gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

pullu elbise modeli

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

pullu elbiseler pullu abiye modelleri elbise elbise modelleri yazma [​IMG]

pullu elbise modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pullu çanta modeli

pullu çanta modeli

pullu çanta modelleri pullu çanta
  2. Mor Pullu Bluz modeli

Mor Pullu Bluz modeli

pullu bluz pullu bluzler bluz modelleri bluzlar Mor pullarla renklenen bluz, basit teknigine rağmen gözalıcı… Beden: 38. MALZEMELER: Anchor 6 katlı dantel ipliği 50 no. beyaz (200 gr.), 100 gr. pul UYGULAMA Boyut: En: 38, Boy: 35 cm. (Askılar: 24 x 3 cm.) alıntıdır
  3. Boncuklu pullu oya modelleri

Boncuklu pullu oya modelleri

oya örnekleri pullu yazma modelleri pullu boncuklu oya örnekleri boncuklu 2011 Kullansanızda, kulanmasanız da, çeyiz sandıklarında olması gerekiyor, örf ve adetlerimiz için :) Şahsen ben, çoğunlukda bu oyaları hiç kullanan görmedim, hediyelik veiliyor ve hediye alanlarda nedense saklıyor :) Örf ve adetlerimizi bir nebzede olsa yerine getiriyoruz, buna da çok şükür diyor ve lafı daha fazla...
  4. Pullu ve Payeli abiye elbise modelleri 2012

Pullu ve Payeli abiye elbise modelleri 2012

Portal bölümünden tanıtımını yaptığımız pullu abiye modelleri 2012 konusunun devamı bu meleklerim. Oradan tanıtımını yaptığımız modellerin geri kalan resimlerinide bu konumuzun hemen altına ekleyeceğiz. Pullu ve Payeli abiye elbise modelleri 2012 Bu abiyelerin altına ne giyeyim diye düşünüyorsanız meleklerim, KEMAL TANCA PLATFORM TOPUKLU AYAKKABILAR Konusuna bakmanızı tavsiye...
  5. Pullu Havlu Kenarı modelleri

Pullu Havlu Kenarı modelleri

Pullu Havlu Kenarı Örnekleri istiyorum ya ben baktım bulamadım inş burada bulurum.

Sayfayı Paylaş