Püsküllü Atki

Konu, 'Örgü Atki ve Eldiven Modelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sökülen atkı atkı püskülü yapımı örülüp sökülen bere 9 numara şiş ve 150 gr kadife iple örgüye başlanır.13 ilmek atılır ,haroşa örülür.ip bitip örgü tamamlandığında baştaki 3 ilmek örülür,aradaki 7 ilmek kesilir ve son kalan 3 ilmekte örülür.Böylece örgü işlemi bitirilir.İşlem bittikten sonra başlarda bırakmış olduğumuz 3 er ilmekler aşağıya kadar dikkatlice sökülür.atkının ince yada kalın olmasını istersek ilmek sayı artırılıp,azaltılabilir.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Cevap: Püsküllü Atki
    benimde aynısı ama renk farklı hardal sarısı çok şık paylaşımın için teşekkürler canım

Püsküllü Atki konusuna benzer içeriklerimiz
  1. püsküllü çizme sevenlere...

püsküllü çizme püsküllü çizme modelleri süet süet çizmeler
  2. Püsküllü Çanta Modelleri

püsküllü çanta modelleri püsküllü çanta çantalar Arkadaşlarım kıştan beri devam eden püskül akımı hala devam ediyor bundan dolayı bu yaz püsküllü çantalara çok rastlayacağız. Sizi için seçilen en güzel püsküllü çanta modelleri :tik:
  3. Püsküllü panço modeli

hazır panço modelleri püsküllü panço yün modelleri Pembe püsküllü örgü panço modelini ve açıklamasını sizler için sunuyorum hanımlar=) Pembe örgü panço modelimize makarna yünü ile yaka kısmından örgü yaparak başlanır 32 tane ilmek atıldıktan sonra 7 sıra kadar lastik örgü yapılır Daha sonra ilk aşağıdaki gibi düzenleme yapılır 2 tane horaşo örgü 4 tane düz örgü 2 tane horaşo örgü 7 tane düz...
  4. Püsküllü Dans Elbiseleri

salsa elbiseleri salsa kıyafetleri kanto kıyafetleri dans elbiseleri püsküllü elbise Püskülü bol kanto,salsa ve değişik latin dansları için kullanılabilecek elbiseler.Bunlardan birini giyip doyasıya dans etmek isterdim.Çocuklar gibi çok meraklıyım böyle şeylere. Haydi kızlar bunlarla Latin danslarını yapmaya :D:D:D:D:D :orkide::tasu:
  5. Püsküllü Mor Panço Modeli

Özellikle serin havalarda içinize bir body ile çok rahatlıkla kullanabileceğiniz püsküllü mor panço modelini ve açıklamalı yapılışını hamarat tüm meleklerimizle paylaşıyorum.Hadi bakalım hanımlar kolay gelsin şimdiden:) Yapılışı:ARKA: 155 ilmekle başlanır. 10 sıra 1 düz 1 ters pirinç örgü örüldükten sonra düz örgü olarak 2 sıra örülüp yanlardan 1 er ilmek içerden ve ortadaki 1 ilmeğin her 2...
  6. Esen Püsküllü kimdir

esen püsküllü kimdir esen püsküllü kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri Erol Büyükburç ve Zeki Müren gibi usta sanatçıların filmlerinde rol almış başarılı oyuncu Esen Püsküllü hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda. Esen Püsküllü (d.1946, İstanbul) Türk sinema oyuncusu. İstanbul Beşiktaş'ta doğdu. Genç yaşta Ses dergisinin sinema yıldızı yarışmasında ikinciliği...
  7. Çok Şık Püsküllü Şal Örneği

püsküllü şal örneği el örgüsü şal örgü şal modeli Şahane bir şal modeliyle huzurlarınızdayız melekler :) Gayet ağır duran, herkesin örneğini almak isteyeceği bu şal modeli için anlatımımıza geçiyoruz şimdi :) Ölçüler: 62 cm. x 142 cm. Malzemeler: El Örgü İpliği (%15 Moher %77 Polyakrilik%8 Sim) Yaklaşık 600 gr. Beyaz Simli 5.5 numara 1 çift örgü şişi Kullanılan Örgüler: 1/1 Lastik...
  8. Arkası püsküllü koltuk

Koltuk modelleri Tasarım koltuklar Yine bir çılgın tasarımcının elincen çıkmış koltuk tasarımı. ikea koltuk modelleri de bana ilginç geliyor ama bu koltuk kadar değil. Evime almayı düşünmem tabiki ama epey ilgi çekerdi doğrusu. Aramızda bu koltuğa sahip olmak isteyen çıkar mı bilmiyorum ama alınmasa bile görülmesi gereken ilginç tasarım koltuk modeli olduğubu düşünüyorum.
  9. püsküllü dans elbisesi

Merhabalar, Bu sitede gördüğüm renk renk püsküllü dans elbiselerini nereden temin edeceğimle ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim. Şİmdiden teşekkür ederim ilginiz için, İyi günler
  10. En Güzel Püsküllü Lif Modelleri

Çeyiz sandıklarının olduğu kadar banyoların da önemli bir ihtiyacı olan lif modelleri arasından sizlere bu yazımız da oldukça revaç da bir model olan püsküllü lif modellerini paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. sökülen püskül