gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Puding

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Hayal kırıklıklarına ve başarısızlığa uğrayacaksınız.

Puding konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peynİr Pudİngİ

Peynİr Pudİngİ

PEYNİR PUDİNGİ Kullanılacak malzeme (4 kişi için): 100 gram rendelenmiş gravyer peyniri, 3 yumurta, 20 gram un, 20 gram ve buna ilâveten 1 tatlı kaşığı tereyağı, 2 bardak süt, 1 kaşık kurutulmuş ekmek tozu, yeteri kadar tuz. Yapımı: 20 gram yağ, un ve kaynar sütle bir beşamel hazırlamalı. Beşameli soğuttuktan sonra bunu karıştırırken teker teker ve sırasıyle yumurtaların...
  2. Mandalinalı puding;

Mandalinalı puding;

MANDALİNALI PUDİNG Malzemeler: Pudingi için: 1 litre süt 1 su bardağı tozşeker 2 çorba kaşığı un 2 çorba kaşığı nişasta 1 tatlı kaşığı vanilya 1 yumurta sarısı 3 çorba kaşığı badem 2 çorba kaşığı tereyağı Sos için: 5 adet mandalinanın suyu 2 su bardağı su 1 su bardağı tozşeker 4 çorba kaşığı nişasta HAZIRLANIŞI: —Öncelikle pudingi hazırlanılır. —Bunun için önce sütü, yumurtayı ve şekeri...
  3. Yılbaşı Pudingi

Yılbaşı Pudingi

Malzemeler 250 gr karisik kuru meyve 175 gr kiyilmis hurma 1 çorba kasigi toz zencefil 100 ml portakal likörü 1 portakal 100 gr margarin 2 yumurta 1 çay bardagi esmer seker 1 çay bardagi un 1 çorba kasigi tarçin 85 gr ufalanmis ekmek içi 85 gr iri kiyilmis ceviz içi Sos için: 100 gr margarin 1 çay bardagi tozseker 50 gr bütün ceviz içi 1 portakalin suyu 3 çorba kasigi portakal...
  4. Kestaneli Puding Tarifi Resimli

Kestaneli Puding Tarifi Resimli

Kestaneli Puding Tarifi Resimli Arkadaşlar merhaba diyorum sizden bir tarif istiyorum bana biliyorsanız Kestaneli Puding Tarifini verin.
  5. Nefis Kestaneli Puding Tarifi

Nefis Kestaneli Puding Tarifi

Resimli Kestaneli Puding Tarifi Kestaneli Puding Tarifi Ağızlara layık harika bir puding tarifi vermek istiyoruz sizlere melekler, kestaneli puding :) Malzemeler: 240 g ( 1 1/4 bardak) sut kremasi 17 g (1 1/3 yemek kasigi) tuzsuz tereyagi 1 1/2 cm lik boyuna cizilmis vanilya cubugu (ya da 1 tatli kasigi vanilya esansi) 4 yumurta sarisi 24 g (2 yemek kasigi seker) 17 g (1 1/2 yemek...

Sayfayı Paylaş