gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

(Q)ÜFÜR Film Tanıtımı ve Fragmanı

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; (Q)ÜFÜR Film Tanıtımı ve Fragmanı hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, 26 Nisan yani bugün vizyona giren filmlerden biri (Q)ÜFÜR.. Bu sayfamızda sizlere (Q)ÜFÜR filminin kısaca tanıtımını yapacak, fragmanını paylaşacağız..

Baş rollerinde Ayşen Gruda, Leyla Bilginel, Havin Funda Saç, Ahmet Satılmış ve Sinan Benger'in olduğu film 28 Şubat dönemini mizahi bir dille anlatıyor.

Sermayeleri din üzerinde olan umut tacirlerinin lideri Limon Hoca ölmüştür. Ticari çarkın zarar görmesini engellemek isteyen baş mürit Maşallah ve cemaatin diğer üyeleri, Limon Hoca nın yıllardır kayıp olan mecnun oğlu Usko yu bir an önce bulup başa geçirmek için kolları sıvarlar. Diğer taraftan birbirlerine aşık iki gencin yolları da dergâhla kesişecektir.

Komedi türündeki "(Q)üfür" filmi, komediseverleri salonlara çekmeyi amaçlıyor.

Yönetmenliğini Gani Rüzgar Şavata ve Mustafa Delazi'nin yaptığı filmde, Ayşen Gruda, Leyla Bilginel, Havin Funda Saç, Ahmet Satılmış ve Sinan Benger kamera karşısına geçti.

Filmde, 28 Şubat süreci mizahi bir dille anlatılıyor.

(Q)ÜFÜR Film Tanıtımı ve Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kartal (The Eagle) Film Tanıtımı ve Fragmanı

Kartal (The Eagle) Film Tanıtımı ve Fragmanı

kartal, the eagle, fragmanı, tanıtımı, haziran 2011 filmleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, 24 haziran'da gösteime girmiş olan filmin künyesi şöyle; Orjinal Adı: The Eagle Yönetmen: Kevin MacDonald Oyuncular: Channing Tatum, Jamie Bell, Donald Sutherland, Mark Strong Senaryo: Jeremy Brock, Rosemary Sutcliff Görüntü Yönetmeni: Anthony Dod Mantle Müzik: Atli...
  2. ''Ölüm Odası'' Film Fragmanı ve Tanıtımı

''Ölüm Odası'' Film Fragmanı ve Tanıtımı

ölüm odası, fragmanı, tanıtımı, temmuz 2011, konusu, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bugün gösterime giren filmin tanıtımı ve fragmanı şöyle; Orjinal Adı: Chatroom Yönetmen: Hideo Nakata Oyuncular: Aaron Johnson, Imogen Poots, Matthew Beard, Hannah Murray Senaryo: Enda Walsh Görüntü Yönetmeni: Benoit Delhomme Müzik: Kenji Kawai Tür: Gerilim - Dram Süre: 97 dk....
  3. "Benim Dünyam" Film Tanıtımı ve Fragmanı

"Benim Dünyam" Film Tanıtımı ve Fragmanı

benim dünyam filmi, benim dünyam fragman, benim dünyam filmi tanıtım Sevgili melekler, Uğur Yücel ve Beren Saat başta olmak üzere pek çok ünlü ismi bir araya getiren film "Benim Dünyam" ın fragmanı yayınlandı. 1950’li yılların Büyükadası’nda, iki yaşındayken geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle hem kör hem sağır olan, bu nedenle hiçbir kavramı “bilmeyen”, çevresiyle tamamen uyumsuz...
  4. "Escape Plan" Film Tanıtımı ve Fragmanı 2013

"Escape Plan" Film Tanıtımı ve Fragmanı 2013

escape plan filmi, escape plan filmi fragmanı, escape plan Sevgili melekler, dünyaca ünlü iki usta oyuncu Sylvester Stallone ve Arnol Schwarzenegger'den olağanüstü bir film bu hafta vizyona girdi. 1408 ve Evil filmlerinin yönetmeni Mikael Håfström'ün yönetmenliğini üstlendiği filmde ikiliye, The Passion of the Christ ve The Thin Red Line filmlerinin başrollerinden tanıdığımız Jim Caviezel...
  5. Özcan Deniz "Su ve Ateş" Film Tanıtımı ve Fragmanı

Özcan Deniz "Su ve Ateş" Film Tanıtımı ve Fragmanı

özcan deniz su ve ateş, su ve ateş filmi, su ve ateş özcan deniz Sevgili melekler, yönetmenliğini Özcan Deniz'in yaptığı ve oyuncu Yasemin Allen ile birlikte başrolleri paylaştığı son filmi Su ve Ateş 15 Kasım'da vizyona giriyor. Londra'da başlayan ancak devamı kötü gelen bir aşkın hikayesini izleyeceğimiz filmin tanıtım fragmanı yayınlandı. Şimdi filmin konusu hakkında bilgi veriyor ve...

Sayfayı Paylaş