gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

purple dertleri ve sevinçleri ile.....

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

sevgili günlükcügüm gecen gün askımla çok kötü kavga etmiştik daha dogrusu ben suclu oldugum için kızmıştı hatta dedim ayrılır herhalde cünkü çok suçluydum bi kaç gün burnum sürttü ama dersimi aldım dün gece barıştık nasıl mutluyum bilsen ona yapacagım seni niye mi seviyorum_ kutusu için küçük notlarımı yazdım dün bir sürü sebep doldurdumm sabah güzel kalp bi kutu aldım inş begenecek notları kutuya doldurcam ayyyyyyy çok mutluyum sonra yine yazarım byyyyyy

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: purple dertleri ve sevinçleri ile.....
    affetmesine sevindim canım ama hatandan ders alman güzel güzeel bir mutluluk yaşarsınız inşallah

3. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

tesekkür ederim ders almam mı hemde nasılll aldım dersimii bi daha yaramazlık yapmamm

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

afferin sana kulağını çekeriz bak hmmmmm :sinir: şaka şaka beraber mutluluklar dileimmmm :kiss:

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    kızımızı üzerse bizde onu fururuz:dil:akıllı olsun:seker:

6. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

cicimm nasılda sahiplendi beni mechulumm

7. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    sahiplenirim tabi varsa yoksa bi elmam var:):):)

purple dertleri ve sevinçleri ile..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orucun Kalkan OluŞu Ve OruÇlunun İkİ SevİnÇ Ani

Orucun Kalkan OluŞu Ve OruÇlunun İkİ SevİnÇ Ani

meleklerin var oluşu Ebu Hüreyre radıyallahu anh'dan rivayet edildiğine göre Resulullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu: Aziz ve celîl olan Allah "İnsanın oruç dışında her ameli kendisi içindir. Oruç benim içindir, mükafatını da ben vereceğim" buyurmuştur. Oruç kalkandır. Biriniz oruç tuttuğu gün kötü söz söylemesin ve kavga etmesin. Şayet biri kendisine söver ya da...
  2. Mümtaz Sevinç

Mümtaz Sevinç

9 Ocak 1952 yılında Elazığ'da doğdu. Mümtaz Sevinç, Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği'nden mezun olduktan sonra sanat hayatına 1978 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu'nda atılmıştır. Nazım Hikmet ve Mazlum Çimen'in şiirlerini de seslendiren sanatçı, tiyatro oyunculuğunun yanısıra, bir çok tv dizisi ve sinema filminde de rol aldı. 1994 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda görev aldı. Özel...
  3. Dert

Dert

Her türlü gam ve keder sevinç ve sürura, Dertli olduğunu görmek, hak ve gerçek doğrular uğruma kafa yormaya, insan olma erdemini kendi şahsında yaşatmaya delalet eder.Rüyada dertlenmek, sevince işaret eder.
  4. purple ve mor trendi (çantalar)

purple ve mor trendi (çantalar)

2009 da bu şık zarif ve güzelliklerinin yanı sıra renkleriyle da göz kamaştırıyorlar.purple ve mor renk bu senede trend renkleirn en başınd ayer alıcağa benziyor. *MeÇHuL*
  5. Dert ve bela gelince hangi dualar okunmalı?

Dert ve bela gelince hangi dualar okunmalı?

Her derdin çaresi vardır. Allahü teâlâ çaresiz dert yaratmamıştır. Yaşamak ve mal sahibi olabilmek gibi dünya nimetlerinin hepsi için sebepler yaratmıştır. Sebebine yapışmayan, bu nimetlerden elbette mahrum kalır. Ahiret nimetlerine kavuşmak da böyledir. Mesela tembelliğin ilacı namaz kılmaktır. İnsan maruz kaldığı şeylere karşı gafil olmayıp çaresine bakmalıdır: 1- Yunus aleyhisselâmın...

Sayfayı Paylaş