gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rabina collection

Konu, 'Giyim Tekstil Firmaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

rabina etek rabina giyim tekstil seden Firma Ünvanı : RABİNA COLLECTİON [​IMG] Açıklama : BAYAN KONFEKSİYON ÜZERİNE ÜRETİM YAPMAKTADIR.ETEK.BLUZ.TAKIM.TEKSTİL.TİCARET.MARKA.GÖMLEK.PANTOLON.BAYAN PANTOLON.HAZIR GİYİM. Web Adresi : http://www.turkticaret.net/rabina

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Rabina collection
    bilgi için teşekkürler emeğine sağlık canım

Rabina collection konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manga - Rap Rap

Manga - Rap Rap

Hanimini hüppen dezigi banna rap rap Tefeşle kayyuş illede kıtmir rap rap Alavere dalavere kim ala da kim vere rap rap Köşeleri möşeleri dön baba dönelim rap rap Raptiye rap rap zaptiye zap Zap rap rap N'aber nitekin gene geldi şapka rap rap Ben sana hayran Sen cama tırman Yok içmeye bir şişe bile ayran Nene gerek senin taht-ı revan Maaşla gırtlak gırtlak gırtlağa rap rap Bir kitap okuyor...
  2. takavar collection

takavar collection

Firma Ünvanı : takavar collection Açıklama : takavar collection bayan dış giyim imalat toptan Web Adresi : http://www.takavar.com
  3. süper güzel bir oyun rap rap rap

süper güzel bir oyun rap rap rap

rap oyunları rap hareketleri nasıl yapılır rep hareketleri rep nasıl yapılır Rap rap rap rap (Eller yere vurulur.) Aaa… o da ne? Tahta bir köprü Altından geçemem (Bir el ile diğerinin altından geçme hareketi yapılır.) İçinden geçemem (Bir el ile diğerinin içinden geçme hareketi yapılır.) Ama üstünden geçebilirim. (Bir el ile diğerinin üstünden geçme hareketi yapılır.) Takır tukur, takır rukur....
  4. Rap Sözleri

Rap Sözleri

Rap Sözleri Selam millet tüm rapçileri buraya davet ediyorum ve sizdende yeni en güzel Rap Sözlerini paylaşmanızı istiyorum.

Sayfayı Paylaş