gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Puf sehpa istiyorsanız buraya gelin meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Puf sehpa modelleri Puf sehpa örnekleri
    Oturma odamızda köşe koltuk takımı var. Eşim L tarafına uzanıyor. Ben yanında oturuyorum. Diyorum ki bende acaba puf sehpamı alsam oturma odasına. Bende ona ayaklarımı uzatırım.

Puf sehpa istiyorsanız buraya gelin meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mersin melekleri buraya gelsin :)

mersin melekleri buraya gelsin :)

selam arkadaşlar Meçhul den öğrendiğim kadarı ile burada mersinli arkadaşlarımız varmış hadi elin tanışaalım :)
  2. samsun melekleri gelin buraya..

samsun melekleri gelin buraya..

arkadaslar ben samsun luyum ama almanyada yasiyorum.. burnumda tütüyor güzel meleketim.. oteller barlar geceler degil.. samsunun herhangi bir kösesinde herhangi siradan bir gunu özlüyorum..carsambanin insanlarini... aranizda varsa samsunlu carsambali bafralii neresiyse yazin buraya hemserilerimizi taniyalim arkadaslarrr
  3. meleklerim herkesin fikrini almak istiyorum buraya buyrun !!!

meleklerim herkesin fikrini almak istiyorum buraya buyrun !!!

kızlar benim gözlüğümde bu nasıl güzelmi yeni aldım avondan çok büyük değil dimi !!!! :D
  4. Dekoratif puf sehpalar

Dekoratif puf sehpalar

Puf sehpa modelleri Orta sehpa modelleri Eğer orta sehpa modellerine bakıyorsanız bu puf sehpa modelerini önerebilirim meleklerim. Koltuk, kırlent ya da fon perdenizle uyum sağlayacak bu sehpalar dekorasyonunuzu tamamlayacaktır.
  5. 2012 Çeşitli Sehpa Modelleri Burada Melekler

2012 Çeşitli Sehpa Modelleri Burada Melekler

2012 sehpa modelleri sehpa modelleri 2012 Salon dekorasyonlarında hem görsel hem de işlevsel olarak çok önemli bir yere sahip olan sehpa modelleri bu yıl son derece modern malzeme ve tasarımlarla karşımıza çıkıyor melekler :) Özellikle misafir ağırlarken ihtiyaç duyduğumuz sehpalar, cam başta olmak üzere çeşitli materyallerle hazırlanarak her zevke uygun şık bir mobilya parçası olarak...

Sayfayı Paylaş