gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Racon sözler facebook

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Facebook üzerinden araştırıp bulduğumuz yeni gençlik ve yeni nesilin sık sık kullandığı racon ( aslında ağır abi anlamınada geliyor ) sözler burada arkadaşlarım :) [​IMG]

Kralıda Kuralıda Olduğum Mekanda Ben Belirlerim Akıllı Olun..

HaYatI Kazanmayı öqrendik Ama YaSamayı öqrenemedik hayatımıza yıLLar Kattık Ama YıLLara HayaT KaTaMadIk!!!!

Ses Yapmıyoruz Gürültü Çıkarmayın, Ona Göre Akıllı Davranın...

Gün gelecek devran dönecek... Kahbe felek bize de gülecek... Sen mi vardın şimdiye dek... Tek tabanca da yaşar bu yürek...

Hayatını Zindana Çevirir üstüne Asfalt Dökerim Akıllı Ol...

sevmek illede kan dökmek diyorsan senin için şah damarımı keserim yok illede canın diyorsan olsun bea gülüm ben seni topragın altındada severim

Hızlı yaşayanların sonu Karaca Ahmet Mezarlığı Evladım..

biz firari saatlerin ardından gelen isyankar sokakların tövbekar çocuklarıyız

Seni Hava Yastığı Diye Arabama Monte Ederim Ufaklık..

Yağmuru kıskandım sana dokundu diye,rüzgara kızdım kokunu çaldı diye,kaderime küstüm bana imkansızsın diye,birtek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye...

Seni Esrar Diye Masanın üstüne Koyar Ruhunu Çekerim içime Akıllı Ol..

Arkadaş sen hiç ölümün gölgesinde özgürlüğü yaşadınmı kahpesine kurşun yağdırdınmı hiç bir garibanın elinden tutupta kadere rest çektinmi dinle cicikız dinle sen sosyetenin cilalı taşlarında dans ederken ben ise parçalanmış vücudum dağılmış çenemle zulamda cıgaram suskun silahımla gelmeyen özgürlüğümü bekliyordum

Düz yolda Yürüyemeyen Denyolar Artislik Peşimde Koşuyorlar..

Her agladiginda gözlerinden akan her damlanin kalbimi vuran kursun oldugunu düsün,aglarken cok aglamada o kursunlar beni öldürmesin

Sivri Dilini Ellerimle Yontarım Ona Göre Ayık Ol..

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç kesmektir. delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir

Hangi şaka Proğramında Oynuyorsan Oraya Geri Dön, Yoksa RTÜK gibi kapatıcam Yayınını..

Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde

Senin hayatını Ben Yazdım, Çizgilm Gibi Hayatın var Çizgi Sensin, Filmi benim..

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım

Herkez Değilim Çizerim, Çizdiğim Yeri Ezer Geçerim..

Vefasız kullardan vefa bekleme kıymetsis bir kula satarlar seni

HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim

Karşımda Artislik yapma birdaha Vesikalık Fotoğrafını Vericem Eline..

Yol sen olsan yorulmadan yürürüm. Rüya sen olsan hep uyurum. Gece sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ÖLÜRÜM

içimde sana karşı sadece hayvan sevgisi besliyorum aslanım..

İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm

GeceLer İsyanda Yüreğim ZindanLarda GöZLerimse Hep ŞaFaKLarda YüReĞim DayaNMaz Bu YanLıZLığa NerDe KöTü Zaman DosTLaRım NeRDe HaNi ANıLar YaLan OLmuş SeVDaLar GöZLeRim Kan AĞLar İçTiĞim ŞaraP BİLe Beni YargıLar SenSiZ AnCaK BaNa ÖLüm YaRar..HoŞÇaKaL Gözümün Bebeği HoŞÇaKaL

Sorunlarla Alakalı Değil Alakadar Olmayı Severim..

BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğimDéN Öp Béni

Seninle Laf Değil Sidik Bile Yarıştırmam Aslanım o Seviyede Değilsin..

DéTayLAr AynaDir Fark'i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim

Hele bir ışıklar sönsün ..Sular durulsun . Bıçak atacağım Dağın dikine ..Kısa devre yapsın kalbim..Ellerim inatla dökülsün cıgaraya ..Sen beni ozaman Gör..Hele küssün meydanlar Kaldırımlara yağmur dökülsün ..Dağılsın Dişlerimde gülüşler ..Kaybettiklerim bi dönsün ..Sen beni ozaman gör

Gerekirse Senin Gibi 3 Kuruşluk Adama 5 Kuruşluk Çorba ısmarlarız..

