gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Purda Yapacağum

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

PURDA YAPACAGUM ( Temel )
    Temel görücü usulüyle evlenmis.
    Gerdek gecesi odaya çikmislar fakat karisi Temel'e ;
    -"Kocacugum, haçan pen utanirum, sen disari çik. Pen hazir olunca seni çagiriyum" demis.
    Temel disari çikmis ama merak ya anahtar deliginden baslamis karisini seyretmeye.
    Kadin takma gözünü çikarmis masaya koymus, takma kolunu çikarmis masaya koymus, takma bacagini çikarmis masaya koymus.
    Temel'in tepesi atmis ve assagidaki verandaya inmis. Bir sigara yakmis ve kendi kendine:
    -"Ulan salak herif!.., Haçan böyle bakmadan kari alirsan böle olur. Ula ben ne yapacagum simdi, hay anasini satayim" derken karisi yukardan bagirmis.
    -"Kocacum, kocacum!.. Ben hazirum"
    Temel'de assagidan bagirmis :
    -"Ula at oni, purda yapacagum"

Purda Yapacağum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilk Yapacaklariniz

Ilk Yapacaklariniz

Kazazedeler arasında isen önce kendini de erlendir. - Sakin ol. - Kendi vücudunu kontrol et. - Gerekiyorsa kendine ilkyardı uygula.Ortamı de erlendir. - Devam eden riskleri ortadan kaldır.Kendini tanıt, etraftakileri sakinleştir. - Sa lam kişileri yardım ve güvenlik için organize et.Kazazedeleri de erlendir. - Tüm kazazedeleri hızla kontrol et - Öncelikli olanları belirleÖncelikli kazazede ile...
  2. Deneme Yapacağım

Deneme Yapacağım

deneme yapıyorum :peep::cah::rules::haha::e015::argue::eferin::m.c::samar:
  3. Pursaklar Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Pursaklar Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

İlçe: Keçiören Adres: Pehlivan Caddesi No:4 Pursaklar...
  4. Özel Pursaklar Ortaöğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Özel Pursaklar Ortaöğrenim Kız Öğrenci Yurdu

İlçe: Altındağ Adres: Ankara Demirciler Sanayi Sitesi No:7...

Sayfayı Paylaş