gebe
  1. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8

rabbime çok şükür bebegime kavuştum..

Konu, 'Ocak Ayı Anneleri' kısmında menekşe85 tarafından paylaşıldı.

kızlar sonunda bekledigim an geldi ve anne oldum.darısı tüm anne olmak isteyenlerin başına

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gözün aydın menekşe, Allah analı babalı sağlıkla büyütmek nasip etsin :)

3. BAŞAK.ece

BAŞAK.ece Forum Okuru

gözün aydın allah analı babalı büyütsün :)

rabbime çok şükür bebegime kavuştum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rabbim (çok güzel bir dua )

Rabbim (çok güzel bir dua )

rabbime dualar Rabbim Seninle dolup taştığım bir gecenin sabahında,sarılıyorum kalemime.. Muhtacız yardımına, Muhtacız sevgine… . . . Rabbim… Sen ; Kan çanağına dönen gözlerimin feri, SANA adanmış bir ömrün nefesisisin.. Adını zikrederken tir tir titreyen bedenim, Geçmişimi , geleceğimi eksiksiz bilenimsin… . . . Rabbim… Sen ; Dilime dua dua düşen “aşk”sın Her defasında açılan kapımız,...
  2. Hamileyimmm çok şükür allah'ım sana

Hamileyimmm çok şükür allah'ım sana

evet kızlar en sonunda bende haykırabiliyorum HAMİLEYİM HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM mucizem geliyor beklemediğim anda yanımda geldi kızlar sakın inancınızı kaybetmeyin ben o kadar mücadele verdimki ama allahıma bin kere şükür sonunda geldi.. tam 4 yıl bekledim o yol boyunca hep ağladım üzüldüm kahroldum hiç kimsenin yanına çıkamadım bayramlardfa gezemedim artık o kadar bunalmıştımki o sorudan bebek...
  3. çok şükür ıq 160 üstü.......

çok şükür ıq 160 üstü.......

160 iq iq 160 Şükürler olsun, kadının 2 tarafa da döndüğünü rahatça görebiliyorum… Eger bu kadının saat yönüne dogru döndügünü görüyorsanız beyninizin sag tarafını kullanıyorsunuz... Eger öbür yönde görüyorsanız beyninizin sol tarafını kullanıyorsunuz... Bazı insanlar her iki yöne döndügünü görüyorlar. Fakat cogu insan tek yö nde görür... Eger siz diger yöndede görmeye calısırsanız ve...
  4. Çok şükür hamileyim :)))

Çok şükür hamileyim :)))

çok şükür hamileyim Kızlar,bayram sabahı idrar tesi yaptım ve pozitf çıktı.Bugün de doktora gittim.5 hafta 6 günlük hamileym.Çok şükür Rabbime bana bu mutluluğu yaşattı.Yalnız kafama takılan bişey var.Muayene ederken karnımdan ultrasonla baktı.keseyi gördük.Kalp atışlarını duymak için ve bebeği görmek için 2 hafta sonra gelmemi söyledi.Sanırım idrar kesem boştu o yüzden bebeği göremedi.Bir...
  5. Hamişim kızlarrr hamişimmmm  şükürler olsun rabbime :d

Hamişim kızlarrr hamişimmmm şükürler olsun rabbime :d

hamişim hamileliği hiç bu ay beklemiyodum mart bize kapıdan baktırıcak dedim AMA HİÇTE ÖLE DEDİĞİM GİBİ OLMADI İNANIN ÇOK HEYCANLIYIM ... SABAH EŞİM İŞE GİDİNCEE BENDE İŞE GİTMEK İÇİN HAZIRLANIYODUM İÇİME KURT DÜŞTÜ YAPICAM ŞU TESTİ DEDİM AMA ÜMİTLİ DEĞİLİM TAKMAMIŞTIMDA BU AY HİÇ İNANINKİ... İLK GEBELİĞİMDE (düşük olmuştu) 3 gün önceden çıkmıştı teste dayanamadım bende SONRA ALDIM ELİME...

Sayfayı Paylaş