gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Püsküllü Çanta Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

püsküllü çanta modelleri püsküllü çanta çantalar Arkadaşlarım kıştan beri devam eden püskül akımı hala devam ediyor bundan dolayı bu yaz püsküllü çantalara çok rastlayacağız. Sizi için seçilen en güzel püsküllü çanta modelleri :tik:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Püsküllü Çanta Modelleri

Bunu sevdim başka rengi varsa harika olur :)

3. forza

forza Forum Okuru

satın almak istiyorum modelleri nerde bulabilirim yardım lütfen (önden küçük çepli işlemeli püsküllü çanta

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Aralık 2013
Püsküllü Çanta Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Püsküllü Saçaklı Çanta Modelleri

Püsküllü Saçaklı Çanta Modelleri

saçaklı çanta modelleri, bayan çanta modelleri, püsküllü çanta modelleri 2015 çanta modasın da yerini alan püsküllü ve saçaklı bayan çanta modellerini ünlüler de çok sevmiş olacakki çanta modeli olarak seçim yaparak kollarına takmışlar. Nasıl bir çanta alsam diye düşünüyorsanız ve modanın da gerisinde kalmak istemiyorsanız kesinlikle püsküllü ve saçaklı çanta modeli edinmeye bakmanızı tavsiye...
  2. Bayanların Yeni Gözdesi Püsküllü Çanta Modelleri

Bayanların Yeni Gözdesi Püsküllü Çanta Modelleri

Biz bayanlar olarak aksesuara oldukça önem veririz. Özellikle aksesuar denince akla gelen isimlerden biri olan çantalar, günlük yaşantımızım ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Her bayan giydiği kıyafetlere ve gideceği yerin konseptine göre farklı çanta modellerini giyimleri ile kombin yaparak kullanır. Çanta modelleri spor, klasik ve abiye çantalar olmak üzere farklı renkler ve tasarımlar...
  3. 2016 süet çanta modelleri

2016 süet çanta modelleri

Eksiksiz bir görünümde kıyafetler kadar aksesuarlar da söz sahibidir. Bayanların vazgeçilmez aksesuarı olmazsa olmazı mutlak ihtiyaçlarından dır çanta.Kıyafetlerin en büyük tamamlayıcısı olan çanta modelleri arasında deri çantalar, süet çantalar ve tekstil çantalar yer almaktadır.Sezonda öne çıkanlar ise süat çantalar.Kendini ayrıcalıklı hissetmeyi stil haline getirmiş bayanların tercihidir...
  4. Püsküllü Örgü Çanta Modelleri Yeni Trendiniz Olacak

Püsküllü Örgü Çanta Modelleri Yeni Trendiniz Olacak

Püsküllü Örgü Çanta Modelleri- Her sezon yeni bir şeyler çıkıyor giyimde kuşamda örgü dünyasında olsun. Tabii illa bunları uygulamak zorunda değiliz ama beğendiğimiz şeyleri bize yakışan şeyleri de kullanmamak olmaz sanırım. İşte bugün de sizler için benim de çok beğendiğim püsküllü örgü çanta modellerini sizlerle de paylaşmak istedim. Püsküller örgü çantalara bir ahenk katıyor arkadaşlarım....
  5. Püsküllü çanta modelleri trendler arasın da

Püsküllü çanta modelleri trendler arasın da

Son yıllar da püsküllü detaylar giyimden aksesuarlara kadar heryer de kendini iyice göstermeye başlayarak moda trendleri arasın da yer edinmeyi başardı. Püsküllü bot modelleri, püsküllü elbiseler, püsküllü çanta modelleri bu trendler arasın da diyebilirim. Halen bir püsküllü çanta modeli edinmediyseniz en kısa zaman da çanta koleksiyonunuza bu tasarımı eklemenizi öneririm. Özellikle geçen...

Sayfayı Paylaş