gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Quaresma neden kadrodan atıldı ?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Quaresma neden kadro dışı kaldı? Quaresma neden kadroda yok

Beşiktaş Futbol Takımı Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, takımının yıldız futbolcusu RicardoQuaresma’yı, yaptığı ciddi bir disiplinsizliğin karşılığında geçen hafta ligde yaptıkları Orduspor maçı kadrosuna almadığını açıkladı.

Carvalhal, Beşiktaş Kulübünün internet sitesindeki açıklamasında, konuyla ilgili medyada yer alan haberler üzerine bir açıklama yapma gereği duyduğunu ifade etti.

”Ricardo Quaresma, yaptığı ciddi bir disiplinsizliğin karşılığında benim tarafımdan Orduspor maçı kadrosuna alınmamıştır” diyen Carvalhal, bu olaydan sonra medyada, kendisinin kulüpten ayrılmak istediği yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurgulayarak, şu ifadeleri kullandı:
    ”Quaresma çok önemli bir oyuncu, fakat benim de takım organizasyonunu ve disiplinini sağlama görevim aşikardır. Ben de en fanatik Beşiktaş taraftarı gibi içinde kazanma arzusu olan birisiyim. Benim sözlüğümde ‘bir daha asla’ gibi bir kavram bulunmamaktadır. Şu an önemli olan, Atletico Madrid ile oynayacağımızkarşılaşmayı kazanmak ve Beşiktaş’ı Avrupa’nın en önemli ekiplerinin yanına getirerek tarihe geçmektir. Bu nedenle perşembe günü oynayacağımız bu önemli karşılaşmada herkesi ihtiyacımız olan sinerjiyi oluşturmak için Fiyapı İnönü Stadı’na davet ediyorum.”

Quaresma neden kadrodan atıldı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Quaresma kimdir hayatı

Quaresma kimdir hayatı

quaresma hayatı quaresma sevgilisi kim İşte Ricardo Quaresma kimdir, hayatı, futbolu, hikayesi hakkında genel bilgiler verelim. Lakabı Q7 arkadaşlarım. Hani şu heybetli bir araba var mutlaka görmüşsünüzdür. Görmediyseniz hemen aşağıya onunda resmini eklim. Audi markası ile ilgili şöyle bir efsane vardır meleklerim. Alamanlar BMW VE MERCEDES'i satmak, bu arabayı binmek için yapmışlar. Çok...
  2. Oyundan Atıldın

Oyundan Atıldın

Evet çok ciddiyim oyundan atıldın; çünkü yeni bir oyuna başlıyorsun artık. Bugüne kadar bizlere yaşamın kurallarını öğretmeye çalıştılar çevremizdeki insanlar... "Yapmazsan bunu sevmeyiz seni” dediler... “Yaşamın kuralları var o kurallara uymazsan kimseler seni yanında istemez” dediler ve bizlerde kandık onlara… Hep birilerinin çizdiği yollarda yürüdük kendi yolumuzu çizmeyi...
  3. KPSS A ve B Grubu Kadroları Nedir?

KPSS A ve B Grubu Kadroları Nedir?

2011, kpss, a ve b grubu, kadroları, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler KPSS 'de ki A ve B grubu kadrolarla ilgili bilgi vermek istiyoruz melekler :) (A) grubu kadrolar; özel yarışma sınavına tabi tutulmak suretiyle ve belli bir yetişme programı sonrası yeterlik sınavına tabi tutularak mesleğe alınan personel için ihdas edilmiş kadrolar olarak tanımlanmıştır (Örneğin, Müfettiş...
  4. Atom bombası ne zaman, nereye hangi nedenle atılmıştır?

Atom bombası ne zaman, nereye hangi nedenle atılmıştır?

merhaba arkadaşlar, Atom bombası ne zaman, nereye hangi nedenle atılmıştır? bilen varsa bana detaylı bir şekilde atom bombası ile ilgili bilgiler verirse sevinirim:) Şimdiden tşkler:)
  5. Size Laf Atılsa Ne Tepki Verirsiniz?

Size Laf Atılsa Ne Tepki Verirsiniz?

Sevgili melekler, diyelim yolda yürüyorsunuz, densizin teki size laf attı. Tepenizin tası attı, hırsınızdan kudurdunuz! Peki ne yaptınız? Böyle bir olayı yaşayanlar eminim daha reel cevap vereceklerdir ama yaşamayanlar da şöyle bir düşünsün bakalım, böyle bir durumda ne yaparlardı? :D:D

Sayfayı Paylaş