gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Radyo Tatlıses Bilgisi

Konu, 'Radyo Tatlıses' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Müzik Türü: Türkçe Pop Yayın Alanı: Ulusal Merkezi: İstanbul Adresi: Tatlıses Group, İbrahim Karaoğlanoğlu cad. Dilek sok. no:3 Seyrantepe-İstanbul Telefon: 0212 283 09 86 Fax: 0212 283 09 85 E-mail ve Web Adresi: [email protected] / http://www.radyotatlises.com.tr

Radyo Tatlıses Bilgisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Radyo

Radyo

Her çeşit medya, iletişim ve haberleşme araçları dünyevi ilgi ve alakalara, olup bitenlere gereğinden fazla kafa yormaya delalet eder.Rüyada radyo haber almak şeklinde belirtilir.Çalan bir radyo acele bir haberdir haber alınacağını işaret eder. Kapatılmış bir radyo, belli bir zaman geçtikten sonra alınacak anlamındadır. Haberdir.Rüyada radyo görmek, uzaktan bir haber alacaginiza ve bu haberle...
  2. eski radyolar

eski radyolar

eski radyolar eski radyolar hakkında bilgi tip tip radyo radyo kaynak:kendim araştırdım:D
  3. Radyo Tatlıses Programları

Radyo Tatlıses Programları

kırmızı başlıklı kız radyo tatlıses radyo tatlıses kırmızı başlıklı kız zorbay sucu Radyo Tatlıses Programları Pazartesi - Cuma 06:00-08:30 RADYO OKULU Cenk - Abuzer 08:30-09:30 SESLİ GAZETE Ümit Zileli 09:30-10:00 BURADA MÜZİK KONUŞUR TatlıSes 10:00-12:00 KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ Kırmızı Başlıklı Kız 12:00-15:00 DOĞAN'IN KANUNLARI Doğan 15:00-18:00 ROMİNA YAYINDA Romina...
  4. Radyo Tatlıses Dinleme

Radyo Tatlıses Dinleme

radyo tatlıses radıo tatlıses url Radyo tatlı sesi aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz Melekler. Tıklamanız yeterlidir TATLISES RADYO DİNLE MELEKLERMEKANI
  5. Radyo Yolar

Radyo Yolar

. Radyo Yolar - Alooo. - Efendim? - Radyo Yolar'dan arıyorum ben. - Buyurun - Canlı yayındasınız. - Evet. - Kredi kart numaranızı bize faks çekiyorsunuz. Son 2 rakamına göre büyük ödül kazanıyorsunuz. - Evet. Çok heyecanlı. - Bekliyoruz faksı. -Çekiyorum. - Çok güzel. - Ay ne zaman kazanacağım. - Şifreyi de fakslayın. - Ay faksladım. - Şimdi arkadaşlarımız çekilişi...

Sayfayı Paylaş