi unuturum ama arkadaş sıkıtısı geçmicek çünkü 8. Sınıflardan bazı popüler kişilerle...
  9. Klavyemin ayarları bozuldu nasıl düzeleteceğim ?

Msnde arkadaşlarla konuşurken bir anda bastığım harfler yerine değişik şekiller çıktı. Nasıl düzelteceğim ben bunun ayarlarını :S
  10. gebeyim ve psikolojim çok bozuk yardımm

4 aylık gebeyim ve 4 aydır kendimi berbat hissediyorum.Dokunsalar ağlıyorum, bazen aşırı sinirleniyorum önünme gelene çatıyorum.Neden böyle oldum? Gebelik böyle kötü mü hissettiriyor ?

Sayfayı Paylaş