gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Q10 Önemi hakkında yararlı bilgiler

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Q10 Önemi Vücutta da bulunan bir madde olan Q 10, hücreler için ade*ta yenileyici bir madde olarak algılanıyor. Vitamin benzeri Coenzim, hücrenin enerji kazanımında önemli bir rol üstleniyor ve serbest radikallerin nötralize ediyor.
    Araştırmacılar son dönemlerde yaşlanma sürecinin Q 10′un hücrelerde azalmasıyla hızlandığını keşfettiler. Ve kremlerdeki Q 10′un vücudun biyolojik saatinin daha yavaş atmasını sağla*dığını ortaya koyuyorlar.

Q10 Önemi hakkında yararlı bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Han Kronolojisi hakkında yararlı bilgiler

Cengiz Han Kronolojisi hakkında yararlı bilgiler

tangut krallığı melek fotoları 1200 Gelecekte Moğollara Han Olacak İlk Kişi Moğolistan'ın 1160'larda doğan Temuçin adlı büyük savaşçı kralı, kabile reisi babasının ölümüyle henüz dokuz yaşındayken yetişkinliğe adım attı. Henüz ergenlik çağındayken dağınık Moğol savaşçılarının bağlılığını kazanmaya başladı ve komşu göçebe kabilelere karşı yaptığı cesur akınlarla ünlendi. Böylece kendisine...
  2. Neden hamile kalamıyorum? hakkında yararlı bilgiler

Neden hamile kalamıyorum? hakkında yararlı bilgiler

neden hamile kalamıyorum kadın neden hamile kalamaz kalamıyorum kalamiyorum kalamiyorum Birçok kişi ne yaparsa yapsın hmile kalamamaktan şikayet eder.ve buda özellikle kadını depresyona sürükler.Zaman ilerledikçe gerek etraftan gelen baskılar sözler kişiyi daha da yıpratmaya başlar bu konuda..Peki kadın neden gebe kalamaz?İşte merak ettikleriniz her türlü bilgi arkadaşlarım Yumurtlama...
  3. Akciğer Kanseri hakkında yararlı bilgiler

Akciğer Kanseri hakkında yararlı bilgiler

kanser, nedir, belirtileri, tedavisi, hastalık süreci, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Akciğerde başlayan kanserler iki ayrı tipe ayrılırlar. Küçük hücreli olmayan akciğer kanseri ve küçük hücreli akciğer kanseri. Bu kanserlerin birbirinden ayırımı, hücrelerin mikroskoptaki görüntülerine göre yapılır. Her iki tip kanserde değişik şekillerde gelişip yayılır ve...
  4. Hamilelik hakkında merak edilen herşey yararlı bilgiler..

Hamilelik hakkında merak edilen herşey yararlı bilgiler..

Hamilelik Öncesi ve Gebelikle İlgili Yararlı Olabilecek Bilgiler Doğum öncesi danışmanlıkta amaç " sağlıklı anneden , sağlıklı bir bebek doğurtulabilmesidir". Gebeliğin ilk adımı ve en doğru yolu, onu önceden planlamaktır. İdeal olarak gebe kalmak istediğiniz zamandan 3 ay öncesinde, doktora gidip bir ön görüşme yapmanızda önemli yararlar vardır. Bu görüşmede, eşiniz veya sizin...
  5. Q10 Önemi

Q10 Önemi

Bu konu; Q10 önemi ile ilgili bilgi vermektedir. Meleklerim belki sizlerde benim gibi kozmetik ürünlerinin üzerinde Q10 yazısını görmüşsünüzdür yada ünlü kozmetik ürünlerinin reklamlarında bu terime rastlamışsınızdır. Benim gibi Q10 nedir diyen meleklerim ve ziyaretçilerimiz için aslında cildimizin vazgeçilmez maddesi olan Q10 nedir sorusunun cevabını sunuyorum: Vücutta da bulunan bir madde...

Sayfayı Paylaş