gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

psikolojinin doğuşu

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

psikolojinin doğuşu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Psikoloji ve Aşka Dair

Psikoloji ve Aşka Dair

psikoloji ile ilgili sözler psikolojide aşk aşktan kaçmak aşk psikolojisi insan psikolojisi "Aşık olmak mı? Aşktan kaçmak mı? tabii olandır." sorusu tarih boyunca hep zihinleri kurcalaya gelmiştir. Bütün kültürlerde ve toplumlarda aşka dair izler vardır. Bu bazen şarkılara bazen folklora, bazende ifadelere yansmıştır. Aşka dair hikayeler anlatılmış, şiirler yazılmış edebi ürünler...
  2. Analitik psikoloji

Analitik psikoloji

Analitik psikoloji genellikle, çatışma ve nevroza yol açan, tedavi sırasında yorumlama yoluyla değişmesi sağlanan akıl savunma mekanizmalarını ortaya çıkarmak için serbest çağrışım (bkz.), hipnoz (bkz, ), abreaksiyon (bkz.) ve narkoanaliz (bkz.) Yöntemlerinin kullanıldığı psikolojik disiplinleri kapsar. Daha spesifik anlamda bu terim Carl Jung'un hipoaaaleriyle ilgilidir. Jung, bireyin iç...
  3. Sosyal Psikoloji

Sosyal Psikoloji

Sosyal psikologlar insanların hastanelerde, eğitim birbirleri ile nasıl tutumları, önyargıları ve bunların oluşumu ile değişimini incelerler. Arkadaşlık, ikili ilişkiler, çekicilik ve saldırganlık gibi konular üzerinde etkileşime girdikleri ve sosyal çevrelerinden nasıl etkilendikleriyle ilgilenirler. Bireyleri, grupları ve grup davranışını, araştırma yaparlar. Dolayısıyla sosyal psikolojide...
  4. Hamilelikte Doğum Sonrası Psikoloji

Hamilelikte Doğum Sonrası Psikoloji

hamilelikte psikoloji hamilelikte asabiyet duygusallık yeni anne psikolojisi yeni doğum yapan annenin psikolojisi Doğum öncesi hamilelik döneminde anne fiziksel ve ruhsal bir çok değişim yaşadığı gibi, doğum sonrası da daha farklı değişimler yaşar. Bu değişimler kendini; hormonal, duygusal, fiziksel ve psikolojik olarak kendini gösterir. Anne artık bebeği ile başbaşadır ve ikisi de alışık...
  5. Psikolojim bozuldu :(

Psikolojim bozuldu :(

merhaba ben 20 yaşındayım. Üniversitede okuyorum ve cinselliği tanıyorum. Ancak anne ve babamı küçüklüğümden beri her cinsel birleşmelerine şahit oluyorum yani hep seslerini duyuyorum. Gizli yapma konusunda biraz özensiz davranıyolar ama daha çok benim ani uyanmalarım etkili oluyo.Ama bu son olay beni gerçekten sarstı ailemin yanına tatile geldim ve gece henüz kardeşim ve ben uyumadan...

Sayfayı Paylaş