Püsküllü panço modeli

Konu, 'Örgü Panço Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

hazır panço modelleri püsküllü panço yün modelleri Pembe püsküllü örgü panço modelini ve açıklamasını sizler için sunuyorum hanımlar=)

Pembe örgü panço modelimize makarna yünü ile yaka kısmından örgü yaparak başlanır 32 tane ilmek atıldıktan sonra 7
    sıra kadar lastik örgü yapılır Daha sonra ilk aşağıdaki gibi düzenleme yapılır
    2 tane horaşo örgü
    4 tane düz örgü
    2 tane horaşo örgü
    7 tane düz örgü
    1 defa sarılır 2 tane düz örgü
    1 defa daha sarılır
    7 tane düz örgü
    2 tane horaşo örgü
    4 tane düz örgü
    2 tane horaşo örgü
    Dönüş sırasında ise tamamen horaşo örülür
    Bu bçimde örnek hazrılandıktan sonra ortada bulunan iki ilmeğin yan taraflarından her sırada bir ilmek kadar artırarak, kenarlardaki saç örgülerine de devam adilerek istenen büyüklüpe gelene kadar örülür Diğer parçayı da aynı şekilde örüp, iki parça birbirine eklenir
    Panço örgü bittikten sonra tığ ile püskülleri ilave edilerek örgü panço modelimiz kullanıma hazır hale gelecektir

Püsküllü panço modeli konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tarifli Panço Modeli

tarifli panço modelleri büyükler için panço modelleri Dali Panço Malzemeler: Dali 30 gr ip Şiş numarası: 8 numara Yapılışı: Ön parça:Örgümüz yaka kısmından başlanıyor. 3 sıra haroşa örülür. 4. sırada ajur yapılır. Ajur yapılışı: İlk ilmek boş yapılır. Yanına iki ilmek beraber alınır. Bu işlem her sırada 4 kez tekrarlanır. Sıra bitene kadar bu uygulamaya devam edilir. 10 sıra bu işlem...
  2. şemalı panço modeli

panço yapımı Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 1611x2146
  3. Saç örgülü panço modeli

saç örgülü panço saç örgülü panço modelleri modeli
  4. Açıklamalı bayan panço modeli

panço modelleri açıklamalı bayan panco modelleri bayan panço Farklı bir panço modeli arıyorsanız birazdan sizler için vereceğim modele göz atmanızı tavsiye ederim model ve ardından açıklamalı yapılışını veriyorum şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin malzemeler: ip: 400 gr Şiş: 4,5-5 numara Beden: 38 yapılışı: Pançoya 153 ilmekle başlayın 75 ilmek düz örün 3 ilmeği toplayın, 75 ilmek düz örün...
  5. Püsküllü Mor Panço Modeli

Özellikle serin havalarda içinize bir body ile çok rahatlıkla kullanabileceğiniz püsküllü mor panço modelini ve açıklamalı yapılışını hamarat tüm meleklerimizle paylaşıyorum.Hadi bakalım hanımlar kolay gelsin şimdiden:) Yapılışı:ARKA: 155 ilmekle başlanır. 10 sıra 1 düz 1 ters pirinç örgü örüldükten sonra düz örgü olarak 2 sıra örülüp yanlardan 1 er ilmek içerden ve ortadaki 1 ilmeğin her 2...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. püsküllü panço modelleri