gebe
  1. sevgikelebeği

sevgikelebeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Radyotom Fındıkzade de Acısız Ağrısız HSG

Konu, 'Gebelik' kısmında sevgikelebeği tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar Bugün hsg çekinmiş birisi olarak en taze haberler bende fındıkzade radyotomda çekindim hiç korktuğum gibi olmadı. aslında çok basit bir işlemmiş ama önyargılar sebebiyle çok korkuyordum,
    ama allaha şükür içim rahatladı. Fiyatıda çok yüksek değil 370 TL. Yeni makine ile acısız ağrız HSG canını seven gitsin

birtutamanne bunu beğendi.
  2. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
Radyotom Fındıkzade de Acısız Ağrısız HSG konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günseli Deniz Kalp Ağrısı şarkı sözü

Günseli Deniz Kalp Ağrısı şarkı sözü

Günseli Deniz Kalp Ağrısı şarkı sözleri Günseli Deniz Kalp Ağrısı şarkısı sözü Güçlü sesi ve güzelliğiyle bir çok hayran kitlesine sahip olan Günseli Deniz'in sevilen şarkılarından biri olan Kalp Ağrısı adlı parçasının sözlerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. Eyvah başladı yine o sızı Bir de ısrarcı durdurak bilmiyor Eylül yolcu ederken yazı Gözyaşım usul usul çiseliyor Gittim...
  2. aşk acısı

aşk acısı

merhabalar ben 8 yıldır seviyorum birini 20 yaşındayım her seferinde kandırıyor beni . çok seviyorum onu çok belli ediyorum. başkasını seviydu ayrıldık dedi şimdi unutmdm dyo bana. fazla ilgi usandırır mı sence
  3. HSG de kapalı olan tüpleri laparoskopide açık olanlar

HSG de kapalı olan tüpleri laparoskopide açık olanlar

laparoskopi nedir,laparoskopi nasıl yapılır,laparoskopi kimlere yapılır,laparoskopi sonrası hamile kalanlar,laparoskopi yaptıranlar,laparoskopi hakkında bilgiler Kısırlık (infertilite) tedavisi sırasında tüplerin (kanalların) açık veya kapalı olduğunu anlayabilmek için, tüplerin etrafında yapışıklık var mı değerlendirebilmek için, karın içerisinde endometriozis veya başka ek patolojiler...
  4. HSG de tüpleri kapalı çıkan varmı?

HSG de tüpleri kapalı çıkan varmı?

rahim filminde tüplerin kapalı çıkması,rahim filminde tubal faktörler,rahim filminde kanalların kapalı çıkması,rahim filmi ve tüplerde tıkanıklık hakkında bilgiler Histerosalpingografi (HSG) yani ilaçlı rahim-tüp filmi çekilmesi sonrasında tüplerden birisi veya ikisi kapalı görülebilir. Öncelikle bilinmelidir ki rahim filmi çekimi sırasında tüpte spazm (kasılma) oluşarak ilacın geçmesini...
  5. Ağrısız rahim filmi HSG nasıl çekilir?

Ağrısız rahim filmi HSG nasıl çekilir?

Rahim filmi, rahim boşluğu, tüpler ve karın boşluğunun alt bölümünü incelemek için çekilen özel bir röntgen filmidir. “HSG” kısaltması “rahim ve tüp filmi” anlamına gelen “Histero-Salpingo-Grafi” kelimelerinin baş harfleridir. Rahim Filmi HSG 50 seneden uzun zamandır bilinen ve uygulanan bir inceleme yöntemidir. Ancak son yıllarda ilerleyen teknoloji, gelişen cihazlar ve yeni teknikler...

Sayfayı Paylaş