gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Püsküllü Örgü Çanta Modelleri Yeni Trendiniz Olacak

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Püsküllü Örgü Çanta Modelleri- Her sezon yeni bir şeyler çıkıyor giyimde kuşamda örgü dünyasında olsun. Tabii illa bunları uygulamak zorunda değiliz ama beğendiğimiz şeyleri bize yakışan şeyleri de kullanmamak olmaz sanırım. İşte bugün de sizler için benim de çok beğendiğim püsküllü örgü çanta modellerini sizlerle de paylaşmak istedim. Püsküller örgü çantalara bir ahenk katıyor arkadaşlarım. Örneklerde de göreceksiniz birazdan gerçekten çok şıklar. Özellikle yürürken çantanızın püskülleri de yürüyüşünüzün ahengine ayak uyduracak hoş bir hava oluşacaktır eminim. Aslında düşündüm ki hazır model çantalara da gider mi püsküller ama örgü modellerde daha hoş duracağı kanaatindeyim. Siz bir örnekleri inceleyin hele gerisi size kalmış. Özellikle ilk modelimiz olan bu harika kilim desenli örgü çantaya bayıldım. Ağzını kapatmak için geçirilen renkli iplerin ucuna püskül düşünülmesi daha bir otantik hava vermiş doğrusu.
    kilim desenli puskul suslemeli orgu canta.jpg

Küçük küçük püsküllerle süslenen bu örgü çanta da hiç fena değil ama ben daha uzun püskülleri seviyorum. Böyle yürürken sallanacak ahenkli bir şekilde salınacak püskülleri. Örgü çantalar aslında hazırlardan daha rahattır daha rahat bir şeylerinizi sığdırabilirsiniz. Hatta makineye atıp kirlendiği zaman yıkayabilirsiniz de. Örgü çantaları beğenenler kendilerine örüp günlük hayatta da rahatlıkla kullanabilirler. İşte örgü çantalarınıza ahenk şıklık katmak için ise püsküllerden yardım alabilirsiniz.

orgu puskullu canta.jpg

Bakın işte tam da bunu demek istiyorum sizlere. Ne kadar da hoş görünüyor değil mi? Son zamanlarda penye iplerde moda oldu. Penye iplerle çantalar da çok şık duruyor. Dilerseniz üst kısmını penye ipten örebilir yine püsküller ekleyerek hoş modern bir çanta yapabilirsiniz. Yine dantelden çok hoş motif motif örgü çantalara da püsküller ekleyebilirsiniz. İki altta en son örneğimizde dantel örgü çanta modelimiz çok hoş. Önceki yazılarımızdan olan fırfırlı örgü çanta modelini ve yapılışı için burayı tıklayabilirsiniz.

orguden puskul suslemeli canta.jpg

penye ip orguden puskullu canta.jpg puskullu orgu dantel canta.jpg

Püsküllü Örgü Çanta Modelleri Yeni Trendiniz Olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Püsküllü Çanta Modelleri

Püsküllü Çanta Modelleri

püsküllü çanta modelleri püsküllü çanta çantalar Arkadaşlarım kıştan beri devam eden püskül akımı hala devam ediyor bundan dolayı bu yaz püsküllü çantalara çok rastlayacağız. Sizi için seçilen en güzel püsküllü çanta modelleri :tik:
  2. Püsküllü Saçaklı Çanta Modelleri

Püsküllü Saçaklı Çanta Modelleri

saçaklı çanta modelleri, bayan çanta modelleri, püsküllü çanta modelleri 2015 çanta modasın da yerini alan püsküllü ve saçaklı bayan çanta modellerini ünlüler de çok sevmiş olacakki çanta modeli olarak seçim yaparak kollarına takmışlar. Nasıl bir çanta alsam diye düşünüyorsanız ve modanın da gerisinde kalmak istemiyorsanız kesinlikle püsküllü ve saçaklı çanta modeli edinmeye bakmanızı tavsiye...
  3. Senenin Trendi Püsküllü Bayan Bot Modelleri

Senenin Trendi Püsküllü Bayan Bot Modelleri

Son zamanlar da alışverişe çıkma fırsatı bulduysanız eminim ki püsküllü kıyafetler, aksesuarlar ve ayakkabılar gözünüzden kaçmamıştır. Ben de bir bayan olarak alışverişe oldukça meraklıyım ve hatta az önce alışveriştem geldim:) Mağazalar da gözüme ilk çarpan detaylardan biri püsküllü giyim ve ayakkabılar oldu ve tabiki bunları kombine edeceğiniz püsküllü çanta modelleri... Sizler için bu yazım...
  4. Bayanların Yeni Gözdesi Püsküllü Çanta Modelleri

Bayanların Yeni Gözdesi Püsküllü Çanta Modelleri

Biz bayanlar olarak aksesuara oldukça önem veririz. Özellikle aksesuar denince akla gelen isimlerden biri olan çantalar, günlük yaşantımızım ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Her bayan giydiği kıyafetlere ve gideceği yerin konseptine göre farklı çanta modellerini giyimleri ile kombin yaparak kullanır. Çanta modelleri spor, klasik ve abiye çantalar olmak üzere farklı renkler ve tasarımlar...
  5. Püsküllü çanta modelleri trendler arasın da

Püsküllü çanta modelleri trendler arasın da

Son yıllar da püsküllü detaylar giyimden aksesuarlara kadar heryer de kendini iyice göstermeye başlayarak moda trendleri arasın da yer edinmeyi başardı. Püsküllü bot modelleri, püsküllü elbiseler, püsküllü çanta modelleri bu trendler arasın da diyebilirim. Halen bir püsküllü çanta modeli edinmediyseniz en kısa zaman da çanta koleksiyonunuza bu tasarımı eklemenizi öneririm. Özellikle geçen...

Sayfayı Paylaş