gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Pusu

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Tuzak.Rüyada pusu kurmak, kişinin değer birini aldatmaya çalışacağına işaret eder.Rüyada size pusu kurulduğunu görmek; iyi bir kişi olduğunuza ve bu nedenle çok dost kazanacağınıza, kendinizi başkalarına pusu kurarken görmek; kötü niyetli birinin,kötülüklerine maruz kalacağınıza işarettir.

Pusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Edip Akbayram - Pusu

Edip Akbayram - Pusu

Ne bir sevda ne bir hasret çeker oldum yar O dönülmez uzaklara gider oldum yar Hüzünlere düştü yürek beter oldum yar Bu diyardan o diyara göçer oldum yar Yüküm umut yüklüydü yar, suça saydılar Kara bulutlar pusu kurdular Taşa çaldılar beni yar, yükümü vurdular Yüküm umut yüklüydü yar, ona vurdular Yüküm umut yüklüydü yar, umudu vurdular
  2. Rüzgar Pus şarkı sözü

Rüzgar Pus şarkı sözü

Rüzgar Pus şarkı sözü de açın konunuzda seviniriz yani :)
  3. hain pusu:(

hain pusu:(

bir izmirli olarak sabaha çok kötü haberle uyandık:(:(:( İzmir'in Foça İlçesi'nde askeri aracın geçişi sırasında yola tuzakladıkları patlayıcıyı infilak ettiren PKK'lı teröristler, ardından ateş açtı. Askerlerin karşılık vermesiyle çatışma çıktı. İlk bilgilere göre saldırıda 1 asker şehit oldu, y... aralanan 4 asker hastaneye kaldırıldı. (DHA) -- Olay bu sabah saat 08.00 sıralarında Amfibi...

Sayfayı Paylaş