gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

puantie aşkı......

Konu, 'Çöplük' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

puantie aşkı...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gıtarcının Aşkı

Gıtarcının Aşkı

GITARCININ AŞKI Sabah erkenden gitarını alıp evden çıktı. Posta kutusu boştu gene. Yoo, hayır. Beyaz birşeyler vardı. Kalbi hızla çarparken, kutuyu açıverdi. Elektrik faturası gelmişti. Hem de her zamankinden "hoş" bir miktarda. Başka birşey olmadığını bildiği halde, gene kutunun içine baktı. Boş... Dışarısı, ne soğuk ne de sıcak. Kapalı bir havaydı. Yağmur yağmaması için dua...
  2. Bilgisayar Aşkı

Bilgisayar Aşkı

...Bilgisayar Aşkı... Sevgili Ezgi; Seni ram'inin alamayacağı kadar çok seviyorum. Zipsiz, zapsız olduğun gibi... Seni ilk gördüğüm anda formatlandım. Bana öyle bir sistem transfer ettin ki, hiç bir komut artık beni senden ayıramaz. Seninle çoklu ortamlar da dahil, her ortamda mutlu olabileceğimi biliyorum. Senin megahertz'in beni de ateşliyor. Bakışların beni taa derinden scan ediyor....
  3. mühendisin aşkı

mühendisin aşkı

meleklerim mühendisn aşkını dinleyin böyle aşk kimin başına gelsin ne dost nede düşman:deli::deli: Gel gidelim buralardan sevgilim, Kaçalım bu kapitalist rejimin faşist insanlarından, Nereye gideceğimiz önemli değil; Verelim kendimizi liberal dağlara, Yada gidelim realist bir yere ne fark eder, Yeter ki komünist olmasın o yerde. Sen benim için e^x sin; Ne türevin var ne...
  4. aşkı anlatabilirmisiniz ?????

aşkı anlatabilirmisiniz ?????

Bize sevmesini öğretmediler sevgili,bize hep sevgiyi saklamasını öğrettiler. Hep bekletmeyi.,. hep ertelemeyi... bu yüzden biz kiminle birlikteysek bir diğerini ama hep uzakta olanı özledik, hiç dinmedi doyumsuzluğumuz, biz hep uzaktakini sevdik sevgili...yanımızdakini değil, odamızın duvarının arkasındakini değil, birşeyler paylaştığımızı değil,uzaklardakini, ulaşamadığımız kadar...
  5. Arkadaşımın Aşkısın..

Arkadaşımın Aşkısın..

Arkadaşımın Aşkısın.. Güzel bir yazıyı sizinle paylaşmak istedim. Durum gayet açık…pozisyon zor…! Arada kalmak… daha doğrusu arada sıkışmak böyle birşey olsa gerek. Arkasına sığındığımız bir cümleye başvurmak istiyorum izniniz ile…! İşte geliyor…. “duyguların önüne geçmek imkansız…!” Nasıl..? tanıdık geldi mi…? Kişilerin hislerinde dönemsel alaboralar olduğuna inanan biri olarak,...

Sayfayı Paylaş