gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

PSY İstanbula geldi mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar acunun konuğu olacaktı psy , oses türkiyeye çıkacaktı,acaba geldi mi istanbula ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    İzlenme rekorları kıran şarkı Gangnam Style şarkısı seslendiren Güney Koreli PSY akşam saatlerinde Türkiye'ye geldi.Dünyada Gangnam Style şarkısıyla izlenme rekorları kıran Güney Koreli ünlü popçu Park Jae-Sang (PSY), halka açık konser vermek ve 'O Ses Türkiye' yarışmasının finali için dün akşam saatlerinde Türkiye'ye geldi. Güney Koreli ünlü popçu Park Jae-Sang (PSY), Tepebaşı'nda açık havada halka açık olarak bir konser verecek, özel dansçıları ile birlikte sahnede yer alacak.

PSY İstanbula geldi mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. - Sevdiğim İstanbula Gelin Oluyor

- Sevdiğim İstanbula Gelin Oluyor

Sarhoşum mektubum okunmaz oldu Her gece düşledim gözlerim doldu Kaderim yazılmış sonumuz burdu Bir daha mı sevmek bana yalan oldu Yeni başlangıçlara adım atıyor Gözlerinde yaşlar bensiz akıyor Değmeyin şu halime içim yanıyor Sevdiğim istanbula gelin oluyor[
  2. istanbulu geçmişte gezelim mi????

istanbulu geçmişte gezelim mi????

istanbulu gezelim istanbul da boğazı donmuş hiç gördünüz mü??1954 .....
  3. Elazığ İstanbul depremini tetikler mi?

Elazığ İstanbul depremini tetikler mi?

Elazığ'da sabaha karşı bir deprem meydana geldi. Onlarca vatandaş hayatını kaybetti. Peki bu deprem İstanbul depremini tetikler mi? Elazığ'da sabaha karşı saat 04.32'de merkez üssü Karakoçan ilçesi Başyurt beldesi olan 6.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremde 41 kişi öldü, 50'nin üzerinde yaralı var. Peki Elazığ depremi İstanbul depremini tetikler mi? Merak edilen bu sorunun...
  4. Orta Yaşa Geldiniz mi?

Orta Yaşa Geldiniz mi?

yaşlı mısınız, genç misiniz, orta yaş, test, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Uzmanlar orta yaşın ne zaman başladığı konusunda görüş birliğine varamazken,kalp ve damar cerrahisi uzmanı Prof. Dr. Yavuz Yörükoğlu orta yaşla ilgili bazı ipuçları verdi..:tik: Gazeteyi kol mesafesinde okuyorsanız orta yaşlısınız. Bir okuma gözlüğü alın artık. - Bazı...
  5. 22.5.2012 İstanbulda Deprem mi olmuş?

22.5.2012 İstanbulda Deprem mi olmuş?

22.5.2012 İstanbulda Deprem mi olmuş kızlar lütfen cevap verin az önce duydum bunu doğru haber mi bu?

Sayfayı Paylaş