rabbim nasip edrse?

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
rabbim nasip edrse?
bende aralık 1 de dedi doktor ama hayırlısı inşallah 8 hafta olduk allahım nazarlardan saklasın beni bırakmasın çok dua ettim isteyen herkese nasip olsun hepinizi öpüyorum bende paylaşırım sizinle yaşadıklarımı

bende aralık 1 de dedi doktor ama hayırlısı inşallah 8 hafta olduk allahım nazarlardan saklasın beni bırakmasın çok dua ettim isteyen herkese nasip olsun hepinizi öpüyorum bende paylaşırım sizinle yaşadıklarımı

canımmm tebrik ederim. aramızda 2,5 hafta var... rabbim inşallah ikimize de hayırlısıyla ve sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza aldırmayı nasip eder. amiiinn...

inşallah canım kucağımızda sağlıklı eli ayağı düzgün bir görsek rahat edicez de neyse sabır inşallah sağlıklı oluruz bizde

Canım jelibonum hayırlı olsun bu mutluluğu tarif etmem olanaksız senin adına gerçekten çok sevindim sana dememişmiydim olur diye bak :)inşalah rabbimin izniyle kucağına da alırsın Allah tamamına erdirsin canım :kiss:Aynı temennileri diğer hamiş meleğede diliyorum:)

Jellibon hayırlı olsun canım... Çok sevindim inan... Allah senin ve diğer hamiş meleklerin hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin bebişlerinizi...

Canım jelibonum hayırlı olsun bu mutluluğu tarif etmem olanaksız senin adına gerçekten çok sevindim sana dememişmiydim olur diye bak :)inşalah rabbimin izniyle kucağına da alırsın Allah tamamına erdirsin canım :kiss:Aynı temennileri diğer hamiş meleğede diliyorum:)

canım ablam sana ulaşamadım çok anlatacaklarım var ama saol darısı başına inşallah ablam gerçekten gönülden istiyorum senin için bol bol dua edicem inan

Jellibon hayırlı olsun canım... Çok sevindim inan... Allah senin ve diğer hamiş meleklerin hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin bebişlerinizi...
teşekkür ederim pasim inşallah rabbbim isteyen herkese versin herkes sağ salim kucağına alsın çok saol canım

oyyyyyyy hayırlı olsun rabbim hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin sen ve bütün hamişlere . allah yardımcınız olsun güğzel huzurlu bir hamişlik ve doumn nasip etsin yaradan :D:D:D

Jelibonummm canım duaların kabul oldu ve Allah sanada nasip etti gördünmü zamanı gelince veriyor rabbim Allah olmayanlarada özlemle bekleyenlerede,biran önce versin inş.Canım nickini renkli görünce inan çok sevindim.Umarım iyi ve rahat bir hamilelik geçirirsin.Herşey istediğin gibi ilerler ve hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın.Lütfen relax bir hamilelik geçirmeye çalış canım.Kendine dikkat et.Çok ama çok iyi bak oldumu:))) :kiss:
Bebeğini bekleyen tüm anneler Allah'a emanet olsunlar.Rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin inş...

Son düzenleme:
Jeli öncelikle bebişin hayırlı olsun Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah darısı isteyen diğer meleklerin başına(Amin)

Geri