gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Racon Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Racon Sözleri Selam millet racon sözler baktım ama hepsi eski sizde yeni Racon Sözler var mı

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Racon Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Racona Ters Bunlar Abiii

Racona Ters Bunlar Abiii

Şimdiki saygıdeğer abimiz racona ters mers dememiş giymiş bayan ayakkabılarını fark yaratmış böylece kendini bulmuş :deli: İçinde mi kaldı acaba küçüklükten falan :puf:
  2. Racon Sözler 2012

Racon Sözler 2012

2012 racon sözler 2012 racon yazılar 2012 racon laflar - Ölümden öte köy yok gitmesekte görmesekte o köy bizim köyümüz. Bu alemde inişide gördük, yokuşuda.. Ben, benim olmayan hiç birşeyin mücadelesini vermem. Hergün bin kez ölüyorum yaşamak için.sevmek illede kan dökmek diyorsan senin için şah damarımı keserim yok illede canın diyorsan olsun bea gülüm ben seni topragın altındada severim...
  3. Racon sözler kısa

Racon sözler kısa

Racon sözler kısa Delikanlılık Aso Giyinip Tesbih çekmekle Olmaz Yiğidim! Delikanlı Adam önünü iLikLer büyüklerinin Elini Öper Sevdiğine Yanlış yapmaz! Delikanlı Sevdi Birkere Gönül Dinlermi Dert Dinlermi itirazları! Delikanlı Sevmiş Birkere Acı Çeksede belli Etmez Sevdiğine Bakar güler Delikanlı iŞte Sevdiğinin Dibinde. Tesbihimiz varsa Sabır çekiyoruz Sigara içiyorsak Derdimizden...
  4. Racon sözler facebook

Racon sözler facebook

Facebook üzerinden araştırıp bulduğumuz yeni gençlik ve yeni nesilin sık sık kullandığı racon ( aslında ağır abi anlamınada geliyor ) sözler burada arkadaşlarım :) Kralıda Kuralıda Olduğum Mekanda Ben Belirlerim Akıllı Olun.. HaYatI Kazanmayı öqrendik Ama YaSamayı öqrenemedik hayatımıza yıLLar Kattık Ama YıLLara HayaT KaTaMadIk!!!! Ses Yapmıyoruz Gürültü Çıkarmayın, Ona Göre Akıllı...
  5. 2012 Delikanlı Racon Sözleri

2012 Delikanlı Racon Sözleri

2012 Racon Sözler Delikanlı Sözler 2012 Tam da ağır abi dilinden anlayan, astığı astık kestiği kestik, lafı senet gibi geçerli olanlar için işte delikanlı sözleri.. :) İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm Her agladiginda...

Sayfayı Paylaş