gebe
  1. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28

Rabia Yalcin, Armine Icin Tasarladi!

Konu, 'Çöplük' kısmında elvin berfin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    güzel modellermiş,kapalı olmasamda hoşuma gitti.:D:D

paylaşım için teşekkürler

3. elvin berfin

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    rica ederim firar....

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

bu defa tuttum mankenlerini elvin :D:D

güzellermis eline saglik..

elvin berfin bunu beğendi.
  5. elvin berfin

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    begendigine sevindim jüpitercim...

6. zuhalcevik

zuhalcevik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    rabia yalçın'ın tasarımlarını beğenmekle birlikte bu sezon daha çok orta yaş ve üstü bayanlara yönelik çalıştıklarını düşündürdü bende bu tasarımlar. bir de armine nin kendi sitesinde eski modelleri görememek çok kötü..

Rabia Yalcin, Armine Icin Tasarladi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rabia Köle Olamaz

Rabia Köle Olamaz

Rabia Köle Olamaz Râbia-tül Adeviyye biraz büyümüştü. Annesi ve babası vefât etti. Üstelik, Basra'da kıtlık ve fevkalâde pahalılık vardı. Bu hengâmede Râbia'nın ablaları dağıldılar. Kimsesiz kalan Râbia'yı zâlim bir kimse yakaladı ve hizmetçi olarak iş gördürdü. Sonra da köle olarak altı gümüş karşılığı bir ihtiyara sattı. O ihtiyarın hizmetçisi olarak, gösterilen zor işleri sabırla yapmaya...
  2. armine eşarp

armine eşarp

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Armine Eşarplar

Armine Eşarplar

Eşarp modelleri özellikle tesettür bayanlar için düşünülse de bazı açık bayanlar da eşarp modellerini giydikleri kıyafetlere kombin olarak aksesuar olarak kullanıyorlar. Tesettür eşarp denince ilk akla gelen markalardan biri olan armine eşarp, bayanların gözdesi olmaya devam ediyor. Senenin trend renk ve desenlerini tasarımları ile birleştiren armine, farklı eşarp modelleri ile her mevsim en...
  4. armina ben

armina ben

merhaba arkadaşlar meleklemekanına yeni katılıyorum.öncelikle kendimi tanıtayım armina ben 28 yaşında 2 çocuk annesiyim.istanbulda yaşıyorum.
  5. Rabia Kazan kimdir

Rabia Kazan kimdir

Rabia Kazan kimdir biyografisi Merhaba kızlar Rabia Kazan ve hayatı hakkında biyografi bilgileri arıyorum umarım siz yardımcı olursunuz

Sayfayı Paylaş