gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rabıta yapmak şirk midir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kılzar öncelikle Rabıta yapmak şirk midir ?bunu soruyorum ve Rabıta yapmak hakkında bilgi istiyorum sizlerden. bilgi verecek oaln arkadaşlarımdan şimdiden Allah razı olsun.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rabıta yapmak şirk midir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolayca meditasyon yapmak ister misiniz?

Kolayca meditasyon yapmak ister misiniz?

Meditasyon Meditasyonla ilgilenen, yapmak isteyen, deneyen bir çok kimse kitap veya değişik makaleler gibi bir bilgi kaynağını alarak veya meditasyon öğrettiğini iddia eden bir yere mesela bir derneğe giderek işe başlar ve bu kişilerin büyük bir çoğunluğu da hayal kırıklığına uğrar. Çünkü konu kendilerine yanlış olarak anlatılır. Yaptığını ve bildiğini iddia eden kişilerin büyük bir...
  2. Rabıta yapmak ne demek

Rabıta yapmak ne demek

rabıta yapmak ne demek rabıta yapmanın faydaları tasavvuftasavvuf ehli Öncelikle Rabıta ne demek diyenler için, Rabıta kelimesinin anlamını açıklıyoruz Melek'ler. Rabıta; Beden ile nefsin irtibatını sağlaması ve "halk alemi" ile "emir alemini" bünyesinde barındırması dolayısı ile kalbe de "ribat" denilmiştir. Lakin "ilahi nazargah" kabul edilen ve...
  3. Uyurken saçlarınıza bakım yapmak ister misiniz?

Uyurken saçlarınıza bakım yapmak ister misiniz?

uyurken saç bakımı kolay saç bakımı Sevgili Melek'ler saçlarınıza uyurken de bakım yapmak ister misiniz? Sizi bilmem ama ben isterim haa birde saçları konusunda takıntılı olan psikopat ablamda ister :) Bu yazımızda hem kendim için hemde şuan saçlarının nasıl göründüğünü en az 10 defa soran ablam için muhteşem bir üründen bahsedeceğim sizlere Melek'ler:) Gece siz uyurken saçlarınıza...
  4. Hamilelikte Mide Neden Yanar ? Ne Yapmak Gerekir ?

Hamilelikte Mide Neden Yanar ? Ne Yapmak Gerekir ?

hamilelikte mide neden yanar hamilelikte mide yanması Sevgili melekler, gebelerin en çok yakındığı durumlardan birisi hamilelikte mide yanması sorunudur. Gebelerin karşılaştığı sıkııntılar içinde en can sıkıcı olan mide yanması halk arasında çocuğun saçlı olduğuna ya da saçlarının çıkmakta olduğuna yorumlanır. Oysa bunun tam açıklaması, beynin vücudu gebelik sürecine alıştırmak için...
  5. Rabıta Yapmak İbadet midir?

Rabıta Yapmak İbadet midir?

Rabıta; bir kimsenin bir kimseyi hayal etmesidir. Her insan eşini, çocuklarını ve dostlarını her gün belli zamanlarda hayal etmektedir. O halde rabıtaya şirk diyenler Allah’tan başkasını düşündükleri için müşrik mi oluyorlar..? Çünkü onlarda her an birilerini hayal etmektedir. Yaşayan, aklı ve şuuru yerinde olan her insan, ya sevdiklerini ya da sevmediklerini veya bunlarla alakalı olmayan...

Sayfayı Paylaş