gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

PTT Kargonuz Gelmediyse Ne Yapacaksınız ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; ptt kargosu gecikmesi, ptt kargosu gelmemesi halinde yapılacak şeyler ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, ptt kargo yoluyla bir ürün almışsanız ve teslim tarihi geçtiği halde hala ürününüzden bir haber yoksa endişe etmeyin. Şimdi sizlerle paylaşacağımız lPTT kargo takip sitesinden istenen bilgileri girerek kargonuzun akıbeti hakkında bil edinebilirsiniz.

PTT TAKİP SİTESİ TIKLAYIN

PTT Kargonuz Gelmediyse Ne Yapacaksınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Yarına Ne Kaldı?

Kargo - Yarına Ne Kaldı?

Her şeyi benden istedin Her şeyi bana yükledin Yarına ne kaldı? Bu kadar mı yakınsın Gündüzler çabuk biter Geceler gelip geçer Yarına ne kaldı? Bu kadar mı uzaksın Her şeyi benden istedin Her şeyi benden bekledin Nerde senin cevabın? Yarına ne kaldı?
  2. Ne yapacağimı Bilmiyorum :(:(

Ne yapacağimı Bilmiyorum :(:(

Arkadaşlar inanın birileriyle sıkıntılarımı paylaşmazsam boğulucam. Son bir kaç gündür hayatımda herşey ters gitmeye başladı.Hep olumsuz haberler alıyorum.Ruhum daralıyor, bazen olmadık şeyler düşünmeye başlıyorum. Hayatımın en kötü günleri, bu yüzden okulu bırakmayı bile düşünüyorum :cry::cry: okulum ve normal hayatımda tüm terslikler son 2 gündür beni bitirdi nerdeyse. tercihlerimde...
  3. Çocuğum ateşlendi ne yapacağım?

Çocuğum ateşlendi ne yapacağım?

ateşlenen çocuğa ne yapılmalı ateşlenen bebeklere ne yapılmalı bebeğe yapmalı bebeğim ateşlendi yapmalıyım ateşlenince yapılması gerekenler Annelerin en büyük derdidir çocuklarının hastalığı.Minik yavrusu hasta diye gözünü kırpmadan gece gündüz başında bekleyen kaç anne tanırım.Annelik öyle bir şeydir ki çocuğu hastayken onun yerine kendisinin hasta olması için Allah'a dua eder.Yavrusu değil...
  4. Tansiyonunuz Çıkarsa Ne Yapacaksınız?

Tansiyonunuz Çıkarsa Ne Yapacaksınız?

tansiyon yükselince ilkyardım tansiyon yükselince ne yapmalı tansiyon yükselince nasıl düşürülür Tansiyon günümüzde en sık rastlanılan sağlık problemlerinden biri melekler :) Sık rastlanmasına rağmen şiddetine ve görülme sıklığına bağlı olarak ta tehlikeli bir durum. Bunun için de sizin ya da çevrenizdekilerin böyle bir rahatsızlığı varsa ilk yardım konusunda bilginiz olması gerekir. Bakın...
  5. Saçlarınız Kirliyse Ne Yapacaksınız ?

Saçlarınız Kirliyse Ne Yapacaksınız ?

pratik saç modelleri kirli saç modelleri saç modelleri Konumuzun başlığını okuyunca, ''E tabi ki yıkayacağım, ne yapacağım ? '' diyebilirsiniz melekler :) Ama ya vaktiniz yoksa, bir yere yetişmeniz gerekiyorsa ? Bunun da bir çözümü var. Uygulayacağınız bazı saç modelleri saçınızın kirli olduğunu belli etmez ve o an için günü kurtarırsınız. Ünlülerden aldığımız örneklerle işte kirli saç...

Sayfayı Paylaş