gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

PuzzLe Çalar Saat

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

.
    Sabahları uykudan uyanmak bir çok kişi için ızdıraptır. Önce bir alarm zili çalar. Kapatılır ve o andan itibaren şekerleme uykuları başlar. Aslında her şey o alarmlı saatin susmamasına bağlıdır. İşte bunu fark eden tasarımcılar puzzle çalar saatı tasarlamışlar.

Bu saatin diğer alarmlı saatlardan farkı üzerinde 4 tane puzzle bulunması. Alarm çalmaya başladığında bu puzzle parçalarını havaya fırlatıyor ve siz onları yerleştirene kadarda susmuyor. Çok sinir bozucu bir durum olsa da aslında iyi bir fikir.

2. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: PuzzLe Çalar Saat
    yok yok ben yine çalar saatlaerde kalayım ..uyku sersemliği ile yap bozun parçalarını takacağım da saat susacak...ooooooh....paylaşımın için teşekkürler...

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

dimi yani bunu bende tutmadım ama ılgınç geldı dıye

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

bence süper bişi mecburen kalmak zorundasın benim gibilerine lazım bir tane emeğine sağlık. benim kocişte zor kalkıyo onun başına koymak lazım :haha::haha::haha:
    böyle bir saat almam lazım HEDİYE.... boşar beni :haha::haha:

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    süper yha çok hoşşş benim radyomun alarmı radyo yayını yaparak çalıyorr hep dinlediğim bi frekans agetiriyorum kuruyorum sabah o frekansta yayın yapan djın sesi yada çalan müzikle uyanıyorum nasıl amaa:Dbu da hoşmuşşş emeğine sağlıkk

6. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

senın fıkrın daha cazip geldi canım bana :)

7. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede cok ılgınc ne ıcatlar var ya

8. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

ama bu icat bana bıraz sıkıcı geldi

PuzzLe Çalar Saat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalar saat

Çalar saat

Rüyada rakkasli veya rakkassiz bir çalar saat görmeniz, artik çalisma hayatinizda yorgunluk ve bitkinlik duydugunuzdan dolayi islerinizi baska birisine devretmegi düsündügünüze delalet eder. Saatin çalis adedine göre bu rüya yorumlanirsa söyle bir ifade meydana çikmaktadir:Saatin biri vurmasi uyari; .ikiyi vurmasi, yeni bir ise tesebbüs;üçü vurmasi yeni bir ise baslama, dördü vurmasi sermaye...
  2. Süper Puzzle oyunu

Süper Puzzle oyunu

süper puzzle oyunları müzikli puzzle oyunları pazıl http://www.oyuncinim.com/veri/176663594dd32ee3a142f93a233f828222e431e42.swf
  3. PuzzLe Çalar Saat modeline bakınız

PuzzLe Çalar Saat modeline bakınız

Sabahları uykudan uyanmak bir çok kişi için ızdıraptır. Önce bir alarm zili çalar. Kapatılır ve o andan itibaren şekerleme uykuları başlar. Aslında her şey o alarmlı saatin susmamasına bağlıdır. İşte bunu fark eden tasarımcılar puzzle çalar saatı tasarlamışlar. Bu saatin diğer alarmlı saatlardan farkı üzerinde 4 tane puzzle bulunması. Alarm çalmaya başladığında bu puzzle parçalarını havaya...
  4. Değişik çalar saat modeli puzzle saat geldi

Değişik çalar saat modeli puzzle saat geldi

puzzle çalar saat çalar saat fiyatları Sabahları uykudan uyanmak bir çok kişi için ızdıraptır. Önce bir alarm zili çalar. Kapatılır ve o andan itibaren şekerleme uykuları başlar. Bu saatin diğer alarmlı saatlardan farkı üzerinde 4 tane puzzle bulunması. Alarm çalmaya başladığında bu puzzle parçalarını havaya fırlatıyor ve siz onları yerleştirene kadarda susmuyor. Çok sinir bozucu bir durum...
  5. Puzzle yapıyoruz duvarımıza asıyoruz

Puzzle yapıyoruz duvarımıza asıyoruz

Puzzle Puzzle örnekleri Bir zamanlar desenine hayran kalarak 1000 parçalı bir puzzle almıştım. Büyük bir hevesle yapmaya başladım. Hatta zaman zaman annecimde bana yardım ediyordu. Ama sonra her zamanki durum oldu benim hevesim kaçtı. Ah o yarım puzzle'ın başıan neler geldi. Süpürge parçalarını yuttu, tozlandı, misafir çocukları dağıttı. Annem en sonunda çöpe attı:11: Eğer sabrınız varsa,...

Sayfayı Paylaş