HayaTi uÇurumLArDa Géçmiş Bir AdaMada MéZar oLaRak uçuRumun KéNari Yakisir. Unutma! ucurumun KéNArindada ÇiCékLéR YéTisir

Gece Ölenler Sevenler Değil Boş Gezenlerdir Koçum..

GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir

Karşımda Yalvaranı Değil Delikanlı Olanı isterim, Arkamdan karı Gibi Vuranı Değil, Su Dökeni isterim..

iÇTiĞiM $ARAp OLSUN... ÇEKTiĞiM ESRAR OLSUN... SEVDiĞiM KIZ MUSLUMCUYSE BU CAN ONA FEDA OLSUN. aLaca KaranLıkta oLsun öLümüm Kısın LambaLarı Kısın aLın GötüRün BüTün umutLarımı Kaderi

Ecelini Arıyorsan Doğru Yoldasın Az Daha Koşunursan Ecelini Görüceksin :)

Delikanlılık Aso Giyinip Tesbih çekmekle Olmaz Yiğidim! Delikanlı
    Adam önünü iLikLer büyüklerinin Elini Öper Sevdiğine Yanlış yapmaz!
    Delikanlı Sevdi Birkere Gönül Dinlermi Dert Dinlermi itirazları!
    Delikanlı Sevmiş Birkere Acı Çeksede belli Etmez Sevdiğine Bakar güler
    Delikanlı iŞte Sevdiğinin Dibinde.
    Tesbihimiz varsa Sabır çekiyoruz Sigara içiyorsak Derdimizden içiyoruz Biz Delikanlıyız Farkımız Delikanlı OLmamız!!!
    Kimseye Hata yapmayız hata yapanı Aramıza Almayız!
    MiLLéTin étiKét oLdugu YéRDé Biz FiYat KoyAriz
    kéLam yétér mi sandIn ka¢ pakét tütün ßitérdé dérdi ßitméz insanIn
    aĞlamayı FerdiDen ßæğLamayı Orhandan İsyanı MüsLümden Sevmeyi ise YanLızca ßizden öĞrenin..!!
    BİZ YIKILMAZ SEVGİLERİN SARSILMAZ TAŞLARIYIZ ANLIMIZDA BELA YAZAR

GÖNLÜMÜZDE SEVDA DELİCE SEVMEYİ BİLİRİZ UNUTMAYI ASLA
    BeN SiGaRa TiRyaKiSi DeğiLiM SiGaRa iÇeRKeN DüŞüNDüĞüMüN TiRYaKiSiYiM.
    KRAL GİBİ YASAYIP KOPEK GIBI ÖLMEKTENSE KOPEK GIBI YASAYIP KRAL GIBI ÖLURSÜN
    YaK BiR SiGaRa VeR GeRiYe DöNmEz BeNiMLe öLMeYeN DüŞüNCeLeR BöLMeZ YaK BiR SiGaRa VeR YiNe DöN GeL
    CeplerDe ResmimiZ aLemDe iSmimiZ
    MekanSiziz Kanka SaLLa yak Bi Cigara Vur Saga KariymiS KizmiS KolPa hepSi birer geLip gecici Dalga
    Bizim rahat edemediğimiz yerde kimse istirahat edemez..

