gebe
  1. sarı melek

sarı melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

radyo isteri

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında sarı melek tarafından paylaşıldı.

sitemiin bir radyosu olması nasıl olurdu meleklere ait bir radyo bence siteye canlılık katardı yöneticimi ve sevgili melekler ne dersini

2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

aslında çok güzel olur ama tabi sadmin ve adminlerimizin düşüncesi ne yönde olunur bilinmez

radyo isteri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Radyo

Radyo

Her çeşit medya, iletişim ve haberleşme araçları dünyevi ilgi ve alakalara, olup bitenlere gereğinden fazla kafa yormaya delalet eder.Rüyada radyo haber almak şeklinde belirtilir.Çalan bir radyo acele bir haberdir haber alınacağını işaret eder. Kapatılmış bir radyo, belli bir zaman geçtikten sonra alınacak anlamındadır. Haberdir.Rüyada radyo görmek, uzaktan bir haber alacaginiza ve bu haberle...
  2. eski radyolar

eski radyolar

eski radyolar eski radyolar hakkında bilgi tip tip radyo radyo kaynak:kendim araştırdım:D
  3. Radyo viva

Radyo viva

ataman erkul burçin sacihan radyo viva radyo viva kodu ekle Radyo Viva, İstanbul'dan 90.0 FM frekansından "Türkçe müziğin keyfi" sloganıyla yayın yapan radyo kanalı. Radyo Viva, 1999 yılından beri, %70 pop, %30 seçme fantezi müzik yayımlayan özel bir müzik istasyonudur. Bunun yanında saat başlarında kısa haberler, özel stüdyo konukları ve hediyelerle her zaman, dinleyicilerinin...
  4. isterdim

isterdim

Kahkahan olmak isterdim. Ağzından çıkan kocaman bir kahkaha olmak. Düşünmeden, kontrolsüz, ansızın, gürültülü, günler boyu süren bir kahkaha. Neş’en olmak isterdim senin. Hiç bitmeyen neş’en Bir gülümseme olmak isterdim yüzüne yayılan. Sen istemesen de gelip yüzüne yapışan bir gülümseme. Işık gibi bir anda tüm yüzünü aydınlatan bir gülümseme olmak isterdim Ellerinle topladığın kır...
  5. Radyo Yolar

Radyo Yolar

. Radyo Yolar - Alooo. - Efendim? - Radyo Yolar'dan arıyorum ben. - Buyurun - Canlı yayındasınız. - Evet. - Kredi kart numaranızı bize faks çekiyorsunuz. Son 2 rakamına göre büyük ödül kazanıyorsunuz. - Evet. Çok heyecanlı. - Bekliyoruz faksı. -Çekiyorum. - Çok güzel. - Ay ne zaman kazanacağım. - Şifreyi de fakslayın. - Ay faksladım. - Şimdi arkadaşlarımız çekilişi...

Sayfayı Paylaş