PuzzLe Çalar Saat

zuzu65

Yeni Üye
Üye
PuzzLe Çalar Saat
.

Sabahları uykudan uyanmak bir çok kişi için ızdıraptır. Önce bir alarm zili çalar. Kapatılır ve o andan itibaren şekerleme uykuları başlar. Aslında her şey o alarmlı saatin susmamasına bağlıdır. İşte bunu fark eden tasarımcılar puzzle çalar saatı tasarlamışlar.

Bu saatin diğer alarmlı saatlardan farkı üzerinde 4 tane puzzle bulunması. Alarm çalmaya başladığında bu puzzle parçalarını havaya fırlatıyor ve siz onları yerleştirene kadarda susmuyor. Çok sinir bozucu bir durum olsa da aslında iyi bir fikir.

puzzlesaatvp0.jpg

Cevap: PuzzLe Çalar Saat

yok yok ben yine çalar saatlaerde kalayım ..uyku sersemliği ile yap bozun parçalarını takacağım da saat susacak...ooooooh....paylaşımın için teşekkürler...

dimi yani bunu bende tutmadım ama ılgınç geldı dıye

bence süper bişi mecburen kalmak zorundasın benim gibilerine lazım bir tane emeğine sağlık. benim kocişte zor kalkıyo onun başına koymak lazım :haha::haha::haha:
böyle bir saat almam lazım HEDİYE.... boşar beni :haha::haha:

süper yha çok hoşşş benim radyomun alarmı radyo yayını yaparak çalıyorr hep dinlediğim bi frekans agetiriyorum kuruyorum sabah o frekansta yayın yapan djın sesi yada çalan müzikle uyanıyorum nasıl amaa:Dbu da hoşmuşşş emeğine sağlıkk

Geri