bu dünyada herşey biter ama ŞEREFSİZ bitmez
    bizde sabah olmaz bizde güneş doğmaz biz isyankarız kızım bizimle dost olmak size yakışmaz
    Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım
    rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayı
    bıraktım
    Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç kesmektir. delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir
    Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde
    Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım,
    aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım
    Vefasız kullardan vefa bekleme kıymetsis bir kula satarlar seni
    HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş
    Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin
    ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim
    Yol sen olsan yorulmadan yürürüm. Rüya sen olsan hep uyurum. Gece sen
    olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ÖLÜRÜM
    İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama
    dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf
    kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm
    GeceLer İsyanda Yüreğim ZindanLarda GöZLerimse Hep ŞaFaKLarda YüReĞim
    DayaNMaz Bu YanLıZLığa NerDe KöTü Zaman DosTLaRım NeRDe HaNi ANıLar
    YaLan OLmuş SeVDaLar GöZLeRim Kan AĞLar İçTiĞim ŞaraP BİLe Beni YargıLar
    SenSiZ AnCaK BaNa ÖLüm YaRar..HoŞÇaKaL Gözümün Bebeği HoŞÇaKaL
    BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni
    Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğimDéN Öp Béni
    DéTayLAr AynaDir Fark’i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim
    Hele bir ışıklar sönsün ..Sular durulsun . Bıçak atacağım Dağın
    dikine ..Kısa devre yapsın kalbim..Ellerim inatla dökülsün cıgaraya
    ..Sen beni ozaman Gör..Hele küssün meydanlar Kaldırımlara yağmur
    dökülsün ..Dağılsın Dişlerimde gülüşler ..Kaybettiklerim bi dönsün ..Sen
    beni ozaman gör
    HayaTi uÇurumLArDa Géçmiş Bir AdaMada MéZar oLaRak uçuRumun KéNari Yakisir. Unutma! ucurumun KéNArindada ÇiCékLéR YéTisir
    GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir
    Gün gelecek devran dönecek… Kahbe felek bize de gülecek… Sen mi vardın şimdiye dek… Tek tabanca da yaşar bu yürek…
    sevmek illede kan dökmek diyorsan senin için şah damarımı keserim yok
    illede canın diyorsan olsun bea gülüm ben seni topragın altındada
    severim
    biz firari saatlerin ardından gelen isyankar sokakların tövbekar çocuklarıyız
    Yağmuru kıskandım sana dokundu diye,rüzgara kızdım kokunu çaldı
    diye,kaderime küstüm bana imkansızsın diye,birtek geceleri sevdim seni
    rüyalarıma yolladı diye…

Racon sözler facebook konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Racon Sözler 2012

Racon Sözler 2012

2012 racon sözler 2012 racon yazılar 2012 racon laflar - Ölümden öte köy yok gitmesekte görmesekte o köy bizim köyümüz. Bu alemde inişide gördük, yokuşuda.. Ben, benim olmayan hiç birşeyin mücadelesini vermem. Hergün bin kez ölüyorum yaşamak için.sevmek illede kan dökmek diyorsan senin için şah damarımı keserim yok illede canın diyorsan olsun bea gülüm ben seni topragın altındada severim...
  2. Racon sözler kısa

Racon sözler kısa

Racon sözler kısa Delikanlılık Aso Giyinip Tesbih çekmekle Olmaz Yiğidim! Delikanlı Adam önünü iLikLer büyüklerinin Elini Öper Sevdiğine Yanlış yapmaz! Delikanlı Sevdi Birkere Gönül Dinlermi Dert Dinlermi itirazları! Delikanlı Sevmiş Birkere Acı Çeksede belli Etmez Sevdiğine Bakar güler Delikanlı iŞte Sevdiğinin Dibinde. Tesbihimiz varsa Sabır çekiyoruz Sigara içiyorsak Derdimizden...
  3. Racon Sözleri

Racon Sözleri

Racon Sözleri Selam millet racon sözler baktım ama hepsi eski sizde yeni Racon Sözler var mı
  4. 2012 Delikanlı Racon Sözleri

2012 Delikanlı Racon Sözleri

2012 Racon Sözler Delikanlı Sözler 2012 Tam da ağır abi dilinden anlayan, astığı astık kestiği kestik, lafı senet gibi geçerli olanlar için işte delikanlı sözleri.. :) İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm Her agladiginda...
  5. 2014 Facebook Şekilli Sözler

2014 Facebook Şekilli Sözler

2014 facebook sözleri, şekilli sözler, 2014 facebook anlamlı sözler Sosyal paylaşım ağı facebook da paylaşmak için sizlere karizma olacak şekilli sözlerden oluşan en farklı ve beğenilen sözleri, nickleri paylaşıyoruz. Sizde ister kendi sayfanız da yada profiliniz de bu sözlerden beğendiklerini paylaşarak şekilli sözlerle farkınızı gösterin. ♥Vαяѕıη вσş кαlѕıη göηül єνiм νєямєм кiяαуα αlαη...

Sayfayı Paylaş