gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Puma yavrusu evlat edindi

Konu, 'Magazin' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Hangi ünlü şarkıcı puma yavrusu evlat edindi? İşte cevabı.....

HOLLYWOOD’un ünlü isimleri yardıma muhtaç çocukları evlat edinirken Nil Karaibrahimgil, birkaç aylık bir puma yavrusunu sahiplendi. Boğaziçi Hayvanat Bahçesi’nde çok beğenip evlat edindiği pumaya ‘Pumi’ adını veren
    genç şarkıcı bu sevinçli haberi internette hayranlarıyla “Beni tanıması için düzenli olarak hayvanat bahçesine gidip onu elimle besleyeceğim” sözleriyle paylaştı

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Allah akıl fikir versin o kadar aç yardıma muhtaç insan varken evlat edine edine Puma'mı evlat edinmiş Saol canım haber için

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    millet kafayı yemiş ya gitsinde yetimhaneye baksın bakalım ewlat bile edinmesen koruyucu anne olursun saol canım ....................

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Evet bence de bir çocuğu evlat edinmek daha mantıklı ama bu da bir can sonuçta :)

Puma yavrusu evlat edindi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlat

Evlat

Kız çocuğunu görmek; işlerinin iyi gideceğine, annenin kız çocuğunu görmesi; darlığa düşecekleri şeklinde yorumlanır. Servete ve paraya işarettir. Kız evlat görmek; işlerinin iyi gideceğine, Rüyada kendi evlatlarinizdan birini veya bir kaçini görmek, zenginlik ve bolluk isaretidir. Evladinizin hastalandi-gini veya öldügünü görmek, onlarin uzun yillar ve mutluluk içinde yasayacaklarina ve sizin...
  2. Deve yavrusu

Deve yavrusu

Rüyada deve yavrusu görmek, serefli bir çocuga isarettir. Yaninda deve yavrusu oldugunu gören kimsenin, erkek bir çocugu olur. Bazi tabirciler, deve yavrusu ve bütün hayvan yavrularina dokunmak üzüntü, mesguliyet ve kedere isaret eder, dediler.
  3. Kanguru Yavrusu

Kanguru Yavrusu

kanguru yavrusu rüyada kanguru yavrusu görmek
  4. evlat edinme

evlat edinme

benim 11 ve 14 yaşında iki oğlum var.ikiside nüfusta benim üzerime kayıtlı.babalarıyla resmi eviliğim yoktu.şuan başka biriyle evliyim şu anki eşim çocuklarımı resmen evlatlık yoluyla üzerine alabilirmi?
  5. evlat edinme ...

evlat edinme ...

koruyucu aile evlatlık Çevrenizde evlatlık alan aileler varmı? siz ne düşünüyorsunuz benım maddı durumum cok guclu olsaydı hıc dusunmeden evlat edinirdim heralde ünlülerde bu arasıkça görülüyor

Sayfayı Paylaş