gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

rabbim nasip edrse?

Konu, 'Aralık Ayı Anneleri' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

bende aralık 1 de dedi doktor ama hayırlısı inşallah 8 hafta olduk allahım nazarlardan saklasın beni bırakmasın çok dua ettim isteyen herkese nasip olsun hepinizi öpüyorum bende paylaşırım sizinle yaşadıklarımı

2. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    canımmm tebrik ederim. aramızda 2,5 hafta var... rabbim inşallah ikimize de hayırlısıyla ve sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza aldırmayı nasip eder. amiiinn...

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    inşallah canım kucağımızda sağlıklı eli ayağı düzgün bir görsek rahat edicez de neyse sabır inşallah sağlıklı oluruz bizde

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım jelibonum hayırlı olsun bu mutluluğu tarif etmem olanaksız senin adına gerçekten çok sevindim sana dememişmiydim olur diye bak :)inşalah rabbimin izniyle kucağına da alırsın Allah tamamına erdirsin canım :kiss:Aynı temennileri diğer hamiş meleğede diliyorum:)

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Jellibon hayırlı olsun canım... Çok sevindim inan... Allah senin ve diğer hamiş meleklerin hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin bebişlerinizi...

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    canım ablam sana ulaşamadım çok anlatacaklarım var ama saol darısı başına inşallah ablam gerçekten gönülden istiyorum senin için bol bol dua edicem inan

teşekkür ederim pasim inşallah rabbbim isteyen herkese versin herkes sağ salim kucağına alsın çok saol canım

7. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    oyyyyyyy hayırlı olsun rabbim hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin sen ve bütün hamişlere . allah yardımcınız olsun güğzel huzurlu bir hamişlik ve doumn nasip etsin yaradan :D:D:D

8. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

çok teşekkür ederim canım rabbim isteyen herkese nasip etsin sağlıklı sıhhatli inşallah

9. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Jelibonummm canım duaların kabul oldu ve Allah sanada nasip etti gördünmü zamanı gelince veriyor rabbim Allah olmayanlarada özlemle bekleyenlerede,biran önce versin inş.Canım nickini renkli görünce inan çok sevindim.Umarım iyi ve rahat bir hamilelik geçirirsin.Herşey istediğin gibi ilerler ve hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın.Lütfen relax bir hamilelik geçirmeye çalış canım.Kendine dikkat et.Çok ama çok iyi bak oldumu:))) :kiss:
    Bebeğini bekleyen tüm anneler Allah'a emanet olsunlar.Rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin inş...

Son düzenleme: 21 Nisan 2010
  10. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Jeli öncelikle bebişin hayırlı olsun Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah darısı isteyen diğer meleklerin başına(Amin)

11. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    çok teşekkür ederim çok saolun allahım isteyen herkese nasip etsin, hem madden hem maneniyen çok zor günler geçirdik.ama olsun sonunda değicek inşallah

rabbim nasip edrse? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rabbim!...

Rabbim!...

Rabbim!... Geldiğim, geleceğim, eğildiğim, ağladığım, yok olduğum, varlığında var olduğum tek kapı ,tek yol SENSİN… Varlığınla beni var et Dualarımı kabul eyle Tevbelerimi kabul et Pişman olup, tekrar pişmanlıklarını yaşamayacak kullarından eyle beni Kapındır; gideceğim tek kapı Sevgindir; koyacağım kalbime en güzel sevgi… ALLAHım! Kalbimin kapısının kilidi, senin ismin olsun, SENİ SEVİYORUM...
  2. Rabbİme SeslenİŞ..

Rabbİme SeslenİŞ..

Çaresiz akıllarda bir tek SEN umutsuz hallerde avuçlarda SEN kötülük dolu kalplerde SEN bitmeyen ufuklarda bir tek sen olasın ya RAB! kötü düşüncelerın en dıbınde SEN bedenlerın en alıcı yerınde SEN ruhların en ınce yerınde SEN akılların içinde birtek sen olasın ya RAB! dogan güneşin varlığında SEN solan yaprakların rengınde SEN doğanın yaratıcılığında SEN gökyüzünün maviliğinde birtek sen...
  3. Ey rabbim gözlerime rahmet yaşlarını nasip et...

Ey rabbim gözlerime rahmet yaşlarını nasip et...

GÜNAHIM ÇOK.... GELEMEM KAPINA BİLİYORUM.... AMA YOK Kİ BAŞKA KAPI... SENDEN SADECE BİR UMUT DİLENİYORUM... EN SEVGİLİNE AYRI KOYMA YOLUMU... BU HİCRANI YAŞATMA BANA.... NE KADAR ÇOK OLSADA GÜNAHIM RAHMETİNLE EN SEVGİLİYİ GÖSTER BANA... NE OLUR RABBİM GECELERDE, SEHERLERDE GÖZ YAŞI DÖKEN AŞIKLAR HÜRMETİNE ONUN AŞKINDAN KATRELER SUN YÜREĞİME... BU YOLDA GELCEK CEFAYI SEFA BİLDİR...
  4. Herkese nasip etsin Rabbim Hamile miyim?

Herkese nasip etsin Rabbim Hamile miyim?

Hamile miyim? Merhaba arkadaşlar sizi sürekli okuyup moral buluyorum. Bende hamiş kalamayanlardanım. Her ay kendimi hamiş hissediyorum ama sonu hep hüsran . Umarım allahım herkese nasip eder.

Sayfayı Paylaş