gebe
  1. antalyakelebeği

antalyakelebeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

PUREGON 300'e ihtiyacı olanlar...

Konu, 'Kısırlık' kısmında antalyakelebeği tarafından paylaşıldı.

Hanımlar, elimde 3 adet hiç açılmamış PUREGON 300 enjektörleri ve kalemiyle bulunmaktadır. Buzdolabında saklandı ve son kullanma tarihi 2013 ocak. İhtiyacı olanlara vermek istiyorum. İlgilenenler benimle özelden irtibata geçsin...

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Satıyor musunuz ? Ücretini yazarsanız daha net bilgi vermiş olursunuz diye düşünüyorum.

3. antalyakelebeği

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlaçların tanesi 260 lira biliyorsun... Ben 3tanesine 400 düşünüyorum en azından çok zarar etmemiş olurum. Sıkışık durumdayım canım. Hem böylece bi kardeşimizin işi de görülmüş olur. Hatay'dayım, kargoyla gönderebilirim.

4. regan

regan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    anlamadım sız neden bu ılacları almıstınız

5. antalyakelebeği

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tüp bebek tedavisinde kullanacaktım. Ancak ona gerek kalmadan hamile kaldım. Elimde kalıp süresi geçeceğine bi arkadaşımızın işine yarar belki benim gibi ona da uğur getirir diye düşündüm:))

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

7. mire

mire Forum Okuru

ilaçlar elinizde ise almak isterim fiyat nedır bırde son kullanım

8. yuletmire

yuletmire Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bu arkadasları tanıyormusunnuz

9. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar,

İlgili arkadaş yada başka arkadaş... Hiç kimseye site olarak kefil değiliz sevgili yuletmire, konuya yazarsınız ve oda elindeki ilacı gittigidiyor.com tarzında bir siteye atar, siz ödemesini yaparsınız. Ürün geldiğinde onay verirseniz para aktarılır satıcıya yoksa aktarılmaz.

Sevgiler.

10. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    günaydın arkadaşlar benim de elimde 2 kutu purogaon 300,1 adet decapety ,1adette adı aklıma gelmedi doktorun verdiği yumurta ilacı var tüp bebek tedavisinde kullanyordum bunlar arttı daha sonra kullanacaktım gerek kalmadan hamile kaldım ihtiyacı olan varsa çok düşük bir fiyata kargo ile gönderebilirim bilginize......konyada ikamet ediyorum eğer durumu fazla iyi olmayan arkadaşlarımızın ihtiyacı olursada ücretsizde gönderebilirim

Son düzenleme: 20 Şubat 2012
    burçinduman bunu beğendi.
  11. yuletmire

yuletmire Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    MERHABA ARKADASIM

son kullanım ve fıyatlarınıda yazarsan almak ıstıyorum

12. yuletmire

yuletmire Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    ilaçların fıyatlarını ve son kullanımlarını yazabılırmısınız.ılaçlara ıhtıyacım var

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba benimde elimde 6 adet puregon 300 var almak isteyenlere piyasa fiyatının altında verebilirim son kullanma tarihleri 2013 ve özenle buzdolabının sebzelik bölümünde saklıyorum ne kadar önemli ilaçlar olduğunun farkında olan biriyim benim tedavimde çok arttı başka insanlarında işine yaramasını isterim malum ilaç piyasada çok yüksek fiyata satılıyor ve herkes sigortadan yararlanıp alamıyor. Almak isteyenler ilgilenenler irtibata geçebilirsiniz.

Adminin notu:Verdiğiniz mail adresini güvenliğiniz açısından sildik. İlgilenenler size pm yoluyla ulaşabilirler...

14. sirius

sirius Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    erhaba benimde elimde 6 adet puregon 300 var almak isteyenlere piyasa fiyatının altında verebilirim sonkullanma tarihleri 2013 ve özenle buzdolabının sebzelik bölümünde saklıyorum ne kadar önemli ilaçlar olduğunun farkında olan biriyim benim tedavimde çok arttı başka insanlarında işine yaramasını isterim malum ilaç piyasada çok yüksek fiyata satılıyor ve herkes sigortadan yararlanıp alamıyor. Almak isteyenler ilgilenenler irtibata geçebilirsiniz.

15. yuletmire

yuletmire Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ilaçları almak isterım fıyatları nedır nerede ıkamet edıyorsunuz

PUREGON 300'e ihtiyacı olanlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. puregon 300 ihtiyacı olan varmı

puregon 300 ihtiyacı olan varmı

puregon 6 kutu olgalutran 3 kutu var elimde ihtiyacı olana uygun fiyatla verebilirim
  2. Puregon 300 ve Ovitrelle 250 isteyenler

Puregon 300 ve Ovitrelle 250 isteyenler

Arkadaşlar merhaba, Elimde; 3 kutu Puregon 300 1 kutu Ovitrelle 250 mevcut. Tüp bebek tedavisi için almıştım ama kullanmadan gebe kaldım. Son kullanma tarihleri 06-2016 buzdolabında uygun koşullarda muhafaza ettim. Almak isteyenler varsa iletişime geçebilir. Hepsini 300TL'ye vereceğim. İstanbul içerisinde Beşiktaş, Üsküdar çevresine kendim soğutucu ile getireceğim. Melda:05336495885
  3. Puregon 300 Ovitrelle 250

Puregon 300 Ovitrelle 250

Arkadaşlar merhaba, Elimde; 3 kutu Puregon 300 1 kutu Ovitrelle 250 mevcut. Tüp bebek tedavisi için almıştım ama kullanmadan gebe kaldım. Son kullanma tarihleri 06-2016 buzdolabında uygun koşullarda muhafaza ettim. Almak isteyenler varsa iletişime geçebilir. Hepsini 400TL'ye vereceğim. İstanbul içerisinde Beşiktaş, Üsküdar çevresine kendim soğutucu ile getireceğim. Melda:05336495885
  4. Puregon 300 Ovitrelle 250

Arkadaşlar merhaba, Elimde; 3 kutu Puregon 300 1 kutu Ovitrelle 250 mevcut. Tüp bebek tedavisi için almıştım ama kullanmadan gebe kaldım. Son kullanma tarihleri 06-2016 buzdolabında uygun koşullarda muhafaza ettim. Almak isteyenler varsa iletişime geçebilir. Hepsini 400TL'ye vereceğim. İstanbul içerisinde Beşiktaş, Üsküdar çevresine kendim soğutucu ile getireceğim. EDIT BY BEYZA TELEFON...
  5. Puregon 300 Ovitrelle 250

Arkadaşlar merhaba, Elimde; 3 kutu Puregon 300 1 kutu Ovitrelle 250 mevcut. Tüp bebek tedavisi için almıştım ama kullanmadan gebe kaldım. Son kullanma tarihleri 06-2016 buzdolabında uygun koşullarda muhafaza ettim. Almak isteyenler varsa iletişime geçebilir. Hepsini 400TL'ye vereceğim. İstanbul içerisinde Beşiktaş, Üsküdar çevresine kendim soğutucu ile getireceğim. Melda:05336495885

Sayfayı Paylaş