gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Radikal imam Bekri Muhammed'in kızı striptizciliğe başladı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Müslümanları teröre teşvik ettiği suçlamasıyla İngiltere'den sınır dışı edilerek Lübnan'a gönderilen din adamı Ömer Bekri Muhammed'in kızı striptizci çıktı!.. 4 yıl önce "Babam ile geçinemiyoruz. Görüşleri bana uymuyor" diyerek evinden ayrılan Yasmin Fostok'un 16 yaşındayken bir Türk'le görücü usülü evlendirildiği, ancak kısa sürede boşandığı belirtildi. Lübnan'dan telefonla Sun gazetesine konuşan Bekri ise şunları söyledi: "Yapacağı seçimler ona ait. Benden değil Tanrı'dan af dilemeli." Gazetenin Londra'da bulduğu Yasmin de "Evet, striptiz yaptım. İhtiyacım olduğunda da yapıyorum. Üstsüz işi ancak saygın bir gece klubüyse yaparım. Evliliğim yıllar önce sona erdi" dedi. Yasmin halen 3 yaşındaki çocuğuyla devletten işsiz yardımı alarak yaşıyor.

sabah

Radikal imam Bekri Muhammed'in kızı striptizciliğe başladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iman

iman

Bir cami yahut mescidde vazifeli imamı görmek vali, kaymakam, idari işlerde görevli kimselere; Bir yerin en büyük camiinin imamı, o beldenin yahut ülkenin ileri gelen, üst düzey yöneticilerine, Din hizmetlerinde görevli kimselerde görülen her çeşit iyi hhal, yöneticilerin durumlarının ve idarelerinin iyiliğine; onlarda gözlenen olumsuz haller, yönetici konumundaki kimselerdeki olumsuz iş...
  2. Havalar ısınmaya başladı kızlar

Havalar ısınmaya başladı kızlar

Günler geçtikçe hava daha da sıcak oluyor.. Eşofmanlarınızı giyinin kızlar ayakkabılar benden zevkinize uygun olanını seçın koşmaya gidiyoruz.. :dil:
  3. Kızım Okula Başladı

Kızım Okula Başladı

2011 2012 ilköğretim yılı okula başlayan çocuklar sorunlar yeni öğretim yılı hakkında genel bilgiler burda melekler vee evettt sonunda kızım okula başladı meleklerrr:D:D daha önceden de kızım okula başlayacak ve çok endişe ediyorum nasıl olacak demiştimm bugün gittikk gayet iyi bir öğretmeni vardıı tüm çocuklara çok sıcak yakın davrandıı bu beni birazda olsa rahatlattı doğrusu ilk günümüz...
  4. İmam nikahı nasıl düşer kızlar yardım !

İmam nikahı nasıl düşer kızlar yardım !

Kızlar eşimle kavga ettik, çok kötü şeyler söyledi bana :( Sormak istediğim imam nikahı nasıl düşer ? Bizim ki düşmüşmüdür ? :(

Sayfayı Paylaş