gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Racon dizisinde şok ayrılık

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

racon dizisinden kim ayrıldı,racon dizi kadrosundan ayrılan ünlü kim,hangi karakter racon dizisinden ayrıldı,racon dizisinden ayrılan oyuncu kim racon1_640.jpg
    Ünlü polisiye roman yazarı Ahmet Ümit'in hikayesini yazdığı, yapımcılığını TMC Film Erol Avcı'nın, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in üstlendiği 'Racon Ailem İçin' dizisi, Şubat ayında atv ekranlarında başlayacak.

Racon dizisinin senaristleri olan Kerem Deren ve Pınar Bulut ise uzun zamandır yazdıkları ve kendi projeleri olan diziden 2. bölüm itibariyle ayrıldılar. İkilinin kendi projelerinden 2. bölümde ayrılması şaşkınlık yarattı.

Kerem Deren konuyla ilgili şu tweet'i attı: "Elimizde olmayan nedenlerden racon dizisinin senaryosunu devrettik. Tüm ekibe basarilar diliyorum, eminim bomba gibi bi iş çıkacak."

'Racon Ailem İçin' dizisinin başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Sezin Akbaşoğulları, Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir, Sarp Akkaya, Barış Arduç, Ekin Türkmen ve Tomris İncer gibi oyuncular rol alıyor.

Racon dizisinde şok ayrılık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yahşi Cazibe Dizisinde Sürpriz Ayrılık

Yahşi Cazibe Dizisinde Sürpriz Ayrılık

peyker pekmez peker açıkalın yahşi cazibeden cıktımı peker pekmez neden gitti yahsi cazibe gitti peyker acikalin Yahşi Cazibe dizisinde rol alan başarılı oyuncu Peker Açıkalın diziden ayrılmış... Dizide senaryo gereği Komiser Pekmez’in tayini Siirt’e çıktı . Dizinin yapımcısı Gani Müjde twitter’dan ayrılık haberini doğrularken "Bu tür uzun soluklu dizilerde nöbet değişiklikleri olur...
  2. Geniş Aile Dizisinde Sürpriz Ayrılık

Geniş Aile Dizisinde Sürpriz Ayrılık

geniş aile geniş aile dizisinden kim ayrılıyor kim ayrıldı rojda demirer aileden neden ayrıldı rojda demirer neden aileden geniş aile, dizisi, oyuncuları, nezaman bitiyor, kim ayrılıyor, özetleri, yeni bölümü hakkında detaylı bilgiler Sevilen dizi Geniş Aile'nin başrol oyuncularından biri diziden ayrılıyormuş...Geçelim detaylara... Star Tv’nin ilgiyle izlenen dizisi Geniş Aile’de bu...
  3. 'Fatmagül'ün Suçu Ne'de ŞOK Ayrılık

'Fatmagül'ün Suçu Ne'de ŞOK Ayrılık

Reyting rekortmeni “Fatmagül'ün Suçu Ne?” dizisinin Mustafa'sı Fırat Çelik'in kadrodan ayrılacağı öne sürüldü... Dizide iki yıldır Beren Saat'in eski nişanlısı rolüne hayat veren Çelik, senaryoda öldürülecek. Haziran ayında final yapacak olan dizide Çelik'in planlanandan daha önce öldürüleceği iddia edildi. Bu durum kafalarda soru işareti yarattı ve Çelik'le ilgili sette önemli bir...
  4. Yalan Dünya Dizisinde Şok Bir Ayrılık Kararı!

Yalan Dünya Dizisinde Şok Bir Ayrılık Kararı!

yalan dünya yalan dünya ayrılık yalan dünya oyuncu kadrosu Sevgili melekleri, ekranların en beğenilen komedi dizilerinden Yalan Dünya'da şok ayrılık! Söylenenlere göre dizinin yeni sezon bölümlerinde Açılay karakterine hayat veren Nihal Yalçın yer almayacak. Nihal Yalçın'ın canlandırdığı Açılay karakteri sezon finalinde yeni bir film projesi için Kapadokya'ya gitmeye karar verdi ve...
  5. Lale Devri Dizisinde Şok Ayrılık!

Lale Devri Dizisinde Şok Ayrılık!

lale devri, gül onat, lale devri gül onat Sevgili melekler, Lale Devri dizisinin ana karakterlerinden Çınar'ın annesi rolünde oynayan başarılı oyuncu Gül Onat diziden ayrıldığını açıkladı. Oyuncu, ayrılık kararını Facebook sayfasına yazdığı mesajla duyurdu: “Sevgili dostlar, ben bu yıl ‘Lale Devri’ne devam etmeme kararı aldım. Bu benim seçimimdir. Benden öğrenin istedim. Geçirdiğimiz üç...

Sayfayı Paylaş