gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Puzzle yapıyoruz duvarımıza asıyoruz

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Puzzle Puzzle örnekleri

Bir zamanlar desenine hayran kalarak 1000 parçalı bir puzzle almıştım. Büyük bir hevesle yapmaya başladım. Hatta zaman zaman annecimde bana yardım ediyordu. Ama sonra her zamanki durum oldu benim hevesim kaçtı. Ah o yarım puzzle'ın başıan neler geldi. Süpürge parçalarını yuttu, tozlandı, misafir çocukları dağıttı. Annem en sonunda çöpe attı:11: Eğer sabrınız varsa, hevesiniz benim gibi çabuk kaçmıyorsa sizde puzzle yapıp duvarlarınıza asabilirsiniz.

Puzzle yapıyoruz duvarımıza asıyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süper Puzzle oyunu

Süper Puzzle oyunu

süper puzzle oyunları müzikli puzzle oyunları pazıl http://www.oyuncinim.com/veri/176663594dd32ee3a142f93a233f828222e431e42.swf
  2. PuzzLe Çalar Saat

PuzzLe Çalar Saat

. Sabahları uykudan uyanmak bir çok kişi için ızdıraptır. Önce bir alarm zili çalar. Kapatılır ve o andan itibaren şekerleme uykuları başlar. Aslında her şey o alarmlı saatin susmamasına bağlıdır. İşte bunu fark eden tasarımcılar puzzle çalar saatı tasarlamışlar. Bu saatin diğer alarmlı saatlardan farkı üzerinde 4 tane puzzle bulunması. Alarm çalmaya başladığında bu puzzle parçalarını...
  3. Photoshopda Fotoğrafları puzzle Yapmak

Photoshopda Fotoğrafları puzzle Yapmak

fotoğrafı puzzle yapma resimden puzzle yaptırmak fotoğraf pazıl resimleri fotoğraf 1. Adım : Fotoğrafınızı parçalara ayırmadan önce Views > Rullers yaparak veya CTRL+R tuşlarına basarak sayfanızın kenarlarında cetvelinizin gözükmesini sağlayın. 2. Adım : Şimdi araç menüsünden Rectangular Marquee Tool (M) seçin. Aşağıdaki resimde olduğu gibi resminizin üst sol...
  4. Evde puzzle yapımı

Evde puzzle yapımı

puzzle yapımı pazıl yapımı puzzle nasıl kolay yapılır nasıl yapıştırılır video evde Puzzle Yapımı - evde puzzle yapmak Bildiğiniz bir fotoğraftan puzzle yapmak oldukça kolay.Resmin altına bir karton yapıştırıp daha sonra puzzle şekillerinde kesince oluyor size aile puzlle.
  5. Duvar saati yapıyoruz

Duvar saati yapıyoruz

Duvar saati yapımı Cd den duvar saati Kağıttan saat yapımı Her evde bulunan basit malzemelerden çok şık bir duvar saati yapıyoruz melekler. Malzemeler - Dergi sayfaları - makas - kalem -saat gövdesi - CD - iğne - iplik Hadi saatimizi yapalım melekler Dergi sayfalarını kalemle iki farklı boyda rulo yapıyoruz. Yaptığımız ruloları bir uzun bir kısa olacak şekilde ip...

Sayfayı Paylaş