gebe
  1. han_bar

han_bar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Pul pul olan cilttler için tavsiye edebileceğiniz bakım ürünü var mı melekler.

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında han_bar tarafından paylaşıldı.

:hey: CİLDİMDE ÇOK FAZLA ÖLÜ TABAKA OLUŞTU.BU DURUM CANIMI ÇOK SIKIYOR.AYNALARA BAKAMAZ OLDUM..AYRICA 3.5 AYLIK HAMİLEYİMM..ACİLLL CİLT BAKIM ÜRÜNÜ ALMAM LAZIM..TAVSİYELERİNİZİ ALABİLİR MİYİMMM

Pul pul olan cilttler için tavsiye edebileceğiniz bakım ürünü var mı melekler. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pul

Pul

Posta pulu mektup almaya, pek sevilmeyen sanat ve mesleğe delalet eder.Uzun zamandır görüşemediğiniz bir yakınınızdan haber alacaksınız demektir. Uzun zamandır görüşemediğiniz bir yakınınızdan haber alacaksınız demektir. Damgasız pul, iyi bir iş için yolculuktur. Damgalı pul ise kısmetin kaçmasıdır.Rüyada posta veya damga pulu görmek, uzaktan hayirli bir haber alacaginiza veya mahkemede...
  2. pul pul olmuş ciltler için tavsiyeler

pul pul olmuş ciltler için tavsiyeler

benim gibi kuru bir cilde sahip olan bayanların havaların soğumasıyla başlayan korkulu rüyası pul pul olmuş cilt :training1:kendim için netten araştırdım ve benim gibi sorun yaşayan meleklerimle paylaşmak istedim :) Cildinizin Pul Pul Olmaması İçin - Soyucu özelliği olan sentetik lif, sünger ya da eldiven kullanın. - Soyucu özelliği olan bir...
  3. Varsa Pulun, Herkes Kulun; Yoksa Pulun Dardır Yolun Atasözünün Anlamı

Varsa Pulun, Herkes Kulun; Yoksa Pulun Dardır Yolun Atasözünün Anlamı

Varsa Pulun, Herkes Kulun; Yoksa Pulun Dardır Yolun Atasözünün Anlamı nedir lütfen bilenler cevabını yazsın.
  4. Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Merhaba kızlar size bir deyimin anlamını soracaktım acaba aranızda Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamını bilen var mı varsa bana yazsın merak ettim bu deyimin açıklamasını
  5. Yardım edebilecek olan var mı?

Yardım edebilecek olan var mı?

Herkese Merhaba. Ben 21 yaşında, üniversite son sınıf olan bir kızım. Annem babam ben 2 yaşındayken ayrılmışlar. Annemle beraber geçen haftaya kadar dedemin yanında köyde yaşıyorduk; fakat evde henüz evlenmemiş olan 40 yaşında bir teyzem de var. Annemle bizi evden attırmak istedi ve türlü yalan dolanlarla annemle beni dedem gözümüzün yaşına bakmadan dışarıya attı. Üstelik ne maddi bir...

Sayfayı Paylaş